Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Par mums

Mēs izveidojam harmoniju no tīras koksnes

Tiem, kas sapņo dzīvot harmonijā ar dabu, piedāvājam ekskluzīvas, ekoloģiskas koka mājas, kas palīdzēs īstenot šo sapni. 2008. gadā mēs uzsākām savu darbību ar mērķi piedāvāt kvalitatīvas koka mājas, kas atbilst katra klienta vajadzībām, tāpēc mēs piedāvājam ne tikai standarta koka māju projektus, bet arī mājas dizainu no nulles vai standarta projektu bezmaksas modifikācijas.
SIA “Timber cabins” divu personu ceļš mūsdienās ir ievērojami paplašinājies, un mūsu ražotās mājas bauda cilvēki ne tikai Lietuvā, bet arī Polijā, Francijā, Spānijā, Portugālē, Lielbritānijā un citās valstīs.
Mēs katru dienu meklējam risinājumus, kas ļauj apvienot augstākos kvalitātes standartus un ilgtspējību, tāpēc kopš 2012. gada mēs lietojam tikai Somijā un Zviedrijā audzētu un FSC sertificētu koku, kas garantē atbildīgu meža apsaimniekošanu. Mēs tiecamies pēc harmonijas ar dabu, sākot no izejvielām jūsu mājai līdz ilgtspējīgam būvniecības procesam un atjaunojamiem enerģijas avotiem jau uzceltajā mājā, tāpēc mūsu uzņēmuma vīzija un misija apvieno visaugstāko kvalitāti un ilgtspēju.

Mūsu misija

Mūsu misija ir piedāvāt ikvienam (-i) klientam (-ei) iespēju dzīvot mūsdienīgā, unikālā un videi draudzīgā mājoklī, kas būvēts atbilstoši viņa (-s) individuālajām vajadzībām un vēlmēm.

Mūsu vīzija

Mūsu uzņēmuma vīzijas pamatā ir glempings un mazas mājiņas: radīt ilgtspējīgas, videi draudzīgas mājas, kas ne tikai atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, bet arī minimāli ietekmē vidi un ir ar zemām uzturēšanas izmaksām

Mēs katru dienu esam saskarē ar mūsu vērtībām

Dabai draudzīgs

Koks ir ne tikai dabas sastāvdaļa, bet tā izmantošana ir labvēlīga videi. Mūsu koka mājas ir izgatavotas no dabīgiem, naftu nesaturošiem materiāliem, kas ir pārstrādājami un bioloģiski noārdāmi, un tiek uzskatīti arī par “ekoloģiskiem”. Būvējot ar koku nepieciešams mazāk enerģijas, tam ir mazāka ietekme uz vidi un mazāks oglekļa pēdas nospiedums nekā parastajām būvniecības metodēm, jo koks absorbē CO2.

 Patīkama pieredze

Tā ir māksla ietekmēt mūsu klientu jūtas. Stāsti no klientiem saistībā ar mūsu uzņēmējdarbību ir reāli scenāriji par to, cik lielisku pieredzi jūs varat gūt, lietojot mūsu produktus - bez vajadzības runāt mums un slavēt pašiem sevi.

 Apņemšanās

Produkta kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Izmantojot vislabākās izejvielas, progresīvas tehnoloģijas un augsta līmeņa kvalificētu darbaspēku, “Timber Cabins” ražo produktus, kas atbilst pat visprasīgāko klientu vajadzībām.

 Elastīgums

Mēs piedāvājam plaši pielāgojamas produktu iespējas un mudinām klientus izveidot sev tīkamu sapņu māju. Mūsu milzīgā būvju izvēle rosina radošumu, un tos var mainīt no A līdz Z.

 Kompetence

Mūsu komanda - mūsu zīmola veidotāji rada brīnumus. Arhitekti, dizaineri un norīkoti pārdošanas konsultanti strādā visi kopā vienā vietā. Rezultātā jūs sākat ar domu un beigās iegūstat vēlamo rezultātu bez problēmām.

Meistara Mājas vesture

2008

Mēs, uzņēmēju komanda divu cilvēku sastāvā, uzsākām savu uzņēmējdarbību, projektējot un būvējot ilgtspējīgas un harmoniskas koka mājas.

2009

Mēs sākām projektēt un ražot koka mājas, kuras varētu pārveidot no A uz Z, tādējādi mudinot klientus radīt savu sapņu telpu. Tajā pašā gadā tika izveidots vietējais lietuviešu zīmols “Meistro namai”.

2010

Kad mūsu produkti kļuva arvien populārāki, Polijā tika izveidots jauns zīmols “Dom mistrza”. Mēs sākām sadarbību ar Skandināvijas kokapstrādes uzņēmumiem un sākām paplašināt savu darbību Latvijā.

2014

Mēs attīstījāmies, palielinot ražotnes jaudu un izveidojot vēl divas ražotnes Žasli un Žiežmari. Mēs izgatavojām logus un durvis Žasli, un koka mājas Žiežmari.

2018

Notika paplašināšanās Francijas un Spānijas tirgos. Tika izveidoti divi zīmoli - “Maestro chalet” un “Maestro casas”. Mēs esam izstrādājuši mūsu pašu kokapstrādes iekārtas (CNC mašīnas), kas var darboties bez cilvēka iejaukšanās. Tas ļāva paātrināt ražošanas procesu un nodrošināt nevainojamu kvalitāti.

2020

Mēs turpinām attīstīties. Mēs paplašinājāmies Portugāles un Vācijas tirgos. Tika dibināti “Maestro casas” un “Maestro Holzbau” zīmoli. Mēs atvērām Kaišiadorys ražotni, kurā tiek ražotas mājas un dažādas daļas “uzņēmumu darījumiem ar uzņēmumiem” (no angļu val. Business-to-business, B2B) klientiem. Mēs arī digitalizējām ražošanas procesu vadību.

2021

Mēs paplašinām savu darbību ārpus Eiropas Savienības (ES). Mēs izveidojām “Maestro Cabins” zīmolu, kas darbojas Apvienotajā Karalistē. Tika izveidoti arī “Maestro Tuinhuizen” Nīderlandē un “Maestro case” Itālijā. Šis ir rekordgads. Mēs divkāršojām ražošanas apjomus salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Lai saglabātu augstu produktu kvalitāti, mēs ieviesām kvalitātes kontroli uzņēmumā.

2022

Koksnes granulu idejas izstrāde.