Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
0
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Vai vēlaties izveidot vairāk vietas savā mājā? Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts darbam vai rotaļām, jebkura maza dārza mājiņa piedāvā praktisku alternatīvu tradicionālajai mājas piebūvei. Nelielas dārza mājiņas ir kļuvušas īpaši populāras, jo tās nodrošina papildu dzīvojamo platību, nemaksājot daudz naudas vai neaizņemot pārāk daudz vietas jūsu dārzā, un lieliski izskatās jebkurā vietā, neatkarīgi no tā, vai tās ir ērti iederas gabalā ar iekšpagalmu vai atrodas starp neapbūvētu zemi. Tām ir vairākas priekšrocības ar ko ir vērts iepazīties.

Mazas dārza mājiņas

Mūsdienīgas mazas dārza mājiņas ir luksusa saimniecības vai piebūves veids, kas tiek būvēts atsevišķi no jūsu mājas, nodrošinot jums un jūsu ģimenei nedaudz papildu dzīves telpas, ko izmantot pēc saviem ieskatiem. Daži no populārākajiem mazo dārza mājiņu izmantošanas veidiem ir vienas personas biroji, kompaktas sporta zāles un noliktavas telpas. Dārza ēka, kas celta atbilstoši stingrajiem dzīvojamo telpu standartiem, piedāvā ērtu un mājīgu vietu, kur aizbēgt no mājas dzīves ērtā dārzā. Pats labākais, ka mazākas konstrukcijas ir izstrādātas tā, lai tās nevainojami ietilptu šauros stūros un maksimāli palielinātu āra telpu.

Izveidojiet privātu telpu savā lielajā dārzā

Nelielas dārza mājiņas ir paredzētas ne tikai maziem dārziem. Mazu dārza ēku var ievietot lielāku āra telpu kaktos un spraugās, lai nodrošinātu papildu privātumu, piemēram, iespējams, vēlēsieties klusu biroja telpu, kas izbūvēta tālu no jūsu mājas, lai koncentrētos uz savu darbu, vai nomaļu sporta zāli, lai nolaistu tvaiku pēc saspringtas darbadienas. Izvēloties mazāku modeli, jūs varat arī izmantot lielāko daļu sava dārza tradicionālākiem mērķiem, piemēram, ūdenstilpēm, āra mēbelēm, puķu dobēm vai vienkārši lielākai zāliena vai terases zonai.

Maksimizējiet āra telpu

 Ar pareiziem pamatiem un prasmīgu meistarību nelielu dārza pāksti var uzbūvēt uz nelīdzenām virsmām vai leņķa formas dārzos, kas citādi tiktu klasificēti kā neizmantojama vieta. Mūsu TRADA (Timber Research and Development Association) sertificētajai komandai Crown Pavilions ir vairāk nekā desmit gadu pieredze, projektējot un veidojot izcilākās luksusa dārza telpas pat vissarežģītākajās telpās. Pirms būvniecības mēs veicam objekta apsekošanu, lai noteiktu vispiemērotākos pamatus, un sadarbojamies ar jums, lai izveidotu individuālu dizainu, kas vislabāk izmanto pieejamo telpu.

Pievienojiet savai mājai vērtību

 Mazās dārza mājiņas kļūst arvien populārākas, jo arvien vairāk cilvēku izvēlas strādāt no mājām un viņiem ir nepieciešama īpaša mājas biroja telpa. Ja meklējat unikālu iezīmi, lai jūsu mājoklis būtu izcils, neliela dārza mājiņa varētu būt jums ideāla. Tā ne tikai izskatās iespaidīgi, bet arī nodrošina ērtu vietu visai ģimenei, kā arī sniedz skaistu apskates vietu potenciālajiem pircējiem, ja nākotnē nolemjat to pārdot.

Ērtības

Katra dārza mājiņa ir uzcelta tiešā jūsu mājas tuvumā, kas nozīmē, ka jums ir viegli piekļūt savai personīgajai telpai, kad vien vēlaties. Turklāt dārza telpa ir veidota ar dzīvojamo telpu standarta izolāciju, lai jūs varētu baudīt savu jauno ēku visu gadu.

Privātums

Neliela dārza mājiņa, kas ir celta atsevišķi no jūsu mājām, nodrošina privātu telpu, kur varat atpūsties un izvairīties no mājas dzīves stresa.

Daudzpusība

Sākot no mājas birojiem un bibliotēkām līdz sporta zālēm un jogas studijām, dārza mājiņas piedāvā tukšu audeklu, ko varat iekārtot un izrotāt atbilstoši jebkuram mērķim.

Kompaktums

Neliela dārza telpa nodrošina ērtu dzīves telpu jūsu mājās, neaizņemot pārāk daudz vietas jūsu dārzā.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
02 mediniai garazai   kaip issirinkti tinkama Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika