Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Pašu koka māju varētu nosaukt par ieguldījumu, kuru vēlas iegūt arvien lielāks dabas mīļotāju skaits. Tā vietā, lai īrētu kotedžu lauku sētā un dalītos dabas labumos ar lielu cilvēku grupu, klienti izvēlas privātumu un komfortu.

Lai koka mājas pilnībā atbilstu jūsu vēlmēm, mēs palīdzam ikvienam klientam, kurš vēlas uzbūvēt savu guļbūvi. Tāpēc šajā rakstā mēs nolēmām dalīties atbildē uz vienu no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem – kāda tipa koka māja ir labākā izvēle vasaras brīvdienām?

Meistara Majas blog

Dabīgas koka mājas salīdzinājumā ar līmētām siju mājām

Ņemot vērā to, ka koka mājas var būt vairāku veidu, viens no pirmajiem soļiem ir izlemt, vai jums piemērotāka ir līmētu siju vai dabīga guļbaļķu māja. Lai gan dabas koka mājas ar izcilu autentiskumu padara šo lēmumu grūtu, straujā siju māju celtniecība bieži kļūst par svarīgu argumentu, izvēloties brīvdienu māju. Līmēto siju mājas raksturo vairāki citi ievērības cienīgi argumenti.

Jo īpaši, kad runa ir par līmētu siju māju priekšrocībām, šāda veida ēku var raksturot kā ļoti ekonomisku koka mājas variantu. Tas nodrošina lielisku siltuma un skaņas izolāciju, tam ir vienkāršāka un vieglāka konstrukcija, salīdzinot ar dabīgām koka mājām, tāpēc tam nevajag lielu budžetu.

Otrkārt, līmētu siju mājas paver plašas interjera dizaina iespējas, kas ir īpaši svarīgas ekskluzīvas atmosfēras radīšanai jūsu brīvdienu mājā. Vispārīgi runājot, tas nozīmē, ka, projektējot šāda veida māju, ir iespējams atstāt daudz vairāk brīvas vietas, plānot lielākas telpas vai uzstādīt lielākus logus.

Treškārt, ja tiek izmantota līmētu siju māja, tās “daļas” ir iepriekš izgatavotas un tiek uzstādītas uzreiz pēc piegādes. Tādā veidā šāda veida koka māju varētu uzcelt ļoti ātri. Pateicoties salīdzinoši vienkāršajai konstrukcijai un vieglajiem būvmateriāliem, transportējot netiek bojāta ainava.

Kāda izmēra koka mājas izvēlēties?

Lai vieglāk izlemtu, kādu kotedžas vasaras brīvdienām izmēru izvēlēties, iesakām apsvērt dažus galvenos faktorus. Pirmais ir tas, cik daudz cilvēku izmantos jūsu koka kotedžu atvaļinājuma laikā. Ja ģimene sastāv tikai no 2-3 personām, un jūs plānojat pavadīt laiku vasaras mājā tikai siltās vasaras dienās, mēs iesakām apsvērt koka mājas līdz 35 m². Šādām koka mājām ir ne tikai vislabākā cena, bet arī visas priekšrocības, kas nepieciešamas, lai komfortabli uzturētos. Tomēr, ja jūsu ģimenē ir vairāk nekā trīs cilvēki vai jūsu vasarnīcā bieži uzturas draugi, tikai izvēloties māju līdz 60 m² vai līdz 80 m², varēsiet nodrošināt pietiekami daudz vietas komfortablām brīvdienām.

Kā izvēlēties kvalitatīvas koka mājas?

Vienkārši kvalitatīvas koka mājas vajadzētu būt vērtas pievērst uzmanību. Šī iemesla dēļ, izvēloties piemērotāko mājas variantu vasaras brīvdienām, ir svarīgi redzēt ne tikai dizainu un izmērus.

Viens no svarīgākajiem rādītājiem, kas var daudz pateikt par koka mājas kvalitāti, ir celtniecībā izmantotā koka veids. Pat ja vasaras māja netiks izmantota visu gadu, tā katru dienu tiks pakļauta saules gaismas un citu ārēju faktoru iedarbībai. Tāpēc lētākas, rentablas koksnes izvēle tās celtniecībai nav vislabākais risinājums. Ņemot vērā šobrīd populārākos koka variantus, var minēt ziemeļu egli, vietējo lietuviešu egli, priedi vai priežu un egļu kombināciju. Balstoties uz mūsu pieredzi, ievērības cienīgākā ir ziemeļu egle. Lēnāk augošā ziemeļu egles koksne ir daudz izturīgāka pret vides ietekmi, aukstumu un mitrumu. Lai gan priedei piemīt arī liela izturība un noturība, tā ir vairāk piemērota mēbelēm, nevis daudzgadīgu koku būvniecībai.

Pārliecinieties arī, ka pievēršat pietiekamu uzmanību, izvēloties logu un durvju kvalitāti. Logu un durvju konstrukciju izturību nodrošina līmēts koks un augstas kvalitātes atvēršanas mehānismi. Kopumā pat tad, ja koka māja, kuru plānojat celt, tiks izmantota tikai vasaras dienās, tās kvalitāte nedrīkst tikt apdraudēta. Koka mājas, kurā plānojat pavadīt siltas vasaras dienas, kvalitāte būs atkarīga arī no tā, cik labi māja pārdzīvos ziemu. Balstoties uz mūsu pieredzi, šobrīd populārākais koka mājas variants ir līmētu siju māja līdz 80 m². Tai ir vienkārša konstrukcija un ārkārtīgi labas tehniskās īpašības. Šobrīd vispopulārākie kotedžu varianti ir tie, kas izgatavoti no ziemeļu egles, aprīkoti ar kvalitatīviem logiem un durvīm.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
02 mediniai garazai   kaip issirinkti tinkama Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika