Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Kvalitātes garantija

Kvalitātei ir vajadzīgi ne tikai kvalitatīvi materiāli, bet arī rūpīgs darbs, ērta izmantošana un detalizēts projekts, ņemot vērā visu līdz pēdējai detaļai. Mēs cenšamies nodrošināt visaugstākos kvalitātes standartus, kas sākas ar koka iegādi, kas ir galvenais materiāls māju būvniecībai, un turpinās visā projektēšanas, ražošanas un būvniecības procesā:
•    Visaugstākās kvalitātes koks.
Gadā mēs izmantojam vairāk nekā 25 000 m³ ziemeļu egles kokmateriālu, kas ir galvenais materiāls mūsu māju būvniecībā. Logiem mēs parasti izmantojam priedes koksni, kas ir cietāka un nodrošina logu rāmju kvalitāti un izturību. Mēs iepērkam koksni no sertificētiem piegādātājiem Zviedrijā un Somijā, lai piedāvātu jums tikai augstākajiem standartiem atbilstošu produkciju.
•    Pieredzējuši meistari, kas pārzina savu darbu.
Daudzu gadu pieredze un nepārtraukta pilnveidošanās ļauj mūsu meistariem ieviest praksē vislabākās tehnoloģijas, inovācijas un uzkrātās zināšanas. Rezultāts ir kvalitatīvas, laika gaitā pārbaudītas un mūsdienīgas mājas, kas priecēs jūs daudzus gadus.
•    Pārdomāti projekti, kas atbilst mūsu klientu dažādajām vajadzībām.
Dizaineri pievērš lielu uzmanību mūsu projektu izveidei un apsver katru detaļu, lai padarītu jūsu māju vēl ērtāku. Turklāt katru standarta dizainu var iestatīt un pielāgot jūsu individuālajām vajadzībām, tādējādi nodrošinot vēl lielāku komfortu.
•    Uzmanība ekoloģijai un ilgtspējai.
Mūsu vīzija ir radīt ērtus un funkcionālus mājokļus, kas harmoniski saplūst ar apkārtējo dabu, tāpēc mums ir ārkārtīgi svarīgi savā ražošanas procesā izmantot pēc iespējas vairāk atjaunojamu, ekoloģisku materiālu. Koks ir viens no visekoloģiskākajiem būvmateriāliem, no tā būvētas mājas CO² emisijas ir vienas no viszemākajiem.
 

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika