KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

Kādu informāciju mēs apkopojam?

Mēs varam apkopot, uzglabāt un izmantot šāda veida informāciju:

  • informāciju par jūsu datoru un apmeklējumiem šajā vietnē un tās izmantošanu (ieskaitot jūsu interneta protokola (IP) adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, pārlūkprogrammas veidu, uz kuru esat novirzīts (-a), apmeklējuma ilgumu un lapu skatījumu skaitu);
  • informāciju, kuru jūs mums sniedzat, lai abonētu mūsu tīmekļa vietnes pakalpojumus, e-pasta paziņojumus un/vai biļetenus;
  • jebkuru citu informāciju, kuru mums nosūtāt.

SĪKDATNES

Sīkdatne satur informāciju, ko tīkla serveris nosūta interneta pārlūkam un ko pārlūks uzglabā. Pēc tam šī informācija tiek nosūtīta atpakaļ serverim katru reizi, kad pārlūkprogramma pieprasa no šī servera lapu. Tas ļauj šim tīkla serverim identificēt un izsekot tīmekļa pārlūkprogrammu.

Mēs izmantojam Google Analytics, lai analizētu jūsu tīmekļa vietnes izmantošanas paradumus. Google Analytics ģenerē statistikas un citu informāciju par vietnes izmantošanu, izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas lietotāju datoros. Informācija, kas iegūta saistībā ar mūsu tīmekļa vietni, tiek izmantota, lai izveidotu pārskatus par šīs tīmekļa vietnes izmantošanu. Šo informāciju glabās Google. Google konfidencialitātes politika ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.google.com/privacypolicy.html. Arī mūsu reklāmas vai maksājumu pakalpojumu sniedzēji var nosūtīt jums sīkdatnes.

Mēs savā tīmekļa vietnē publicējam reklāmas, kam pamatā ir Google Adsense interešu rezultāti. Google izmanto sīkdatnes, lai sekotu jūsu rīcībai tiešsaistē, nosakot jūsu intereses. Varat skatīt, dzēst un pievienot ar jūsu pārlūkprogrammu saistītās interešu kategorijas, izmantojot Google reklāmu preferenču pārvaldnieku, kas pieejams tīmekļa vietnē http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs varat atteikties no Adsense partneru tīkla sīkfaila tīmekļa vietnē http://www.google.com/privacy_ads.html. Tomēr šajā atteikšanās mehānismā tiek izmantots sīkfails, un, ja izdzēsīsiet sīkfailus no sava datora, atteikšanās netiks saglabāta. Lai nodrošinātu, ka atteikšanās tiek saglabāta konkrētam pārlūkam, jums jāizmanto Google pārlūkprogrammas spraudnis, kas pieejams vietnē tīmekļa http://www.google.com/ads/preferences/plugin.

Mēs izmantojam analīzes rīku Facebook Pixel, lai novērtētu reklāmas efektivitāti, izprotot darbības, kuras veicat mūsu vietnē. Tas palīdz mums izsekot Facebook reklāmas, optimizēt reklāmas, pamatojoties uz apkopotajiem datiem, veidot mērķauditorijas nākamajām reklāmām un atkārtoti tirgot atbilstošajiem potenciālajiem klientiem – cilvēkiem, kuri jau ir veikuši darbības mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī pakalpojumu Hotjar, lai saprastu, kā lietotāji pārlūko atsevišķas mūsu vietnes lapas. Hotjar ir analītisks un atgriezeniskās saites rīks, kas ļauj mums izprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes, un uzlabot to lietojamību. Hotjar saglabā sīkfailus, lai palīdzētu mums izsekot apmeklētāju aktivitātēm lapās un pārvaldīt viņu ierakstus. Sīkdatnēs netiek glabāta personu identificējoša informācija. Plašāka informācija atrodama tīmekļa vietnē https://help.hotjar.com/hc/en-us.

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj nepieņemt nekādus sīkfailus, lai gan dažas pārlūkprogrammas ļauj pieņemt tikai trešo personu sīkfailus, piemēram, pārlūkprogrammā Internet Explorer visus sīkfailus varat noraidīt, noklikšķinot uz Tools (Rīki)> Internet Options (Interneta opcijas)> Privacy (Konfidencialitāte) un atlasot Block all cookies (Bloķēt visus sīkfailus) (to var izdarīt, bīdot slēdzi). Tomēr visu sīkfailu bloķēšana negatīvi ietekmēs piekļuvi daudzām tīmekļa vietnēm, ieskaitot šo.

JŪSU PERSONas DATU IZMANTOŠANA

Šajā tīmekļa vietnē sniegtie personas dati tiks izmantoti šajā konfidencialitātes politikā vai šīs vietnes attiecīgajās daļās norādītajiem mērķiem. Mēs varam izmantot jūsu personas informāciju šādiem mērķiem:

  • Lai pārvaldītu tīmekļa vietnes;
  • Lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi, personalizējot šo tīmekļa vietni;
  • Ar jūsu piekrišanu nosūtīt jums e-pastu vai mūsu informatīvo izdevumu, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt (varat mūs jebkurā laikā informēt, ja vairs nevēlaties saņemt informatīvo izdevumu);
  • Lai sniegtu trešajām personām statistisko informāciju par mūsu lietotājiem, taču šī informācija netiks izmantota, lai identificētu atsevišķu lietotāju.

Mēs nekopīgosim jūsu personas datus ar trešajām personām tiešā mārketinga nolūkos bez jūsu skaidri paustas piekrišanas.

POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku, ievietojot jaunu versiju mūsu tīmekļa vietnē. Tāpēc jums laiku pa laikam jāpārskata šī lapa, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts (-a) ar visām izmaiņām.

TREŠO PERSONU TĪMEKĻA VIETNES

  Šajā tīmekļa vietnē ir saites uz citām tīmekļa vietnēm. Mēs neesam atbildīgi par trešo personu tīmekļa vietņu konfidencialitātes politikām un praksi.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×