Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs
Tehniskās specifikācijas

Ēkas platība

23.82 m2

Dzīvojamā zona

22.02 m2

Zonas nr.

2

Grīdas

1

WC zonā

1

Sienas augstums

2830 mm

Jumta tips

Kronšteins

Sienas biezums

42 mm

Grīdas izmēri

1 - 4.06x5.97

Koka mājiņa Oslo 4x6 ar pārkari

2 zonas

22 m2

42 mm

11 232 € ar PVN

Papildu izvēles iespējas
PROJEKTŲ VADOVAS
Artūr Lukašonok
+370 521 451 15 info@meistaramajas.lv
Apraksts

Atklājiet unikālo 4x6 metru ""Oslo"" modeli, ko rotā nojume virs ieejas. Šis kempinga modulis maksimāli izmanto savu 23,82 m² platību un piedāvā 22,02 m² dzīvojamo platību, kas gudri sadalīta klusā viesistabā, praktiskā virtuvē un ērta tualete.Pateicoties elastīgajam dizainam, dzīvojamā telpa var kalpot arī kā guļamistaba vai pat birojs, tādējādi uzsverot šī modeļa pielāgojamību.Viss ir veidots tā, lai sniegtu jums nepieciešamās ērtības un komfortu.
Pievienotā nojume ir ne tikai estētiska priekšrocība, bet arī nodrošina papildu aizsardzību pret elementiem. Uzticamību un autentisku izskatu nodrošina bitumena jumta dakstiņi, kas apvieno izturību un stilu.
Ar 2830 mm augstumu un 42 mm biezām masīvām sienām šī ""Oslo"" māja sniedz plašuma sajūtu un stabilu uzbūves kvalitāti. Un, protams, ja jums ir īpašas izkārtojuma preferences, Oslo var pielāgot jūsu īpašajām vajadzībām. Ar šo modeli izvēlieties telpu, stilu un praktisku izsmalcinātību.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Ātrums

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu laiku, tāpēc projektus īstenojam savlaicīgi. Mūsu pieredzējusī profesionāļu komanda ne tikai nodrošina kvalitatīvu darbu, bet arī ātrumu.

Visaugstākā kvalitāte

Mums ir svarīga augsta kvalitāte un pat vissīkākās detaļas, tāpēc mēs nodrošinām kvalitāti no kokmateriāla iegādes līdz pat pēdējai gala detaļai.

Videi draudzīgs

Koksne ir videi draudzīgs izejmateriāls un viens no ilgtspējīgākajiem būvmateriāliem. Tā ir ideāla izvēle tiem, kas meklē videi draudzīgus risinājumus un dzīvo pēc ilgtspējības dzīvesveida.

Viss no viena avota

No projekta idejas līdz gatavai mājai! Mēs esam ne tikai pārdevēji, bet arī ražotāji, tāpēc varam uzbūvēt jūsu māju no A līdz Z un pielietot mūsu 15 gadu pieredzi māju būvniecībā.

Bezmaksas projekta modifikācijas

Mēs piedāvājam daudz dažādu standarta projektu, un tiem, kas vēlas tos personalizēt, mēs esam priecīgi veikt bezmaksas projektu modifikācijas.

ATSAUKSMES
Atstājiet savu atsauksmi

Rezultāts

5

Koka mājiņa Lena māja

Inga

Mēs iegādājāmies dārza māju, laba cena un kvalitāte, mēs esam ļoti apmierināti

5

Koka lapene Kawaga māja

Sofija

Lieliskas lapenes, paldies

5

Koka mājiņa Hamburg māja

Irena

Labas cenas un plaša izvēle, mēs iegādājāmies nelielu dārza mājiņu un esam apmierināti.

4

Koka lapene Newry māja

Laura

Mēs iegādājāmies lapeni, mēs esam apmierināti, tas izskatās jauki

4

Ilona

Ar mūsu koka māju bija dažas problēmas, taču viņi visas problēmas atrisināja efektīvi un rūpīgi. Viņu komanda izturējās atbildīgi un bija izpalīdzīga. Mēs esam apmierināti ar gala rezultātu

3

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika