Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
0
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Ražošana

Kvalitatīvs un ilgtspējīgs viss ražošanas process


Mēs koncentrējamies uz kvalitāti un jūsu komfortu, dzīvojot iepriekš izgatavotās koka mājās. Tāpēc mēs pērkam koksni tikai no sertificētiem piegādātājiem Zviedrijā un Somijā. Ik gadu mēs izmantojam 20 000 m³ kokmateriālu, saražojam aptuveni 3500 koka māju un 12 000 logu, un durvju.

Māju ražošanā mēs izmantojam pašizstrādātus un modificētus datorizētu skaitlisku kontrolierīču (no angļu val. Computerized Numerical Control, CNC) darbgaldus, kas ir pielāgoti starpsienu frēzēšanai. Mūsu produkti ir labi pazīstami ar savu kvalitāti, jo mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas - izturīgus kokmateriālus no Zviedrijas un Somijas. Mēs pērkam visus kokmateriālus tikai no uzticamiem un sertificētiem piegādātājiem.

Parasti lai ražotu logus izmanto cietākus priedes kokmateriālus. Tā kā koksne ir dabisks materiāls, tā elpo un reaģē uz vides apstākļiem: temperatūru un mitrumu. Rezultātā rodas izliekumi dabīgajā kokā, kas nav īpaši labvēlīgi logu ražotājiem. Lai no tā izvairītos, mēs izmantojam laminētu koksni, kas pasargā produktu no jebkādām iespējamām deformācijām.

Mēs izmantojam vienu no visekoloģiskākajiem būvmateriāliem - koku. Lai nodrošinātu līdzsvaru starp vides, sociālajiem un ekonomiskajiem aspektiem, mēs dodam priekšroku koksnei no Mežu uzraudzības padomes (no angļu val. Forest Stewardship Council, FSC) sertificētiem mežiem. Jūs varat uzzināt vairāk par mūsu sertifikātiem, apskatiet lapu Quality guarantee (Kvalitātes garantija).

Koka mājas: no izejvielām līdz gatavai vasarnīcai

Pasūtot vasarnīcu pie mums, jūs saņemsiet pilnu pakalpojumu kompleksu: no idejas līdz gatavai mājai. Mūsu dizaineri palīdzēs jums pielāgot vēlamās mājas projektu, konsultēs un piedāvās vislabākos tehniskos risinājumus. Ja izvēlaties standarta projektu un nevēlaties veikt nekādas izmaiņas, mēs nekavējoties sāksim to ražot. Un, ja vēlaties pielāgot durvju vai logu atrašanās vietu, pievienot papildu starpsienu utt., to var viegli izdarīt kopā ar mūsu dizaineriem. Ražošanas laiks vienam projektam parasti ir 4-6 nedēļas. Lai uzbūvētu māju, nepieciešamas vēl 1-2 nedēļas, tādējādi savu vasarnīcu varēsiet izbaudīt ļoti ātri!

Mūsdienu tehnoloģijas un paplašinošās ražotnes

Šobrīd mums ir četras ražotnes, kas aizņem vairāk nekā 12 000 m² ražošanas platību un nodarbina vairāk nekā 120 speciālistus. Mūsu produktus var atrast vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē.

Katra nodaļa specializējas vienā no vairākām jomām, tādējādi nodrošinot, ka darbu veic savas jomas eksperti un materiāli, un cilvēkresursi tiek optimāli sadalīti. Koka māju un vasarnīcu ražošanā mēs izmantojam mūsu pašu CNC darbgaldus, kurus mūsu eksperti pielāgoja starpsienu frēzēšanai. Jūs varat iepazīties ar mūsu ražotnēm sīkāk zemāk.

Mēs saražojam vairāk nekā 3500 augstas kvalitātes koka mājas mūsu klientiem katru gadu.

Ražošanas procesā mēs izmantojam augstākās kvalitātes kokmateriālus un citus materiālus.

Klienti jau izbauda mūsu mājas vairāk nekā 30 valstīs

Ik gadu mēs izmantojam 20 000 m³ kokmateriālu

TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika