Saliekamās garāžas

Atveriet filtrus

Bassalt_front LV
Iespējamās modifikācijas!
9 625 

Basalt

19.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Lugano
Iespējamās modifikācijas!
7 182 

Lugano

28.6 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Maracaibo
Iespējamās modifikācijas!
4 083 

Maracaibo

19.3 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Namak
Iespējamās modifikācijas!
7 975 

Namak

34.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Negratin
Iespējamās modifikācijas!
4 083 

Negratin

19.2 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Skadar
Iespējamās modifikācijas!
5 310 

Skadar

22.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats

Saliekamās garāžas

Kad lielākā daļa cilvēku iedomājas par garāžu, viņi iztēlojas atdalītu konstrukciju pagalmā, ko izmanto automašīnu, instrumentu un citu mantu glabāšanai. Tomēr tas nav vienīgais garāžas veids. Saliekamā garāža ir vēl viens variants papildu uzglabāšanai. Saliekamā garāža ir garāžas veids, kas tiek būvēts, izmantojot iepriekš izgatavotas detaļas, kuras tiek samontētas uz vietas. Šāda veida garāžas parasti ir izgatavotas no tērauda, kas ir sagriezts un veidots gabalos, lai izveidotu garāžas struktūru.

Tērauda karkasa garāža

Tērauda karkasa garāža ir lielisks veids, kā izveidot savu darbnīcu vai noliktavas telpu, ko var izmantot jebkurā vietā mājā. Tā kā būvniecībai nepieciešama tikai viena diena, šis projekts ļaus jums efektīvi uzglabāt lietas ar nelielu piepūli. Šis garāžas veids ir lielisks veids, kā iegūt papildu vietu uzglabāšanai, netērējot daudz naudas.

Kāpēc ir nepieciešamas saliekamās garāžas

Latvijas klimats var būt diezgan skarbs, it īpaši ziemā. Saliekamā garāža var pasargāt jūsu automašīnu un citas mantas no sniega un aukstā laika. Tā var būt risinājums, ja jums ir nepieciešama vieta, kur glabāt savu automašīnu, motociklu vai hobiju aprīkojumu, taču jūs nevēlaties daudz tērēt vai apgrūtināt pievienotās garāžas būvniecību. Garāžas ar papildus telpām tiek izmantotas kā darbnīcas, mājas sporta zāles vai sezonas dekorāciju un aprīkojuma uzglabāšanas vietas. Latvijas klimats var ietekmēt jūsu transportlīdzekļus un aprīkojumu, tāpēc ir svarīgi, lai būtu vieta, kur aizsargāt savas mantas no āra elementiem. Saliekamās garāžas sniedz jums nepieciešamo papildu vietu bez papildu garāžas būvniecības izdevumiem un apgrūtinājumiem.

Viegla salikšana

Viena no saliekamās garāžas priekšrocībām ir tā, ka to var viegli salikt kopā. Detaļas jau ir izgatavotas, un tās nav jāgriež vai jāveido uz vietas. Varat arī iegādāties garāžas komplektu, kurā ir visas nepieciešamās detaļas un instrukcijas garāžas salikšanai. Kad lielākā daļa cilvēku iedomājas būvniecības projektu, viņi domā par mēnešiem ilgu darbu ar daudziem strādniekiem. Tas neattiecas uz saliekamo garāžu komplektiem. Pat ja jums ne vienmēr patīk darīt to paša (-s) spēkiem, saliekamie garāžu komplekti ikvienam atvieglo jaunas garāžas izveidi. Katrs komplekts ir komplektā ar visām detaļām, kas ir iepriekš izmērītas un sagrieztas pēc ierašanās. Atliek tikai izlasīt detalizētus, viegli izpildāmus norādījumus, kas padara komplekta izveidi vienkāršu.

Tā kā saliekamās garāžas sastāv no daļām, kas viegli savienojas viena ar otru, to uzstādīšanai nav nepieciešami īpaši instrumenti vai eksperts. Viss, kas jums nepieciešams, ir montāžas instrukcijas, daži no visizplatītākajiem rīkiem. Līdz ar to daudzi izvēles šāda veida garāžas izbūvēt paši. Salīdzinot ar tradicionālajām konstrukcijām, kuras darbiniekiem ir jābūvē no paša sākuma, saliekamās garāžas komplektus ir vienkārši salikt. Celtniecība no nulles var ilgt arī vairākas dienas vai nedēļas, savukārt strādnieki var pabeigt garāžas komplektu mazāk nekā dienā, izmantojot montāžas instrukcijas.

Mazākas izmaksas

Vēl viens ieguvums ir tas, ka tie parasti ir lētāki nekā tradicionālā garāža. Tas ir tāpēc, ka saliekamās detaļas parasti ir lētākas nekā materiāli, ko izmanto, lai izveidotu parasto garāžu.

Viegla izjaukšana un pārvietošana

Pēc tam varat to izjaukt un pārvietot, kad vien vēlaties. Šī ir lieliska iespēja, ja pārvācaties uz jaunu māju vai vēlaties mainīt garāžas atrašanās vietu. Šāda veida konstrukcija sniedz iespēju ceļot, kas nav iespējams, ja garāža ir iemūrēta.

Augstas kvalitātes materiāli

Saliekamās garāžas parasti ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas kalpos daudzus gadus. Jums nebūs jāuztraucas par to, ka pēc dažiem gadiem garāža izjuks.

Daudzpusīgums

Saliekamām garāžām ir dažādas formas, stili un izmēri, un tās ir lielisks veids, kā iegūt vairāk vietas glabāšanai un/vai citu stāvvietu bez apgrūtinājumiem vai izmaksām ceļot piebūvi savā mājā. Pateicoties koka karkasam, jūs varat viegli izveidot plauktus vai darbagaldus un novietot āķus tieši tur, kur tie visvairāk nepieciešami. Dažām saliekamām garāžām ir arī nelieli augšējie bēniņi, kas nodrošinātu jums vēl vairāk vietas uzglabāšanai.

Viena no lieliskajām īpašībām saliekamo garāžu jomā ir to dažādība. Iedomājieties, ka jums nav jāuztraucas par to, kur liksiet iegādātās lietas. Saraksts ir gandrīz bezgalīgs ar visām šāda veida garāžas iespējām. Varat arī panākt, lai tās atbilstu esošās mājas vai garāžas krāsām, lai tās labi iederētos jūsu īpašumā.

Koksne ir ekoloģiskāks saliekamās garāžas risinājums. Tomēr atšķirībā no citiem materiāliem nepieciešama biežāka apkope, lai laika gaitā saglabātu tā izturību. Tas ir dārzam piemērotāks garāžas veids, jo dabīgais koks lieliski saderēsies ar apkārtējo vidi. Jūs arī atklāsiet, ka saliekamo garāžu šuves ir tikai nedaudz ciešākas, padarot to daudz vieglāk izolējamas un vieglāk kontrolējamu temperatūru iekšpusē. Tā rezultātā jums nav jāuztraucas par to, ka auksts gaiss vai intensīvs karstums var sabojāt automašīnu.

Saliekamajai garāžai ir vairākas priekšrocības. Tā ir ātri un viegli saliekama, un tā var aizsargāt jūsu mantas no skarbiem laikapstākļiem. Saliekamā garāža ir īpaši ērts veids, kā pievienot vietu, kur uzglabāt vērtīgākas lietas, piemēram, automašīnu, kuru jau sen vēlējāties iegādāties. Pateicoties saritināmajām garāžas durvīm, varat ērti uzglabāt savus visurgājējus, zāles pļāvēju, mazās laivas un jebkuru citu lielu aprīkojumu, kas jums ir. Ja jums ir nepieciešams kaut kas cits, nevis vienkārša uzglabāšanas telpa, tos var izmantot arī pielāgotām telpām, piemēram, darbnīcām, hobiju telpām, kokapstrādes darbnīcām, vietai, kur pabūt vienatnē un pat dārza nojumēm. Ir pieejamas daudzas saliekamo garāžu iespējas, un, izmantojot komplektu, ir viegli atrast garāžu, kas vislabāk atbilst jūsu mājām un dzīvesveida vajadzībām. Ir cilvēki, kas uzņemas montāžu veikt paši, līdz ar to nav vajadzīgs papildus maksāt par darbu. Jūs vienkārši maksājat par materiāliem, kas vislabāk atbilst jūsu budžetam un būvei. Taču arī izvēloties profesionāļus, šāda veida garāžas izmaksu ziņā ir lētākas, kā arī tās ir vieglāk pārvietojamas. Tas var būt sevišķi svarīgi, ja var rasties nepieciešamība garāžu pārvietot kaut kur citur. Arī nojaukšana ir daudz vienkāršāka, neatkarīgi no lieluma. Mūsdienu saliekamo garāžu priekšrocība ir tāda, ka tās nav tik vienmuļas kā tradicionālās garāžas. Ir pieejami daudzi dažādi materiāli, formas un alternatīvas, kas palīdzēs maksimāli izmantot telpu, nepārsniedzot budžetu. Ja vēlaties garāžu uz veramajām durvīm, garāžai būs jābūt lielākai, lai nodrošinātu pietiekamu attālumu starp automašīnu un durvīm, taču tās piešķir arī jauku vizuālo un estētisko niansi. Labā ziņa ir tā, ka jums ir iespēja izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm un iespējām. Jo vairāk variantus jūs izskatīsiet, jo labāku risinājumu atradīsiet tieši konkrētam gadījumam. Jūs varat ietaupīt ne tikai finanses, bet arī celtniecības laiku, kas var būt sevišķi svarīgi, ja vēlaties iegūt gala produktu pēc iespējas ātrāk. Un koks kā materiāls noteikti ir līderis šāda veida garāžu celtniecībā.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×