Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
0
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Akcijas

Aicinām šajā lapā iepazīties ar vasarnīcām un citiem SIA “Meistara Mājas” koka izstrādājumiem, kuriem šobrīd tiek piemērota atlaide. Ja jau sen interesējaties par mūsu produkciju, bet joprojām neesat iegādājies (-usies) sev vēlamo koka māju, tagad ir īstais laiks to izdarīt. Meklējiet vislabāko cenu un izbaudiet savu jauno pirkumu!

Šajā lapā jūs atradīsiet dažādas akcijas: gan vispārīgas atlaides konkrētam dārza telpas vai auto novietnes modelim, gan atlaides jumta seguma, logu vai citu konstrukcijas daļu izvēlei. Augstas kvalitātes materiāli, rūpīgi pārdomāti projekti un rūpīgs amatnieku darbs – tas viss maksā gan laiku, gan naudu, tāpēc mēs saprotam, ka vasarnīca no dabīgā koka nav lēts pirkums. Tomēr, ja izvēlēsieties mūsu kvalitatīvo koka māju vai garāžu, varēsiet to baudīt daudzus gadus, un kvalitatīvie materiāli nodrošinās tās izturību un jūsu komfortu. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt visaugstāko kvalitāti, mēs rūpīgi meklējam vislabākos materiālus, lai mēs varētu piedāvāt jums ekoloģiskas, ilgstošas un, protams, ērtas un skaistas ēkas. Sekojiet šeit publicētajām akcijām un iegādājieties vēlamo modeli par zemāku cenu!

Sezonas vidus izpārdošana JUMTA SEGUMA DĀVANA

Uzzināt vairāk
sezonas vidus izpardosana jumta seguma davana
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika