Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Pabeigtie projekti

Vai meklējat idejas? Vai vēlaties redzēt, kā izskatās jau uzceltās koka vasarnīcas? Apskatiet koka mājas, kuras jau bauda mūsu klienti! Šajā lapā atradīsiet klientu atsauksmes, fotoattēlus no dažādiem jau īstenotajiem projektiem, kā arī detalizētu informāciju par veiktajām izmaiņām.

Ja jūs tikai sākat darbu ar koka mājām, jūs, iespējams, vēlaties iepazīt pēc iespējas vairāk modeļu un redzēt, kā tie varētu izskatīties jūsu īpašumā. Lapa Implemented projects (Īstenotie projekti) ir lieliska vieta, kur redzēt, kā dažādas koka ēkas (auto novietnes, garāžas, dārza mājiņas, vasarnīcas) var izskatīties jūsu zemes gabalā pilsētā vai ārpus tās. Realizētās klientu idejas – koka vasarnīcas – atrodas arī dārza teritorijās, lauku sētu teritorijās, viensētās, pie upēm, ezeriem utt. Katrā gadījumā dārza mājiņu vai citu palīgēku var pielāgot esošajai ainavai un zemes gabala lielumam, piemēram, palielinot vai samazinot terasi vai uzstādot terasei papildu sienu privātumam. Savukārt ja māju plānots būvēt viensētā, varētu ierīkot atklātu terasi vai balkonu, kas ļautu izbaudīt māju ieskaujošo dabu.

Starp mūsu īstenotajiem projektiem atradīsiet gan standarta mājas modeļus, gan dažādas klientu pieprasītās modifikācijas. Mēs būvējam arī dažādas palīgēkas: garāžas, auto novietnes u.c. Neaizmirstiet, ka, tiklīdz jūs atradīsiet mājas modeli, kas jums patīk, jūs varat sazināties ar mums, lai veiktu izmaiņas, kuras vēlaties izveidot savu sapņu brīvdienu māju!

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika