Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

TRANSPORTĒŠANA UN PIEGĀDE

Piegāde notiek ar standarta puspiekabi bez izkraušanas pakalpojuma.

Pasūtītājam ir jānorāda piegādes adrese, pasūtot produktus ar izvēlēto materiālu krājumu. Pasūtījums tiks izpildīts pēc tam, kad Pircējs būs samaksājis avansu vai pilnu summu par produktiem un to piegādi un nauda būs ieskaitīta Pārdevēja bankas kontā. Pircējs apņemas pēc Pārdevēja informēšanas personīgi saņemt produktus vai pilnvarot citu personu to darīt likumīgā kārtībā. Šī informācija tiek sniegta pasūtījuma iesniegšanas brīdī. 7-14 dienas pirms Preču piegādes ar Pircēju pa tālruni vai e-pastu tiks saskaņots precīzs Preču piegādes laiks. Piegāde notiek pie ieejas īpašumā vai uz paša zemes gabala, ja caurbrauktuves platums ir vismaz 3,5 m. Piegādes transportlīdzekļiem tiek nodrošināta pietiekama vieta. Gadījumā, ja ieeja īpašumā ir šaura vai grūti pieejama (slīpa), lūdzam mūs par to iepriekš informēt. Šādā veidā mēs varēsim sagatavot nepieciešamo aprīkojumu, ja nepieciešams. Ja vēlaties iznomāt transportlīdzekli, kas nav puspiekabe, jums būs jāmaksā papildu maksa. Lūdzu, informējiet mūs arī pēc iespējas ātrāk, lai izvairītos no neērtībām transportēšanas laikā.

Svarīgi: piegāde uz pircēja adresi jau ir iekļauta Preces cenā, bet par izkraušanas izmaksām jāvienojas iepriekš, jo tās nav iekļautas kopējā Preces cenā - tās ir papildu izmaksas. Par Izstrādājuma izkraušanu pircēja norādītajā adresē ir atbildīgs pircējs vai, ja par to ir panākta vienošanās, to organizēsim mēs par papildu samaksu. Pircējam ir jānodrošina, lai Izstrādājuma piegādes vieta būtu viegli pieejama. Pretējā gadījumā Produkts ar visiem materiāliem vai gatavais Produkts netiek piegādāts uz Pircēja norādīto vietu. Par atkārtotu piegādi Pārdevējs iekasē papildu maksu. Ja Pircējam ir papildu informācija par sava pasūtījuma piegādi, viņš to sniedz pa e-pastu vai tālruni, apstiprinot pasūtījumu.

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika