Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs
Tehniskās specifikācijas

Ēkas platība

15.27 m2

Dzīvojamā zona

14.62 m2

Zonas nr.

1

Grīdas

1

Sienas augstums

2830 mm

Jumta tips

Kronšteins

Sienas biezums

42 mm

Grīdas izmēri

1 - 4.06x3.96

Koka mājiņa Oslo 4x4 ar pārkari

1 zonas

15 m2

42 mm

8 478 € ar PVN

Papildu izvēles iespējas
PROJEKTŲ VADOVAS
Artūr Lukašonok
+370 521 451 15 info@meistaramajas.lv
Apraksts

Paskatieties uz Oslo modeļa atjaunināto eleganci. Šai versijai ir ekskluzīva nojume. 4x4 metru kempinga paliktņa kopējā platība ir 15,27 m², šajā telpā atradīsiet pārdomātu izkārtojumu ar ērta viesistaba, funkcionāla virtuve, kas maksimāli izmanto 14,62 m² dzīvojamo platību.
Šis modelis izceļas ar pievienoto nojume, kas nodrošina ne tikai estētisku izskatu, bet arī praktiskus ieguvumus – tas pasargā no tiešiem saules stariem un neliela lietus, tāpēc āra telpu varat izmantot ilgāk un dažādos veidos. Oslo modeļa jumts ir dekorēts ar bitumena dakstiņiem, kas nodrošina izturību un solīdu izskatu.
2830 mm augstais un 42 mm sieniņu biezums “Oslo” pods ar nojume ir izturīga konstrukcija, kas paredzēta gan komfortam, gan izturībai. Raksturīgais izliektais jumts saplūst ar koka ārpusi, piešķirot tam dabisku un nomierinošu izskatu.
Tāpat kā visiem mūsu modeļiem, pielāgošana ir svarīga. Ja jums ir īpašas prasības attiecībā uz plānojumu vai mēbelēm, mēs esam gatavi pielāgot ""Oslo"" moduli pilnībā atbilstoši jūsu vēlmēm. Šis modelis ir ideāla funkcionalitātes, dizaina un daudzpusības kombinācija.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Ātrums

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu laiku, tāpēc projektus īstenojam savlaicīgi. Mūsu pieredzējusī profesionāļu komanda ne tikai nodrošina kvalitatīvu darbu, bet arī ātrumu.

Visaugstākā kvalitāte

Mums ir svarīga augsta kvalitāte un pat vissīkākās detaļas, tāpēc mēs nodrošinām kvalitāti no kokmateriāla iegādes līdz pat pēdējai gala detaļai.

Videi draudzīgs

Koksne ir videi draudzīgs izejmateriāls un viens no ilgtspējīgākajiem būvmateriāliem. Tā ir ideāla izvēle tiem, kas meklē videi draudzīgus risinājumus un dzīvo pēc ilgtspējības dzīvesveida.

Viss no viena avota

No projekta idejas līdz gatavai mājai! Mēs esam ne tikai pārdevēji, bet arī ražotāji, tāpēc varam uzbūvēt jūsu māju no A līdz Z un pielietot mūsu 15 gadu pieredzi māju būvniecībā.

Bezmaksas projekta modifikācijas

Mēs piedāvājam daudz dažādu standarta projektu, un tiem, kas vēlas tos personalizēt, mēs esam priecīgi veikt bezmaksas projektu modifikācijas.

ATSAUKSMES
Atstājiet savu atsauksmi

Rezultāts

5

Koka mājiņa Lena māja

Inga

Mēs iegādājāmies dārza māju, laba cena un kvalitāte, mēs esam ļoti apmierināti

5

Koka lapene Kawaga māja

Sofija

Lieliskas lapenes, paldies

5

Koka mājiņa Hamburg māja

Irena

Labas cenas un plaša izvēle, mēs iegādājāmies nelielu dārza mājiņu un esam apmierināti.

4

Koka lapene Newry māja

Laura

Mēs iegādājāmies lapeni, mēs esam apmierināti, tas izskatās jauki

4

Ilona

Ar mūsu koka māju bija dažas problēmas, taču viņi visas problēmas atrisināja efektīvi un rūpīgi. Viņu komanda izturējās atbildīgi un bija izpalīdzīga. Mēs esam apmierināti ar gala rezultātu

3

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika