Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Ar veselu virkni dažādu terminu, ko izmanto, lai aprakstītu vienu un to pašu ēku, ir viegli aizdomāties, kāda ir atšķirība starp modernu dārza mājiņu un tradicionālo piebūvi, kāda bija populāra vecmāmiņām. Patiesība ir tāda, ka nav daudz atšķirību. Abas ir pastāvīgas vienības, kas ir atdalītas no galvenās mājas ēkas un ir pilnībā aprīkotas ar dzīvojamo telpu, kā arī modernākajos un lielākajos variantos var būt arī virtuve un vannasistabu pilnīgai pašpietiekamībai sev un viesiem arī visu gadu.

Dārza mājiņas

Neskatoties uz nosaukumu, pat vecmāmiņas laika piebūvi var izmantot dažādiem mērķiem – ne tikai ļaužu izmitināšanai. Tādējādi termins dārza māja ir daudz aptverošāks, un precīzāk atspoguļo šo mājiņu plašo dzīves lietojumu klāstu. Līdz ar to ir vērts izcelt vairākus no šiem dažādajiem izmantošanas veidiem, lai jūs varētu redzēt, kā dārza mājiņas celtniecība var sniegt labumu gan jums, gan jūsu ģimenei – ar koka terasi, kā instrumentu vai dārza šķūnis, vasarnīcas u.c. Svarīgākais ir tas, ka katra koka konstrukcija ir kvalitatīva, kā arī ir arī modeļi ar dažādām modifikācijām, lai pēc iespējas vairāk atbilstu individuālajām vajadzībām un gaumei.

Dārza māja visiem — neatkarīgi no iespējām:

Daudzi pieaugušie ar invalidāti dzīvo kopā ar saviem vecākiem vai aizbildņiem, kā arī bērni aizvien vēlāk pamet ģimenes mājas. Dārza mājas šiem cilvēkiem var piedāvāt patstāvīgas dzīves iespēju. Viņi var būt mierīgi, zinot, ka viņi ir tuvumā, ja nepieciešama palīdzība un papildus ērtības, jo visdrīzākais, ka šīs mājas nebūs tik lielas un funkcionālas kā galvenās mājas. Varat arī aprīkot savu piebūvi ar dažādiem sīkrīkiem un palīgierīcēm, lai palīdzētu ērti uzturētie un arī dzīvot telpās neatkarīgi no vecuma. Jebkura uzbūvētā dārza māja ir būvēta tā, lai lieliski atbilstu vajadzībām. Pēc konsultācijas mēs uzstādīsim ierīces, piemēram, sliedes, rampas vai piekaramos slēdžus – tikai dažus; kā daļu no mūsu būvniecības procesa.

Ļaujieties radošumam — citi dārza mājas izmantošanas veidi

Dārza mājas telpai ir arī daudz citu pielietojumu – patiesībā viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm, vajadzībām un iztēles. Piebūvju izmantošana kā vasarnīcas vai dārza biroji jau sen ir bijusi populāra izvēle, taču arvien vairāk cilvēki tos izmanto eksperimentēšanas nolūkos. Dārza māja ir lieliska darba vieta cilvēkiem, kuri ir pašnodarbināti, veic blakusuzņēmumus vai var strādāt no mājām. Mākslinieki un fotogrāfi, piemēram, var izmantot telpu kā studiju; savukārt ārštata kosmetologi to varētu pārveidot par salonu. Atsevišķā dārza mājā jūsu klienti varētu gūt labumu no tā, ka jūsu darba vieta ir atsevišķi no mājām; jo tos var uzņemt un apkalpot ar daudz mazākiem traucējumiem un ar lielāku privātumu. Neatkarīgi no tā, kāda ir tās profesionālā izmantošana, piebūve var būt ideāls risinājums, ja meklējat labāku darba un privātās dzīves līdzsvaru. Koka māja ir lieliska arī tad, ja vienkārši vēlaties papildu “ģimenes telpu”. Tradicionāla dārza māja lieliski der kā privāta apmešanās vieta jebkurai ģimenei vai draugiem, kas uzturas ilgākā vizītē, bet jūs varat būt tik radošs ar telpu, cik vēlaties - spēļu telpas, kinoteātris, mājas sporta zāle vai pat tikai atpūtas vieta pusaudžiem - iespējas patiešām ir bezgalīgas. Koka māju ir viegli pielāgot un modificēt tāpēc tām ir daudzi varianti un ātra būvniecība. Un jums nebūs jāuztraucas, vai šāda konstrukcija iederēsies dārzā, jo par to nav jāšaubās.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
02 mediniai garazai   kaip issirinkti tinkama Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika