Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs
Tehniskās specifikācijas

Ēkas platība

33.62 m2

Dzīvojamā zona

22.02 m2

Terases/balkona platība

9.80 m2

Zonas nr.

2

Grīdas

1

Guļamistabu skaits

1

WC zonā

1

Sienas augstums

2530 mm

Jumta tips

Kronšteins

Sienas biezums

42 mm

Grīdas izmēri

1 - 4.07x5.97

Koka mājiņa Pamplona 4x6 ar terasi un pārkari

2 zonas

22 m2

42 mm

9 204 € ar PVN

Papildu izvēles iespējas
PROJEKTŲ VADOVAS
Artūr Lukašonok
+370 521 451 15 info@meistaramajas.lv
Apraksts

4x6 metru lielais modulis "Pamplona" apvieno plašu komfortu un stilīgu dizainu. Šim modulim ar kopējo platību 33,62 m2 ir plaša dzīvojamā platība 22,02 m2, ideāli piemērota gan atpūtai, gan funkcionālai lietošanai. Virtuve ir praktiska un efektīva projektēts, un papildus komfortu nodrošina atsevišķa tualete.
Viena no šī modeļa ekskluzīvākajām iezīmēm ir papildus aprīkota nojume un terase. 9,8 m2 terase nodrošina lielisku āra telpu, kur baudīt dabu vai vienkārši atpūsties pie kafijas tases. Jumts estētiski papildina māju un vienlaikus sniedz ēnu.
Jumta segumam tiek izvēlēti kvalitatīvi bitumena dakstiņi, kurus iespējams izvēlēties no dažādiem krāsu toņiem, tādējādi jumtu iespējams individualizēt. Šī nojume ar sienu biezumu 42 mm un augstumu 2530 mm nodrošina izturību un izturību. Turklāt, ja nepieciešams, dzīvojamo telpu var viegli pielāgot, lai izveidotu papildu guļamistabu, tādējādi vēl vairāk uzsverot šī modeļa daudzpusību. Dizains ir tāds, ka to var viegli novietot dažādās ainavās, sākot no mežiem līdz atklātiem laukiem. Pateicoties elastīgajam plānojumam, iespējams arī personalizēt un optimizēt telpu atbilstoši vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Ātrums

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu laiku, tāpēc projektus īstenojam savlaicīgi. Mūsu pieredzējusī profesionāļu komanda ne tikai nodrošina kvalitatīvu darbu, bet arī ātrumu.

Visaugstākā kvalitāte

Mums ir svarīga augsta kvalitāte un pat vissīkākās detaļas, tāpēc mēs nodrošinām kvalitāti no kokmateriāla iegādes līdz pat pēdējai gala detaļai.

Videi draudzīgs

Koksne ir videi draudzīgs izejmateriāls un viens no ilgtspējīgākajiem būvmateriāliem. Tā ir ideāla izvēle tiem, kas meklē videi draudzīgus risinājumus un dzīvo pēc ilgtspējības dzīvesveida.

Viss no viena avota

No projekta idejas līdz gatavai mājai! Mēs esam ne tikai pārdevēji, bet arī ražotāji, tāpēc varam uzbūvēt jūsu māju no A līdz Z un pielietot mūsu 15 gadu pieredzi māju būvniecībā.

Bezmaksas projekta modifikācijas

Mēs piedāvājam daudz dažādu standarta projektu, un tiem, kas vēlas tos personalizēt, mēs esam priecīgi veikt bezmaksas projektu modifikācijas.

ATSAUKSMES
Atstājiet savu atsauksmi

Rezultāts

5

Koka mājiņa Lena māja

Inga

Mēs iegādājāmies dārza māju, laba cena un kvalitāte, mēs esam ļoti apmierināti

5

Koka lapene Kawaga māja

Sofija

Lieliskas lapenes, paldies

5

Koka māja Gila māja

Evgenij

Labdien, kādas ir Gila mājas izmēri. Varbūt ir buklēts ar mājas plānu? Ja likt kopā pašam, cik parasti laikā tas aizņem, cik cilvēki ir vjadzīgi u tt. Vai kmplektā nāk kāda instrukcija vai kas lidzīgs ? Jevgenij 27550862

5

Koka mājiņa Hamburg māja

Irena

Labas cenas un plaša izvēle, mēs iegādājāmies nelielu dārza mājiņu un esam apmierināti.

4

Koka lapene Newry māja

Laura

Mēs iegādājāmies lapeni, mēs esam apmierināti, tas izskatās jauki

4

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika