Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
0
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Ekskluzīvas baļķu guļbūves

Katrs (-a) mūsu klients (-e) ir unikāls (-a) un īpašs (-) - gluži kā viņam (-i) radītais mājas projekts. Pielāgotas koka mājas var būvēt no nulles vai pārveidot no A līdz Z bez papildu izmaksām, pielāgojot mūsu projektu jūsu individuālajām vajadzībām. Ļaujiet vaļu iztēlei, un mēs izveidosim atpūtas vietu, kuru jūs nevēlēsieties atstāt!

Mēs īstenosim jūsu idejas, piemēram, individuālo mājas projektu

 

Kā tas notiek? Visa “Timber Cabins” komanda atrodas zem viena jumta, tādējādi jūs ienākat pa tām pašām durvīm ar vīziju un izejat ar vēlamo rezultātu. Uzklausot jūsu vēlmes, pārdošanas vadītājs nodos stafeti mūsu profesionālajiem dizaineriem un arhitektiem, kuri pastāstīs par mājas dizaina iespējām, stila smalkumiem un inovācijām, kā arī palīdzēs rast funkcionālākos risinājumus.

Uzklausot visas jūsu vēlmes, mēs sagatavosim mājas projektu, tajā skaitā vasarnīcas, dārza mājiņas, auto nojumes u.c., kuru jūs varēsiet analizēt un izvērtēt. Ja mūsu katalogā atradīsiet vairākus dažādus modeļus, kas jums patiks, kopā mēs varam izveidot jaunu projektu, kurā būs visas vēlamās funkcijas. Individuāli pielāgotas mājas var pārveidot dažādos veidos: pielāgojot augstumu, pievienojot vai noņemot iekšējās starpsienas, mainot logu vai durvju atrašanās vietas utt. Ir arī iespēja uzbūvēt māju pēc jūsu individuālā projekta, tas ir, apvienot visas detaļas no nulles un realizēt jūsu idejas.

Pēc sākotnējā projekta izveides varēsiet mierīgi apsvērt visas detaļas, un, ja radīsies papildu idejas, mēs varēsim pielāgot projektu, līdz jūs izlemsiet, ka jūs pilnībā apmierina rezultāts. Guļbūves projektēšana ilgst vidēji divas darba dienas. Jūs varēsiet sākt baudīt savu jauno atvaļinājuma vietu vidēji pēc sešām nedēļām - tik ilgi tiek ražotas vairuma māju, sākot no galīgā projekta līdz būvniecībai jūsu zemes gabalā.

Individuālā mājas projekta cena

 

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas mājas cena ir atkarīga no tās izmēra, izvēlēto materiālu daudzuma (piemēram, sienas biezuma, logu skaita, izmēra) un citiem faktoriem. Mūsu inženieris ieteiks, kuras detaļas sastāda vislielāko cenas daļu, ja jūs meklējat risinājumu, kas atbilst jūsu budžetam. Individuāli pielāgotas mājas var būt ļoti ekonomiskas vai greznas - tā ir jūsu izvēle. Atkarībā no jūsu zemes gabala īpašībām, jūs varat ietaupīt, piemēram, atsakoties no vitrīnas logiem, kas vērsti pret kaimiņiem. Ietaupīto summu var izmantot, lai iekārtotu māju.

 

           

Kad individuāls projekts ir labāks par standarta projektu?

 

Individuāli pielāgotas mājas ļauj izveidot tieši jums paredzētas telpas. Māju var būvēt no nulles, vai arī jūs varat mainīt standarta projektu mūsu tīmekļa lapā. Parasti vieglāk ir pārveidot standarta projektu. Vienkārši, ja jūs atrodat projektu, kas jums patīk, un vienkārši vēlaties pievienot papildu ieejas durvis vai papildu logu, mēs varam panākt, ka šie projekti tiek veikti ātrāk, un tas daudz nepalielinās produkta galīgo cenu.

Tomēr, ja jums ir ļoti skaidrs redzējums par to, kā jāizskatās jūsu vasarnīcai, pirtij vai dārza mājiņai, labāk ir izveidot mājas projektu no nulles. Tas ļaus jums izveidot vēlamā izmēru māju, prognozēt vēlamo katras telpas izkārtojumu, starpsienu atrašanās vietu utt. Tāpat, ņemot vērā jūsu zemes gabala plānojumu, jūs varēsiet paredzēt terases vai auto novietnes atrašanās vietu blakus mājai (un papildu durvis, kur vajadzīgas).

Kādas modifikācijas ir vispopulārākās?

 

Mūsu klientiem ļoti patīk nestandarta mājas. Tādā veidā vasarnīcu vai koka māju var pielāgot klienta individuālajām vajadzībām, ņemot vērā zemes gabala formu, citu ēku vai objektu izvietojumu uz zemes gabala, blakus esošos zemes gabalus, dabiskus objektus utt. Veseli 93% no koka mājām, ko mēs būvējam, ir vairāk vai mazāk pārveidotas atbilstoši mūsu klientu vēlmēm.

Visvienkāršākās un visbiežāk sastopamās modifikācijas ir logu un durvju nomaiņa. Ja standarta dizainā redzamā durvju vai logu atrašanās vieta jūsu zemes gabala kontekstā nešķiet loģiska, to vienmēr var viegli mainīt. Ja vēlaties lielāku terasi, arī tā ir tehniski samērā viegla projekta maiņa. Tomēr var būt arī tā, ka vēlaties pārvietot sienas atrašanās vietu telpā un tādējādi palielināt vai samazināt konkrētu funkcionālo zonu. Mūsu dizaineri varēs atbildēt, vai tas ir tehniski iespējams, lai gan mēs vienmēr cenšamies piedāvāt vēlamo risinājumu vai tā alternatīvas, lai jūs varētu baudīt savu sapņu koka vasarnīcu.

Nosūtīt pieprasījumu

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Izmēģiniet Cabin Builder lietojumprogrammu

Dažu minūšu laikā izveidojiet savas mājas 3D modeli un pastaigājieties pa savu māju virtuālajā vidē! Nosūtiet savu projektu vadītājam un saņemiet cenu piedāvājumu!

Izmēģināt
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika