Nojumes un lapenes

Atveriet filtrus

Ararat
Iespējamās modifikācijas!
3 657 

Ararat

28 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Elbrus
Iespējamās modifikācijas!
4 240 

Elbrus

26.8 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Etna
Iespējamās modifikācijas!
3 660 

Etna

22.9 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Everest
Iespējamās modifikācijas!
5 558 

Everest

40.8 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Fuji
Iespējamās modifikācijas!
3 662 

Fuji

13.1 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Kilimanjaro
Iespējamās modifikācijas!
3 707 

Kilimanjaro

37.51 m²
Novērtēts ar 0 no 5
Sinai
Iespējamās modifikācijas!
3 674 

Sinai

24 m²
Novērtēts ar 0 no 5
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats

 Biežāk uzdotie jautājumi

Vai jūs izgatavojat nojumes pēc pasūtījuma?

Mēs varam izgatavot arī koka nojumes un citus produktus pēc klienta izvēles saskaņā ar individuālu projektu. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mūsu vadītājiem.

Vai nojumes un pergolas cenā ir iekļauts jumts?

Jumta segums nav iekļauts nojumes un pergolas standarta cenā. Ja klients vēlas, mēs piedāvājam pat vairākus jumta seguma variantus: bitumena loksnes, bitumena dakstiņus, tērauda jumta segumu, bet mēs strādājam arī ar citiem jumta seguma materiāliem.

Kādus nojumju modeļus jūs ražojat?

Mēs piedāvājam vairākus nojumju modeļus: vienvietīgas, divvietīgas un mājas nojumes. Mēs varam izgatavot arī pielāgotu nojumes modeli.


Nojumju un lapeņu priekšrocību ir daudz. Vienlaikus gan jāatzīst, ka tie nav tik populāri varianti, kā daudz tradicionālāki ēkas papildinājumi, piemēram, terases un garāžas. Lielākā daļa māju īpašnieku, kuri nevēlas pastāvīgu lapeni, ir guvuši labumu no tās. Ar šādām konstrukcijām varat paveikt daudzas lietas.

Kas ir lapene

Lapene ir pārnēsājama āra nojume ar vismaz četriem metāla stabiem. Lapenei ir mīksts jumts, kas izgatavots no audekla vai poliestera. Laba lieta lapenei ir tā, ka tā nav smaga. Tā ir viegla, tāpēc to ir vieglāk transportēt un arī viegli novietot. Ikreiz, kad dodaties atvaļinājumā vai piknikā, varat paņemt līdzi savu lapeni un izmantot to kā ēnu. Ja mēdzat kaut ko tirgot, varat aiznest savu nojumes lapeni uz tirgu un izmantot to, lai izliktu savus izstrādājumus. Jūs varat sarullēt lapeni saliekamā izmērā un ievietot to speciālā tai paredzētā maisā. Tradicionāli lapenes ir sešstūra, kvadrātveida vai apļveida, ar smailu jumtu, kas atdarina grīdas formu. Lapenes nojumei var būt margas apkārt no ārpuses, lai radītu slēgtu sajūtu, aizkari, kurus var salocīt uz sāniem, vai tās var būt pilnīgi brīvas. Lapenēm var būt gan grīda, gan jumts, nodrošinot āra telpu pasargātu neatkarīgi no āra dubļiem vai lietus. Tā kā lapene nodrošina aizsardzību, tā var būt droša vieta elektriskajām ierīcēm. Atkarībā no izmēra varat piekārt gaismas vai pat izveidot āra virtuvi.

Labi uzbūvētai lapenei ir minimāls nopietnu bojājumu risks, un no sintētiskiem materiāliem izgatavotām lapenēm nav nepieciešama liela apkope.

Lapenes var uzskatīt par vērtīgu ieguldījumu jūsu īpašumā, un tām ir iespēja palielināt īpašuma vērtību.

Kas ir nojume

Nojume ir nedaudz sarežģītāka konstrukcija nekā lapene. Tā ir sava veida āra ēna, kurai ikvienam vajadzētu būt. Nojumei ir daudz priekšrocību. Tā var pasargāt jūs no skarbajiem saules stariem un no samirkšanas lietus laikā. Nojume var kalpot arī kā lētāks garāžas aizstājējs. Nojumēm var būt sarežģītāka konstrukcija, kas var būt savienota arī ar galveno ēku. Parasti nojumi izmanto kā lētāku alternatīvu automašīnas uzglabāšanai.

Viegli uzcelt

Papildus tam, ka lapene ir daudzpusīga, to ir viegli uzstādīt. Ja iegādājaties lapeni veikalā, varat to uzstādīt paša spēkiem. Jums nav jābūt īpašas kvalifikācijas, lai izveidotu lapeni. Arī nojumes uzstādīšanai nav nepieciešams nekāds aprīkojums. Tā ir sava veida struktūra, kuru var viegli iestatīt pats atkarībā no nojumes lieluma, bet lielāka izmēra gadījumā jums var būt nepieciešama kāda palīdzība, kas palīdzēs to novietot. Uzstādot lapeni, pārliecinieties, ka darāt to uzmanīgi, lai to nesabojātu. Vienkāršā konstrukcijas uzstādīšana ir daļa no nojumes lapenes priekšrocībām. Kad lietus ir pagājis, vienkārši noņemiet to un uzglabājiet droši nākamajai reizei.

Aizsardzība pret laikapstākļiem

Nojume nodrošina arī aizsardzību pret elementiem. Arī lapene funkcionē līdzīgi, tikai parasti ar daudz vienkāršāku materiāli pielietojumu. Lapenes audekla jumts var pasargāt jūs no saules un lietus. Ikreiz, kad atrodaties ārā un līst lietus, varat patverties zem nojumes un lapenes. Tie var arī jūs pasargāt no skarbajiem saules stariem. Tas var kalpot kā ēnojums jums saulainā dienā. Vasarā lielākā daļa cilvēku atrod pajumti ārā, izmantojot lapeni ēnai. Noteikta veida lapenes parasti piedāvā pilnībā aizsargātu vietu, lai jūs varētu ēst vai atpūsties, neuztraucoties par kukaiņiem, kas ir sevišķi svarīgi, ja jums ir kāda alerģija. Tas ir arī svarīgi, piemēram, pasākumos, kad lapenē atrodas ēdiens, kas vilina dažādus kukaiņus un insektus. Lapenes ir arī lieliski piemērotas sapulcēm brīvā dabā, piemēram, kāzām, dzimšanas dienas svinībām, ģimenes salidojumiem un daudz kam citam. Tās ir pieejami dažādos stilos un nodrošina ļoti nepieciešamo aizsardzību pret sauli un lietu. Nojumes ir pieejamas arī personīgai lietošanai, un tās ir lieliski piemērotas džakuzi, izbraucienam uz pludmali vai atpūtai dārzā.

Viegla apkope

Gan nojume, gan lapene ir viegli kopjama, taču lapenes apkope ir krietni vienkāršāka. Lai saglabātu savu izskatu, tas nav jākrāso vai jākrāso. Papildu aizsardzībai uz lapenes jumta varat uzklāt hermētiķus. Lai uzturētu savu lapeni labā stāvoklī, uzglabājiet to sausā vietā.

Mūsdienu nojumju un lapeņu klāsts piedāvā plašu izvēli, un tās ir pieejamas gan ar sāniem, gan bez tām. Lapene var būt lieliska vieta, kur lasīt grāmatu, meditēt, pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai pat snaust, vienlaikus baudot visu, ko var piedāvāt brīvā dabā. Paplašiniet savu dzīvojamo telpu ar lapeni vai nojumi, iekārtojot to tā, lai to varētu izmantot atpūtai, izklaidēm vai pusdienošanai ar viesiem. Neatkarīgi no laikapstākļiem, jūs varat izbaudīt savu āra telpu.

Daudzveidība

Lapenes ir pieejamas plašā materiālu, izmēru, formu, dizaina, krāsu un rakstu klāstā. Jūs varat izvēlēties no plašās izvēles, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Piemēram, ja jūs rīkojat vasaras ģimenes tikšanos, iespējams, meklējat īslaicīgu jumtu, kas rada daudz ēnas, lai pasargātu no saules gaismas, kā arī vienlaikus izvairītos no nevajadzīgiem insektiem, kas var sabojāt visu pasākumu. Vai arī, ja vēlaties iegādāties pastāvīgu lapeni savam pagalmam. Neatkarīgi no jūsu vēlmēm, visticamāk, jums būs ļoti maz problēmu, lai atrastu pieejamu, kvalitatīvu un estētiski pievilcīgu lapeni un nojumi.

Palielina āra telpu

Dārza nojumes un lapenes maksimāli izmanto jūsu pieejamo āra telpu, nodrošinot mēbelēm un apgaismojumam lieliski piemērotu zonu, kur jūsu draugi un ģimene varēs baudīt vasaras vakarus, kas ir pasargāti no laikapstākļiem ērtā āra vidē, kā arī pasargājot jums svarīgās lietas.

Mijiedarbība ar dabu ir liels ieguvums. Bieži vien mēs redzam savu pagalmu no sava loga, bet reti dodamies ārā, lai to izbaudītu. Ja jūs pievienotu vietu, kas varētu jūs aicināt brīvā dabā un izbaudīt komfortu, vienlaikus neuztraucoties, ka kaut kas iedzels. Lapenes var būt aicinoša vieta, kas piesaista jūs visu gadu. Lapenes pat kalpo par vietu, kur cilvēki apmainās ar kāzu zvērestiem, pieņemšanai vai abiem. Tāpat var būt arī citas atmiņas, ko var radīt pagalmā, kam lapene var noteikti noderēt, jo to ir viegli pielāgot noteiktai tēmai, piemēram, Helovīni, papildus ļaujot iegūt lielisku fonu, kur iemūžināt konkrētas atmiņas. Savukārt nojumes var kalpot arī kā papildus vieta, kur uzglabāt dārza instrumentus, transportlīdzekļus u.c. Viss ir atkarīgs no nojumes lieluma, kā arī par papildus nodalījumiem, kas ļauj ērtāk parūpēties par dažādām jums svarīgām lietām, vienlaikus saglabājot iespēju tām viegli piekļūt. Tā kā Latvijas klimatiskie apstākļi ir ļoti mainīgi, sevišķi priecīgi par to noteikti ir automašīnu īpašnieki, kuriem tiek dota salīdzinoši lēta iespēja, kā pasargāt savu automašīnu no tiešiem saules stariem, kas slikti iedarbojas uz krāsu, līdz ar to, iespējams, palielinot izdevumus par remontu. Noteikti nevajag novērtēt kvalitatīvu nojumi pārāk zemu.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×