Kempings pod

Atveriet filtrus

POD Oslo
Iespējamās modifikācijas!
6 193 

Oslo 4x4

14.62 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
7 128 

Oslo 4x4 ar pārkari

14.62 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
6 494 

Oslo 4x4 ar terasi

14.62 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
7 320 
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
9 855 

Oslo 4x6

22.02 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats
9 695 

Oslo 4x6 ar pārkari

22.02 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
10 711 

Oslo 4x6 ar terasi

22.02 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
10 241 
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
5 536 

Pamplona 4x4

14.86 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
6 673 

Pamplona 4x4 ar pārkari

14.86 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
6 974 

Pamplona 4x4 ar terasi

14.86 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
6 865 
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
7 938 

Pamplona 4x6

22.02 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
8 069 

Pamplona 4x6 ar pārkari

22.02 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
8 794 

Pamplona 4x6 ar terasi

22.02 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
8 615 
Novērtēts ar 0 no 5
jauns
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats

Kempings pod

 Kas ir pirmais, kas nāk prātā, ieraugot kempinga mājiņu? Parasti ir grūti saprast, kas tas vispār ir – vai tā ir nojume vai neliela guļbūve? Kam to var izmantot?

Parunāsim par Kempings pod priekšrocībām un iespējām, ko tie var piedāvāt. Atbilde uz jautājumu “Vai tas ir šķūnis vai mājiņa?” ir atslēga uz vienu no galvenajām kempinga mājiņu priekšrocībām. Tā kā to var uztvert kā nelielas guļbūves un plašas kempinga telts apvienojumu, pods kļūst par lielisku alternatīvu gan teltij, gan mājiņai.

Tas ir salīdzinoši mazs un neaizņem daudz vietas, tāpēc pods ir ideāls mājokļa risinājums tiem, kam ir ierobežots zemes īpašums. To var uzstādīt gandrīz jebkur uz neliela līdzena zemes pleķīša.

Lai gan pod mājiņas ir mazas, tās ir pietiekami ietilpīgas, lai tajā ietilptu neliela draugu grupa vai ģimene, un tās var kalpot kā brīvdienu vieta vai kopā sanākšanas vieta.

Pods var piedāvāt visas mājas ērtības: patvērums no sliktiem laikapstākļiem un nevēlamiem iebrucējiem, guļamistaba, ēdamistaba vai pat virtuve.

Kā alternatīvu mājai, pod mājas celtniecība neprasa ievērojamus laika, enerģijas un naudas ieguldījumus, kas noteikti prasītu kārtīgai mājai.

Tā kā kempinga podi ir izgatavoti no koka ar lieliskām izolācijas īpašībām, tie sniedz vēsu pajumti vasaras karstumā vai siltu slēptuvi aukstajā sezonā, kad temperatūra pazeminās.

Lielākai ērtībai to var uzstādīt ar elektrību un tas paplašinās kempinga vietas izmantošanas iespējas.

Tam ir kārtīgas aizslēdzamas durvis, līdz ar to podiņā var glabāt vērtslietas: kempinga, medību vai makšķerēšanas inventāru, dārza instrumentus, amatniecības piederumus utt.

Pateicoties minimālistiskajam un modernajam dizainam, pods lieliski iekļaujas jebkurā vidē un piešķir vietai unikālu izskatu.

Tie ir ideāla un ekonomiska izvēle kempingiem un var palīdzēt piesaistīt viesus, kuri parasti kempingu neizvēlas kā savu brīvā laika pavadīšanas veidu. Lai gan visiem patīk izkļūt no pilsētas, ne visi ir priecīgi par telts celšanu un citām kempinga neērtībām. Ar podiņu kempings kļūst par patīkamu pieredzi pat iesācējiem kemperiem.

Šādas mājiņas ir lieliski piemērotas brīvdabas festivāliem, kā arī tad, kad organizatori vēlas piedāvāt viesiem ērtāku izmitināšanu. Podi ir īpaši noderīgi nedēļas nogales vai pat nedēļas festivāliem nekurienes vidū.

Tā kā kempinga pods ir mazs un kompakts, tas lieliski var kalpot kā viesu māja vai pat rotaļu māja bērniem privātīpašuma pagalmā.

Viesu prombūtnes laikā pods nodrošinās vietu mājas birojam vai darbnīcai/studijai un iespēju paslēpties no trokšņainiem bērniem un kaitinošiem mājdzīvniekiem auglīgai darba sesijai.

Kempinga pods var tikt izmantots arī kā dārza mājiņa. Tiem, kam patīk pavadīt savu brīvo laiku dārza darbos, tā noteikti noderēs kā vieta atpūtai un dārza instrumentu un inventāra glabāšanai.

Patiesībā iespējas ir gandrīz bezgalīgas. Papildus visiem minētajiem veidiem, kā izmantot šīs kompaktās kempinga mājiņas, tās ir lieliski piemērotas kā medību vai makšķerēšanas vietas vai var piedāvāt iespēju ēdināšanas un viesmīlības biznesam, ja tās ir atbilstoši komplektētas utt. Protams, atkarībā no specifikācijām, mainās arī kempinga mājiņas cena. Jo lielākas un ar vairāk papildus elementiem tās būs, jo cena būs lielāka, taču nedrīkst aizmirst padomāt par ilgtermiņa ieguvumu.

  • Dabas skaistums

Dabas skaistums ir neapstrīdams, un katrs stūris piedāvā kaut ko jaunu un aizraujošu, ko satikt. Kad plānojat kādu laiku, lai patiesi iepazītu Mātes dabas brīnumus, jūs gūsiet lielāku labumu, atrodoties šādā mītnē pa nakti.

  • Svaigs gaiss

Atkal un atkal ir pierādīts, ka svaigs gaiss ir labvēlīgs jūsu ķermenim, kā arī garīgajai veselībai. Pavadot tikai 30 minūtes ārā dienā, tas var palīdzēt jūsu ķermenim atbrīvot laimīgos endorfīnus. Augstā gaisa kvalitāte apgabalos, kas piepildīti ar kokiem un augiem, nozīmē, ka jūsu ķermenis gūs labumu no tīra gaisa, daudz vairāk nekā tad, ja jūs atrastos piesārņotā pilsētas vidē.

  • Jauna pieredze

Ja jūs nekad iepriekš neesat glampingojis, tad šī būs pilnīgi jauna, aizraujoša pieredze pati par sevi. Tomēr, pat ja jums ir, katrs piedzīvojums piedāvā jums tik daudz iespēju izmēģināt jaunas lietas, neatkarīgi no tā, vai paliekat tajā ar draugiem vai vienatnē.

  • Dabisks gulēšanas modelis

Daudzu veidu pētījumi ir parādījuši, ka tie, kas iekrīt dabiskā gulēšanas režīmā, iegūst daudz labāku miega kvalitāti, un nav labāka veida, kā palīdzēt jums to atvieglot, kā kempinga māja. Mēģiniet pieradināt ķermeni piecelties ar saullēktu un gulēt ar saulrietu, kamēr esat prom, un, kad atgriezīsieties, piecelties no rīta un doties snaudā naktī vajadzētu būt daudz vieglāk. To var paveikt pat trīs nakšu laikā, tāpēc gulēšana dabā ir lieliski piemērota, lai jūs pierastu.

  • D vitamīns

Ir izplatīts nepareizs uzskats, ka jūsu ķermenis uzņem D vitamīnu tikai saulainās dienās. Ikreiz, kad dienas laikā pavadāt ārā, lietū, kad ir apmācies vai skaidras debesis, jūsu ķermenis gūs labumu no daudzajām D vitamīna spējām, tāpēc, jo vairāk būsiet ārā, jo labāk.

  • Nedēļas nogale prom no visa

Ja jūtat, ka dzīve sāk gūt virsroku, dažreiz īss nedēļas nogales pārtraukums ir viss, kas jums nepieciešams. Ja kādu laiku pavadāt prom no lietām, kas liek jums justies saspringti un ir iespēja darīt tieši to, ko vēlaties darīt, kad vēlaties to darīt, lieliska iespēja ir pods. Tas ļauj jums juties ērti, pavadot laiku dabā, un tas var mainīt jūsu skatījumu uz traucējošo situāciju vai atbrīvoties un sākt rakstīt.

  • Zema apkope

Podi prasa ļoti maz apkopes. Pēc dažām lietošanas reizēm teltis un jurtas neizbēgami var tikt bojātas vai nolietotas, šīs ēkas ir daudz izturīgākas. Arī sākotnējās uzstādīšanas izmaksas ir saprātīgas. Turklāt tās ir arī vērtīgs ieguldījums.

  • Droša naktsmītne

Viens no lielākajiem glampinga ieguvumiem ir tas, ka cilvēki to uzskata par daudz drošāku par tradicionālo kempingu. Tas ļauj izvairīties no kukaiņiem un savvaļas dzīvniekiem, kā arī sliktiem laikapstākļiem. Tā kā tās ir izturīgākas konstrukcijas, viesi uzreiz jutīsies droši un ērti. Turklāt, atšķirībā no tradicionālās telts, to var aizslēgt gan no iekšpuses, gan no ārpuses, tādējādi viesi, guļot naktī, jutīsies droši un būs pārliecināti, ka viņu mantas ir drošībā, atrodoties citur dienas laikā.

Faktiski kempinga poda galvenā kvalitāte ir tā daudzpusība. Rūpīgi izvēlēts un īpaši pielāgots pods var kalpot vairākiem mērķiem un apmierināt cilvēku vai uzņēmumu vajadzības ar dažādām prasībām. Neaizmirstot par stāstu, kas ir senas kā pasaule, atrašanās brīvā dabā ir laba veselībai, jo svaigais gaiss ļauj brīvi darboties endorfīniem, ir grūti nebūt laimīgam piedzīvojumā ārā brīnišķīgajā pasaulē, kurā dzīvojam. Viens no vislabākajiem veidiem, kā izbaudīt brīnišķīgu atpūtu brīvā dabā ir ar camping pods.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×