Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
0
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Karjera

Mēs aicinām pievienoties SIA “Timber Cabins” komandai, kas ir viens no lielākajiem koka māju ražošanas uzņēmumiem Lietuvā. Mēs pārdodam savus produktus ne tikai Lietuvā, bet arī vairāk nekā desmit citās Eiropas valstīs, tāpēc jūs varat atrast plašu karjeras iespēju klāstu šeit. Aicinām komandai pievienoties gan jaunus speciālistus, kuri vēlas pilnveidoties un mācīties, gan pieredzējušus darbiniekus, kuri papildinātu mūsu komandu ar savām zināšanām un pieredzi.

Mēs nepārtraukti paplašinām savu mazumtirdzniecības tīklu visā Eiropā un cieši sadarbojamies ar uzņēmumiem “uzņēmums uzņēmumam” sektorā, cenšoties padarīt mūsu ražotās augstākās kvalitātes koka mājas viegli pieejamas ikvienam (-i) klientam (-ei), tāpēc mūsu komandā strādā vesela grupa dažādu nozaru speciālistu: no mārketinga, reklāmas speciālistiem, pārdošanas vadītājiem līdz būvniekiem, galdniekiem, darbnīcu darbiniekiem, darbu vadītājiem, dizaineriem utt. Atkarībā no jūsu pieredzes, zināšanām un vēlmēm, jūs varat strādāt ar Lietuvas un citu valstu tirgiem, piemēram, Itāliju, Spāniju, Latviju utt. Ja jūs redzat savas karjeras nākotni SIA “Timber Cabins”, iepazīstieties ar šobrīd aktīvajiem darba sludinājumiem un sazinieties ar mums!

SIA “Timber Cabins” piedāvājam pašrealizācijas, mācīšanās un izaugsmes iespējas gan jauniem, ambicioziem indivīdiem, gan pieredzējušiem savas jomas speciālistiem. Ja jūs joprojām mācāties, apgūstat arodu vai tikko kā absolvējāt, mūsu jaunāko speciālistu lomas var būt piemērotas jums. Šajos amatos jūs strādātu kopā ar pieredzējušiem darbiniekiem un varat pārliecinoši spert pirmos karjeras soļus. Protams, mūsu komandā augstu tiek vērtēta ilgtermiņa darba pieredze un zināšanas, tāpēc mēs pastāvīgi meklējam savas jomas ekspertus, kas varētu dot ieguldījumu mūsu komandā un palīdzēt sasniegt visaugstākos rezultātus. Laipni aicināti pievienoties!

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika