Lētas garāžas

Atveriet filtrus

Bassalt_front LV
Iespējamās modifikācijas!
9 625 

Basalt

19.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Lugano
Iespējamās modifikācijas!
7 182 

Lugano

28.6 m², 2 istabas
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Maracaibo
Iespējamās modifikācijas!
4 083 

Maracaibo

19.3 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Namak
Iespējamās modifikācijas!
7 975 

Namak

34.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Negratin
Iespējamās modifikācijas!
4 083 

Negratin

19.2 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
Koka garāžas Skadar
Iespējamās modifikācijas!
5 310 

Skadar

22.7 m², 1 istaba
Novērtēts ar 0 no 5
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats

Lētas garāžas

Garāža ir lielisks ieguldījums, kam vajadzētu būt katrā mājā. Tā kā mūsdienās ikvienā mājsaimniecībā ir automašīna, garāža ir ērts veids, kā novietot savu automašīnu un iegūt papildu telpu lietu glabāšanai ārpus mājas. Lai gan dažas modernas garāžas var būt dārgs ieguldījums, ir arī veidi, kā izveidot ļoti lētu garāžu. Daudzi domā, ka garāža ir sarežģīts projekts, taču mūsdienās ir vienkāršas būvniecības metodes, kas ļauj to uzbūvēt daudz vienkāršāk nekā iepriekš. Līdz ar to noteikti ir vērts apsvērt savā īpašumā izbūvēt lielāku vai mazāku garāžu. Tiem, kuri apsver koka garāžas, vajag domāt par koka garāžu kā ieguldījumu, nevis finansiālu slogu. Galu galā tas palīdzēs paaugstināt jūsu mājas vērtību daudz vairāk nekā sākotnējās izmaksas.

Konstrukcijas plānošana

Iepriekšēja plānošana ir pirmais solis, kas jums jāveic, pirms izlemjat lēti būvēt garāžu. Jums precīzi jāzina, kādi materiāli jums būs nepieciešami un kādi ir platības izmēri, kur būvēsiet savu garāžu. Nekas neizmaksās vairāk naudas kā kāda negaidīta situācija, kas nebija plānota jau pašā sākumā. Izveidojiet detalizētu plānu, ko tieši plānojat darīt. Vēlams ir izveidot garāžas projektu. To var uzticēt arī profesionāliem, kas būs ātrāks risinājums, kā arī tie var sniegt papildus padomus par lietām par kurām, iespējams, iepriekš neaizdomājāties. Izveidojiet sarakstu ar visiem materiāliem, kas jums būs nepieciešami. Skatiet, kur varat atrast kvalitatīvus materiālus, piemēram, lētu koku, skrūves, logus, apšuvumu un citu nepieciešamo aprīkojumu. Aizvien populārākas paliek arī rūpnieciski ražotas garāžas no koka, kas ļauj ātri sākt to būvniecību, kā arī izvēlēties jau gatavus konstrukcijas variantus vai tos papildus pielāgot individuālām vajadzībām un stilam.

Statņu karkasa garāžas ir viens no vienkāršākajiem un izmaksu ziņā izdevīgākajiem garāžas būvniecības veidiem. Šī metode ir daudz labāka par tradicionālajām būvētajām metodēm un tiek uzskatīta par lētāko garāžas būvniecības veidu. Statņu karkass ir metode, kurā laminētā koka stabi tiek novietoti, lai noturētu garāžas rāmi. Šāda veida konstrukcija veido kailu struktūru, kas atbalsta garāžas slodzi stipra vēja vai sniega laikā. Garāža ir klāta ar metāla paneļiem, kas satur kopā visu konstrukciju. Ja nolemjat būvēt stabu (staņu) garāžu, ir daudz priekšrocību. Pirmā galvenā priekšrocība ir tā, ka tai ir zemas pamatnes izmaksas. Būvējot garāžu, šī ir pirmā reālā investīcija, kas cilvēkiem ir jāveic, un tā veido aptuveni 10-15% no kopējām izmaksām. Šāda karkasa garāžām stabiem ir jābūt novietotiem dziļi zemē, lai nodrošinātu stabilitāti. Nav vajadzīgs izmantot betona plāksni. Vēl viena liela stabu konstrukciju priekšrocība ir tā, ka tās tiek uzbūvētas daudz ātrāk, jo šajā būvniecības procesā ir nepieciešams daudz mazāk materiālu, kas ļauj jums uzbūvēt garāžu daudz ātrāk.

Noliktavas telpas vai telpu būvniecība statņu karkasa gadījumā ir daudz vienkāršāka, jo nav nepieciešamas nesošās iekšējās sienas. Tā vietā jums ir daudz vairāk iespēju, jo jums ir plaši atvērta telpa, kur varat novietot vairākas automašīnas un uzglabāt zāliena aprīkojumu un instrumentus. Tāpēc iespējas ir gandrīz bezgalīgas.

Saliktas garāžu konstrukcijas

Lielākajai daļai saliktas koka garāžas būs labākais veids. Gandrīz visos gadījumos tiem ir zemākas izmaksas, tās ir no dažāda koka veida un arī to kvalitātes līmenis atšķiras. Lai gan ir pieejami ļoti daudzi jau gatavi modeļi, arī tos vienmēr ir iespējams pielāgot konkrētajai situācijai. Koka garāžām ir dabiska estētika, pateicoties to kokmateriālu pārklājumam. Daudziem tas dod ievērojamu labumu: tās spēj iekļauties apkārtējā vidē un sniedz nemanāmu vizuālu pāreju no āra uz pašu garāžu, radot ēkai sajūtu, ka tā vienmēr ir tur ir bijusi.

Mazākas izmaksas par apsildīšanu

Koks ir dabisks izolators, pateicoties gaisa kabatām tā struktūrā, kas nozīmē, ka tas ir vidēji 15 reizes labāks par mūri, 400 reizes labāks par tēraudu un 1770 reizes labāks par alumīniju. Protams, šis rādītājs var atšķirties katrā individuālā gadījumā. Vieglā koka karkasa metodes ļauj viegli uzstādīt papildu šķiedru vai folijas izolāciju. Šīs uzlabotās siltuma veiktspējas rezultātā ēkām, kas ražotas, izmantojot kokmateriālus, ir nepieciešams mazāk enerģijas, lai apsildītu un atdzesētu, kā rezultātā samazinās enerģijas rēķini. Turklāt kokmateriāli ir higroskopiski un spēj apmainīties ar mitrumu ar apkārtējo gaisu, kas nodrošina buferi pret īslaicīgām mitruma un temperatūras izmaiņām. Protams, nevar nepieminēt, ka arī ķieģeļu garāžas var papildināt ar papildu izolācijas materiālu, uzlabojot to dabisko siltumspēju. Kokmateriāli uztur stabilāku temperatūru, jo tā struktūrā ir gaisa kabatas un higroskopiskās īpašības, kas nozīmē mazāku paļaušanās uz apkuri un dzesēšanu (abi patērē neatjaunojamo enerģiju).

Maza ietekme uz vidi

Kokmateriāli ir 100% atjaunojams materiāls — kad kokus novāc, var stādīt vairāk. Tas palīdz cīnīties ar globālo sasilšanu. Vairāk mežu nozīmē vairāk CO2 absorbcijas. Novāktā koksne arī uzglabā lielu daudzumu CO2, palīdzot cīnīties ar siltumnīcas efektu. Koksne ir arī diezgan viegls celtniecības materiāls, kas samazina transporta un degvielas izmaksas. Tāpat mūsdienās ir pieejamas neticamas enerģiju taupošas “zaļas” funkcijas, kuras var iekļaut pēc pasūtījuma izgatavotu kokmateriālu garāžas projektos, piemēram, gaisa siltumsūkņos. No otras puses, ķieģeļu garāžas būvniecība ir vairāk atkarīga no neatjaunojamo enerģijas avotu izmantošanas. Ķieģelis ir arī energoietilpīgs materiāls, no kā būvēt — tā transportēšana ir dārga, un procesi, kuros šie materiāli tiek radīti, rada lielāku piesārņojumu nekā kokmateriāli. Tātad, runājot par ilgtspējību, kokmateriāli ir nepārprotami uzvarētāji.

Ugunsdrošība

Ja jūs jautātu cilvēkiem, kurš būvmateriāls ir drošāks ugunsgrēkā, daudzi izvēlētos ķieģeļus, nevis kokmateriālus. Tā ir intuitīva atbilde: galu galā koksne deg diezgan viegli, vai ne? Tomēr patiesība ir daudz neskaidrāka. Kad aizdegas biezi koka stabi un sijas, ārpuse pārogļojas. Tas faktiski rada izolatoru uguns izplatībai. Arī ķieģeļi un mūra ir diezgan izturīgi pret uguni, lai gan, pakļaujot to pastāvīgi augstām temperatūrām, tie var sadrupt. Vispār ir jāsaka, ka abi labi darbojas ugunsgrēka gadījumā, ja vien ēka ir uzbūvēta stabila, ugunsdroša ja darba veicēji pilnībā saprot materiālus, ar kuriem viņi strādā.

Skaņas izolācija

Ja vēlaties padarīt savu garāžu par daudzfunkcionālu telpu, skaņas izolācija ir ļoti svarīga. Galu galā, kāds labums no jūsu telpas, ja nevarat koncentrēties, lai veiktu noteiktus darbus. Šajā ziņā ķieģelim ir raksturīga priekšrocība — tā ir blīva, bieza konstrukcija. Šādas lietas mēdz palīdzēt novērst troksni. Vieglie kokmateriāli nedarbojas tādā pašā līmenī. Par laimi, ja jūsu garāžai ir koka karkass, joprojām ir iespējams sasniegt izcilu trokšņa izolācijas līmeni — ir tikai jāpārliecinās, vai sienas konstrukcijā ir kāds skaņu absorbējošs materiāls, piemēram, minerālvate.

Arī lētas garāžas var būt funkcionālas, ja tiek prasmīgi izvēlēti risinājumi un darbaspēks. Kokmateriāls ir lielisks materiāls, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus. Tāpat arī nedrīkst aizmirst, ka lēts nenozīmē, kas ir mazāk kvalitatīvs vai funkcionāls. Ir daudzi aspekti, kam pievērst uzmanību, lai samazinātu izmaksas.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×