Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Saliekamo māju priekšrocības

Aizvien vairāk pilsētas piedzīvo mājokļu krīzi, līdz ar to nav pārsteigums, ka saliekamas dārza mājas ir piemērs, kas kļūst aizvien populārāks gadiem ilgi galvenokārt zemu izmaksu dēļ. Taču šāda veida mājām ir arī daudzas citas priekšrocības, ko ir vērts izvērtēt. Lai gan ir zināmas līdzības, nelielas mājas un paneļu mājas ne vienmēr ir vienādas.

Granada

Saliekamās mājas nodrošina ātri nepieciešamo mājokli par pieņemamu cenu

Nav šaubu, ka saliekamās dārza mājas un paneļu ēkas nodrošina ātru un pievilcīgu veidu, kā risināt mājokļu krīzi. Tas sevišķi vērtīgi izrādījās pandēmijas laikā, kad bija valstis, piemēram, Austrālija, kas izmantojat šāda veida ēkas, lai tajās izmitinātu cilvēkus, nevis pārpildītās patversmēs, kur cilvēku saslimšanas risks ir augstāks. Tā kā šāda veida mājas ir rūpnieciski ražotas, laiks, kas paiet no to iegādes līdz uzstādīšanai ir daudz īsāks, nekā būvējot standarta māju. Turklāt ir pieejamas modifikācijas, tāpēc nav jāuztraucas par to, vai tās pilnībā atbildīs katra vajadzībām.

Saliekamās mājas var būt lieliskas studijas tipa mājas

Saliekamās, moduļu mājas un mazas mājas kļūst arvien populārākas kā veids, kā papildināt esošo māju. Tas ir lieliski piemērots sievasmātes vai pieaugušu bērnu izmitināšanai atsevišķā telpā, ļaujot neaizsargātam radiniekam vai draugam dzīvot neatkarīgi, bet vienlaikus ar atbalstu tuvumā, vai vienkārši kā palīgu vai ieguldījumu jūsu īpašumā.

Saliekamās mājas piedāvā ievērojamus izmaksu ietaupījumus

Salīdzinājumā ar tradicionāli būvētu daudzdzīvokļu māju vai savrupmāju, saliekamās un paneļu mājas var ātri uzstādīt, pateicoties efektīvai projektēšanai un būvniecībai. Tas palīdz samazināt gan materiālu, gan darbaspēka izmaksas, ietaupot daudz naudas. Ja meklējat zemi vai jaunu ēku esošajā īpašumā un parastās būvniecības cenu zīme jūs atbaida, apskatiet dažādus saliekamo māju modeļus, lai iegūtu tāmi par savu projektu. Vienkāršai dzīvošanai pilnībā pietiek ar vienu istabu, kas var būt apvienota ar nelielu viertuvi. Saliekamo ekoloģisko māju cenas var būt arī ļoti atšķirīgas, taču izmaksas, visticamāk, sakrīt ar sākotnējām aplēsēm, ņemot vērā ātro būvniecību un projekta raksturu.

Efektīva būvniecība uz vietas nozīmē, ka mazāk lietu var noiet greizi

Saliekamā māja tiek uzcelta ārpus objekta rūpnīcā un pēc tam tiek nosūtīta gabalos uz būvlaukumu, kur tā tiek ātri samontēta vietā. Tā kā šajās mājās lielākoties tiek izmantota dekorācijas veidne, uz vietas esošā komanda parasti saskaras ar dažiem šķēršļiem, ja tādi ir, saliekot māju kopā. Atšķirībā no parastās būvniecības, tas var nozīmēt vienmērīgu laika grafiku un citus pakalpojumus, piemēram, santehniku ​​un elektrību, viegli ieplānot īstajā laikā un bez kavēšanās. Salīdziniet to ar būvniecības laiku līdz trim gadiem dažiem māju projektiem dažās pilsētās vai aptuveni 18 mēnešiem tradicionāli būvētai savrupmājai, un ir viegli pamanīt saliekamās mājas pievilcību, jo īpaši daudziem jaunākiem cilvēkiem, kas cenšas iekļūt mājokļu tirgū pirmo reizi.

Saliekamās mājas ir izturīgākas nekā māja, kas uzcelta uz vietas

Nelielas mājas tiek uzskatītas par pārvietojamām mājām, kas nozīmē, ka tās nav jābūvē uz vietas. Un, tā kā lielākā daļa darba tiek veikta ārpus uzstādāmās vietas, pret laikapstākļiem drošā rūpnīcā, lietus, dzīvnieku nedarbu un citu faktoru radītie bojājumi tiek izslēgti un ir daudz mazāk problēmu, kas nozīmē, ka pēc ievākšanās ir mazāk nepatīkamu pārsteigumu.

Saliekamajās mājās var izmantot vietējos materiālus vairumā

Saliekamo māju bieži var izgatavot, izmantojot vietēji ražotus materiālus, un paneļu būvniecības uzņēmumi jau laikus zina, cik daudz katra materiāla viņiem būs nepieciešams. Tas rada iespēju uzlabot vietējās piegādes un lielapjoma atlaides, padarot preces lētākas un labāk videi, jo tiek samazinātas transporta emisijas.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
02 mediniai garazai   kaip issirinkti tinkama Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika