Auto nojumes

Atveriet filtrus

Ararat
Iespējamās modifikācijas!
3 657 

Ararat

28 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Etna
Iespējamās modifikācijas!
3 660 

Etna

22.9 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Everest
Iespējamās modifikācijas!
5 558 

Everest

40.8 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Fuji
Iespējamās modifikācijas!
3 662 

Fuji

13.1 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Kilimanjaro
Iespējamās modifikācijas!
3 707 

Kilimanjaro

37.51 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Sinai
Iespējamās modifikācijas!
3 674 

Sinai

24 m²
Novērtēts ar 0 no 5
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats

Auto nojumes

Lielākā daļa cilvēku novērtē savus transportlīdzekļus gandrīz tikpat daudz kā savas mājas. Ir tikai saprotami, ka ir vēlme darīt visu iespējamo, lai aizsargātu savu automašīnu, laivu un citas lietas no laikapstākļiem un citiem riskiem, kas var izraisīt bojājumus. Veicot pasākumus, lai aizsargātu savu īpašumu, var palīdzēt saglabāt to vērtīgumu un palīdzēt tām pastāvēt daudz ilgāk, nekā tas citādi varētu būt. Diemžēl dažās mājās nav garāžu vai ir nelielas garāžas, kurās nevar ievietot visus transportlīdzekļus. Lieliska alternatīva garāžām ir auto nojumes.

Aizsardzība pret skarbiem elementiem

Daudzi cilvēki ir spiesti novietot savus transportlīdzekļus ārā. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, novietojot automašīnu ārpus telpām, tas tiek pakļauts skarbiem laikapstākļiem, tostarp sniega, ledus, vēja, krusas un saules iedarbībai. Visi šie elementi var sabojāt jūsu transportlīdzekļus un ievērojami samazināt to vērtību un kalpošanas laiku. Auto nojumes uzstādīšana ir vienkāršs risinājums, lai pasargātu laikapstākļiem. Arī tieša saule nav laba, jo negatīvi ietekmē automašīnas krāsu. Automašīnu nojumēm ir jumti, dažām ir sāni, un dažas ir pilnībā slēgtas. Pat nojume, kas nav pilnībā segta, var nodrošināt zināmu aizsardzību pret āra elementiem. Automašīnas nojumes uzstādīšana var aizsargāt jūsu transportlīdzekļus no dažāda veida laikapstākļu bojājumiem, tostarp krāsas izbalēšanas, salona ādas plaisāšanas un krusas bojājumiem.

Vairāk vietas

Automašīnu nojumes ir ne tikai piemērotas jūsu automašīnai, kravas automašīnai vai apvidus automašīnai, bet arī tās ir dažādos izmēros. Jūs varat izvēlēties īpaši lielu nojumu, lai novietotu citas lietas, tostarp kvadraciklu, zāles pļāvēju, laivu vai motociklu. Daži cilvēki arī labprāt izmanto savas automašīnas nojumes kā vietu atpūtai siltākā laikā. Automašīnu nojumes nodrošina jauku ēnotu vietu, kur cilvēki pulcējas ģimenes sanākšanas laikā un piemājas grila laikā. Nojumei var būt arī papildus nodalījumi lai jūs varētu glabāt arī daudzus citus mantu veidus, izņemot jūsu transportlīdzekļus.

Aizsardzība pret vandālismu un zādzībām

Daudzas transportlīdzekļu zādzības un vandālisma gadījumi ir tāpēc, ka radās iespēja. Noziedznieki daudz biežāk nozags transportlīdzekļus vai priekšmetus no to iekšpuses, kad tie ir novietoti uz ielas. Novietojot automašīnu zem nojumes, tas palīdz atturēt iespējamos noziedzniekus. Automašīnu nojumes dažkārt piedāvā lielāku aizsardzību pret zādzībām un vandālismu nekā garāžas, jo transportlīdzekļi ir redzami, un noziedzniekus ir daudz vieglāk pamanīt, kad tie mēģina ielauzties automašīnās vai domā par to vandālismu.

Visu veidu transportlīdzekļiem

Lai gan auto nojumes izklausās, ka tās ir paredzētas tikai automašīnu novietnei, tās var izmantot jebkura veida transportlīdzekļiem. Dažāda garuma, platuma un augstuma nojumes var pielāgot visa veida automašīnām un pat laivām. Dažas automašīnu nojumes ir pietiekami lielas, lai tajās varētu ievietot visus jums piederošos transportlīdzekļus.

Ērtības

Lielākajai daļai automašīnu nojumju ir atvērti sāni un jumti. Ja jums ir uzstādīta atvērta nojume, jums nebūs jāuztraucas par durvju aizvēršanu, kad no sava transportlīdzekļa vedat pārtikas preces un citas preces. Automašīnu nojumes arī palīdz aizsargāt jūsu ādas sēdekļus no pārāk liela karstuma vasaras mēnešos, lai jums nebūtu jāuztraucas par ādas apdegumiem, kad pirmo reizi sēdīsieties automašīnā.

Energoefektivitāte

Auto nojume ir energoefektīvāka nekā garāža. Ja jums ir nojume, jums nav jāuztraucas par enerģijas izšķērdēšanu ar gaismām, elektroniskiem garāžas durvju atvērējiem un citām funkcijām, kas patērē elektroenerģiju. Tas var palīdzēt samazināt jūsu mājas enerģijas patēriņu un samazināt izmaksas.

Pievieno vērtību

Ja jūsu mājā nav garāžas, tas var apgrūtināt tās pārdošanu, ja kādreiz nolemjat pārvākties. Ja jums ir uzstādīta nojume automašīnai, tā var pievienot jūsu mājai vērtību un atvieglot pārdošanu par labāku cenu, nekā jūs citādi varētu iegūt.

Ietaupījumi uzglabāšanā

Ja jums ir uzstādīta nojume automašīnai, tā var palīdzēt nodrošināt daudz vairāk vietas uzglabāšanai. Automašīnas nojume var ļaut jums pārtraukt nomāt noliktavu, lai jūs varētu ietaupīt naudu. Auto nojumes var izmantot visu veidu mantu glabāšanai, un, ja tās ir norobežotas, tās nodrošina tikpat lielu drošību kā uzglabāšanas vienība.

Stilīgas dizaina iespējas

Ir dažādi jumtu stili un citas dizaina iezīmes, kas var saskanēt ar jūsu mājas ārpuses estētiku. Varat izvēlēties stilu, kas vislabāk papildina jūsu māju, un izvēlēties no plašā krāsu klāsta, lai tas būtu pieskaņots.

Uzlabota organizācija

Izmantojot nojumes automašīnu, jūs varat sakārtot savu māju, atbrīvojot vairāk vietas tajā. Tā vietā, lai ceļā būtu pārāk daudz priekšmetu, varat tos pārvietot uz savu autostāvvietu, lai tiem būtu vieglāk piekļūt. Tas var atvieglot nepieciešamo rīku un citu priekšmetu atrašanu, kad tie ir nepieciešami, lai tie netraucētu jūsu mājā.

Kāda ir atšķirība starp auto nojumi un garāžu?

Auto nojumes un garāžas daudzos aspektos ir līdzīgas. Tie abi nodrošina aizsardzību pret vēju, lietu un sauli, un abas var būt savienotas ar jūsu mājas pusi vai var būt brīvi stāvošas konstrukcijas. Tās atšķiras pēc izskata, uzbūves un izmaksām. Garāžas ir pilnībā slēgtas konstrukcijas, kas ietver durvis un lielus slēģus, kas nodrošina piekļuvi jums un transportlīdzeklim. Tā kā garāžas ir pilnībā slēgtas, tie neļauj nokļūt jebkam, ko vide var atmest jūsu automašīnai. Salīdzinājumam, auto nojume ir konstrukcija, kurai ir vismaz divas atvērtas malas. Tas joprojām noturēs lietus un saules starus no jūsu transportlīdzekļa, taču mazāk, jo elementi joprojām var sasniegt jūsu automašīnu caur atvērtajām sānu malām.

Starp garāžām un automašīnu nojumēm ir dažas ļoti būtiskas atšķirības. Tāpēc pirms darba uzsākšanas ir svarīgi rūpīgi apsvērt katru no tiem. Izplatīts iemesls automašīnas nojumes vai garāžas celtniecībai ir palīdzēt izvest instrumentus un citu aprīkojumu no mājas. Tā ir taisnība, ka automašīnu nojumes var sniegt zināmu aizsardzību citām mantām, lai gan ar to nepietiks, ja šīs lietas ir vērtīgas. Ja vēlaties izņemt sporta aprīkojumu un instrumentus, garāža ir daudz drošāka izvēle, jo tie mazāk piesaista zagļus. Gan automašīnu nojumes, gan garāžas var veikt fantastisku darbu, lai aizsargātu jūsu transportlīdzekļus. Pat automašīnu nojumes, kurām ir tikai divu sānu aizsardzība, var aizsargāt jūsu automašīnu no 90% no tā, ko daba to varētu radīt. Tomēr garāža ir labākā izvēle, ja vēlaties, lai jūsu automašīna būtu prom no potenciālo automašīnu zagļu ziņkārīgo acīm. Nojumes var būt ļoti noderīgas, ja jums ir apnicis izkāpt no automašīnas un atrasties stiprā vējā un lietū. Ja jūs varat savienot automašīnu nojumes ar savu māju. Jebkurš variants var būt noderīgs, ja zināt, ko vēlaties un vai tas ir saskaņā ar jūsu budžeta un vai jums ir padomā kāds cits pielietojums. Auto nojumes ir daudz vieglāk uzcelt nekā garāžas, un tās var izgatavot no dažādiem plaši izplatītiem būvmateriāliem. Viens no populāriem materiāliem, kas izskatās arī estētiski pielietojums. Vienkārši paturiet prātā, ka nojumei, iespējams, būs īsāks kalpošanas laiks nekā labi uzbūvētai garāžai, ja neveicat pienācīgu apkopi.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×