Koka garāžas

Atveriet filtrus

Bassalt_front LV
Iespējamās modifikācijas!
9 625 

Basalt

19.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Lugano
Iespējamās modifikācijas!
7 182 

Lugano

28.6 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Maracaibo
Iespējamās modifikācijas!
4 083 

Maracaibo

19.3 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Namak
Iespējamās modifikācijas!
7 975 

Namak

34.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Negratin
Iespējamās modifikācijas!
4 083 

Negratin

19.2 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Skadar
Iespējamās modifikācijas!
5 310 

Skadar

22.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā koka garāža?

Koka garāžas cena var būt atkarīga no vairākiem mainīgajiem lielumiem: izvēlētā modeļa (standarta/individuālā), modifikācijām, papildu elementiem (jumta segums, logi, durvis). Mēs saviem klientiem piedāvājam standarta garāžu modeļus, kuru cenas varat apskatīt mūsu tīmekļa vietnē.

Vai garāžas cenā ir iekļauta montāža?

Garāžas montāža nav iekļauta pamatcenā. Katra garāža ir individuāls projekts, tāpēc, lai saņemtu piedāvājumu, sazinieties ar mūsu projektu vadītāju.

Vai jūs varat izveidot dubultu garāžu?

Jā, mēs varam izveidot arī dubultu garāžu. Vienu no šiem produktiem var atrast arī starp mūsu standarta modeļiem (Namak).


Ja apsverat iegūt jaunu garāžu, ir daudz vairāk iespēju nekā ķieģeļu vai betona konstrukcijas varianti, īpaši tad, ja plānojat tur pavadīt nedaudz laika, darbojoties pie automašīnām un velosipēdiem vai strādājot pie saviem projektiem brīvajā laikā. Ir vērts apsvērt, kādas priekšrocības sniedz koka garāžas projekts. Tādā veidā jūs varat iegūt ļoti funkcionālu risinājumu, kas kalpos ilgi ne tikai automašīnām, bet arī citām lietām.

Ja jūsu automašīna vai citas lietas jūsu acīs ir gandrīz ģimenes sastāvdaļa, ir vērts izveidot tam piemērotu vietu. Drošai, siltai un viesmīlīgai koka garāžai, kas vairāk līdzinās dārza telpai, nevis aukstai un putekļainai saimniecības ēkai, ir vairākas priekšrocības.

Vairākas izmantošanas iespējas

Mūsdienās garāžas parasti tiek izmantotas daudz vairāk nekā tikai kā droša vieta, kur glabāt automašīnu un citas mājsaimniecības vai dārzkopības preces. Koka garāža var darboties gandrīz kā koka šķūnis. Tas nozīmē, ka tā ir ideāla vieta, kur veidot paša rokām darinātas lietas. Ar tik lielu potenciālu koka garāžām parasti ir vairāk piedāvājuma nekā metāla garāžas.

Protams, visi domā par automašīnas novietošanu, kad tiek pieminēta koka garāža. Tomēr konstrukcija ar parasti atvērto grīdu un lielajām durvīm padara koka garāžas piemērotas vēl dažiem lietojumiem. Tos var labi izmantot visu veidu darbnīcās vai ateljē, jo materiālus un izstrādājumus var viegli transportēt pa durvīm. Ja kāds darbs var būt putekļains, durvis var ātri atvērt, lai ieelpotu svaigu gaisu. Lielās durvis ir arī priekšrocība, ja garāžā vēlaties uzglabāt lietas. Lielas mašīnas vai apjomīgi materiāli, piemēram, putupolistirola bloki, pat dārza mēbeles ir viegli ievietojamas un izņemamas. Būtībā koka garāžu var salīdzināt ar koka šķūnīti ar lielākām durvīm un brīvu grīdas seguma izvēli. Turklāt, salīdzinot ar dārza nojumēm, jūs varat ietaupīt naudu, jo jums nav jāmaksā par koka grīdu. Koka garāžu var pārveidot par vietu, kur ir vīrieša stūrītis vai viņas vieta, viesistabu, hobiju istabu, bērnu rotaļu namiņu, dārza pirti. Mūsdienīgas garāžas projekts ļauj pielāgot dažāda izmēra konstrukciju dažādām vajadzībām. Lai pārveidotu koka garāžu kādā vēlamā pielietojumā, to nav sarežģīti veikt. Tādu lietu kā skapju, plauktu, darbagaldu uzstādīšana iekšpusē būs tikpat vienkārša kā paplašinājumi ārpusē, piemēram, papildus novietne, jumta pārkares pagarināšana vai jauna loga izbūve. Visas šādas idejas būtu daudz grūtāk realizēt garāžā no tērauda vai betona. Iespējams, ka nezinājāt, bet tikai viena cauruma urbšana tēraudā jau var izraisīt rūsu ap urbšanas vietu. Koka garāža ir labs pamats daudzām idejām ne tikai tehniskiem cilvēkiem, bet arī radošiem vai arī tiem, kuri vienkārši vēlas atbrīvot papildus vietu mājā.

Vienkārši pamati

Otra svarīgākā priekšrocība – kas nozīmē daudz laika un naudas ietaupījumu – ir tā, ka koka garāžu pamatiem vajag tikai vienu betona plātni. Betona vai metāla garāžai būs jābūvē papildu pamati, jo tie ir daudz smagāki. Viena betona plāksnei ir svarīga loma automašīnas svara vienmērīgā sadalē uz zemes. Smagākām garāžām ir nepieciešami arī pamati, kas iztur pašu sienu svaru.

Autentisks stils

Lai gan koka garāžas durvis nav piemērotas visiem, tās tiek uzskatītas par autentiskākiem un vairāk laucenieciskām nekā metāls vai betons. Tās ir vieglāk pārkrāsot un atjaunināt. Tas nozīmē arī mazāku apkopi, izmaksas un laiku. Metāla garāžā būs redzama nolobījusies krāsa, ja netiek veikta laicīga apkope. Pēc tam pirms jauno slāņu uzklāšanas no struktūras jānoņem nolobījusies krāsa. Krāsot betonu ir vēl grūtāk krāsot. Atšķirībā no koka nojumēm, garāžām nav jāveic ikgadēja apkope.

Vienkārša uzstādīšana

Koka garāžas durvis ir arī vieglāk uzstādīt un pabeigt nekā jebkura cita veida materiāla durvis. Ja nolemjat to instalēt pats, varat to viegli izdarīt nedēļas nogalē bez lieka apgrūtinājuma. To pašu nevar teikt par betona garāžu, kuras celtniecība, ieskaitot papildu pamatus, dažkārt var aizņemt to, kas šķiet mūžīgs! Lai gan metāla garāžas ir salīdzinoši viegli uzstādīt, to uzstādīšana prasa vēl ilgāku laiku dziļo pamatu dēļ.

Dabīgs izolators

Vienmēr paturiet prātā, ka koks ir labs dabiskais izolators. Garāžas durvis, kas izgatavotas no koka, dabiski uzturēs lietas siltākā temperatūrā nekā konstrukcijas, kas izgatavotas no metāla vai betona. Jebkuri caurumi, ko izveido garāžas sienās elektrības kabeļiem neietekmēs tā izolācijas īpašības. Metāla garāžās vienmēr pastāv puves risks, kas ietekmēs laukumu ap urbšanas vietu. Šajā ziņā koka garāžu ir vieglāk pārveidot par pilnvērtīgu darbnīcu, kurā var nodarboties ar vaļaspriekiem vai veikt pamata remontu savai automašīnai, velosipēdam vai zāles pļāvējam netraucējot nevienam citam, kā arī vieglāk uzturot visus instrumentus un detaļas vienviet, kas ir sevišķi svarīgi, ja kaut ko izjaucat.

Bojātās daļas ir viegli nomaināmas

Koka garāžas projekts un konstrukcijas garantē to, ka jūs varat viegli nomainīt visas bojātās daļas. Ja puve vai citi bojājumi ietekmē noteiktu tās daļu, šos segmentus var aizstāt ar citiem koka gabaliem, atjaunojot apgabala funkcionalitāti. Salauzta vai sapuvusi metāla šķūnīša labošana ir ievērojami sarežģītāka. Labi kopta koka garāža var viegli kalpot 10 līdz 15 gadus vai pat ilgāk. Ja izvēlaties kokmateriālus, kas ir rūpīgi apstrādāti ar spiedienu, kā pamata celtniecības materiālu, jūs varēsiet baudīt savu koka garāžu visu mūžu.

Labs izskata stils

Lielākajai daļai koka garāžu ir ērtāks izskats nekā tērauda vai betona konkurentiem. Nav šaubu, ka gatavas garāžas no koka, kā arī guļbaļķu mājām vai vasarnīcām, ir ne tikai praktiska vērtība, lai nodrošinātu sausu un drošu vietu jums un jūsu lietu glabāšanai, bet arī izskatās jauki dārzā vai blakus mājai. Koka garāžu var viegli nokrāsot tādā krāsā, kas vislabāk atbilst mājai. Turklāt ir tik daudz stila un dizaina auto garāžas, ka jums būs plaša izvēle.

Izturība

Masīvas koka garāžas ir izturīgas. Jo īpaši ir vērts izcelt, ja koka garāžas būvniecība, ir no savstarpēji savienotas, lēni augušas Ziemeļeiropas priedes, kas ir žāvēta krāsnī, lai novērstu staigāšanu. 45 mm vai 70 mm bieziem kokmateriāliem šīm ēkām ir nepieciešama tikai laba laikapstākļiem izturīga krāsa vai citas bāzes aizsargslānis un pēc tam regulāra apkope, lai tās kalpotu visu mūžu. Jumta seguma materiāli no bitumena dakstiņiem, šīfera efekta dakstiņiem un ciedra šindeļiem ir izturīgi pret laikapstākļiem, ilgstoši un labi apskatāmi. Šī būvniecības kvalitāte kopā ar iekšzemes standarta slēdzamiem logiem un durvīm arī padara mūsu kokmateriālu garāžas pārliecinoši drošas. Ja nepieciešams, var uzstādīt arī signalizāciju, kas konkrētajai garāžai piešķirs papildus drošību, kuras nekad nevar būt pārāk daudz.

Šīs ir tikai dažas no koka garāžas priekšrocībām salīdzinājumā ar metāla vai betona garāžu. Pievienojiet tiem faktu, ka varat viegli izrotāt savas jaunās dārza struktūras ārpusi, un jūs iegūsiet paketi, kas apvieno pieejamību ar ievērojamām priekšrocībām.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×