Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Publicēts: 2022-05-18
Pēc izlasīšanas tas aizņems 2 minūtes

Ja jūs nolemjat ierīkot brīvdienu māju savā zemes gabalā, ar domu tur pavadīt lielu daļu sava brīvā laika, garāžai būtu jābūt neatņemamai projekta daļai. Lai gan koka garāžas galveno funkciju – pasargāt automašīnu no lietus – var viegli veikt automašīnas nojume, ziemā tās priekšrocības ir grūti mainīt.

Meistara Majas blog

Lai investīcijas sniegtu maksimālu labumu, jums ir rūpīgi jāpārdomā dizains un jāizvēlas jums vispiemērotākais garāžas variants.

Kā izvēlēties pareizo garāžas veidu?

Kad jūs sākat apsvērt, kurš garāža varētu būt vislabākā jums, mēs iesakām vispirms izvērtēt savas pamatvajadzības:

– Cik mašīnas jūs visu laiku turēsiet savā garāžā?

– Vai jūs plānojat uzglabāt papildu lietas garāžā?

Galu galā, ja jūsu ģimenē ir tikai viena automašīna, parasti nav jēgas būvēt divvietīgu garāžu, tomēr, ja garāža jums kalpos arī kā uzglabāšanas telpa, daudz jēdzīgāk būtu uzstādīt lielāku variantu.

Vienvietīgas koka garāžas

Var uzskatīt, ka šāda veida garāža ir visizplatītākais variants celtniecības tirgū, nodrošinot visaptverošu aizsardzību vienai automašīnai jebkurā gada laikā. Būvējot šāda veida garāžu, mērķis parasti ir maksimāli samazināt telpu, padarot šo automašīnas aizsardzības iespēju lētāku.

Vienvietīgas garāžas ar noliktavu

Īpaši izplatīta kļūda ir uzskats, ka vienā garāžā ar savu automašīnu var uzglabāt lielākas lietas, kas tiek izmantoti konkrētā sezonā. Patiesība ir, ja jūs plānojat uzglabāt vairāk nekā tikai automašīnu garāžā, tas būtu jāuzstāda tikai ar iebūvētu noliktavas telpu. Tādā veidā jums būs pietiekami daudz vietas, lai uzglabātu savas mantas un uzturētu kārtību, kas ir īpaši svarīgi vienas garāžas gadījumā.

Vienvietīgas garāžas ar nojumēm

Ja ir ierīkota garāža ar nojumi, zem tās parasti glabājas lielāki priekšmeti, kas ļoti apgrūtina kārtības uzturēšanu pagalmā. Šī iemesla dēļ mēs iesakām plānot īpašu vietu garāžā, kur uzglabāt mantas. Garāža ar nojumi ir labāk izvēlēties, ja jums ir divas automašīnas ģimenē vai jūs bieži apmeklēt radinieki.

Dubultās koka garāžas

Šis ir visieteicamākais veids, ja ģimenē ir divas vai vairākas automašīnas. Lielāka garāža var kļūt arī par vietu, kur glabāt retāk izmantojamus priekšmetus, piemēram, zāles pļāvēju vai papildu transportlīdzekļus.

Kāpēc automašīnas nojumes vietā izvēlēties koka garāžu?

Balstoties uz mūsu pieredzi koka ēku projektēšanā un celtniecībā, mēs dalāmies ar trim galvenajām priekšrocībām, kāpēc izvēlēties koka garāžas, nevis automašīnu nojumes:

  • tā nodrošina visaptverošu automašīnas aizsardzību

Lai gan automašīnas nojume var būt pietiekami labs risinājums, lai aizsargātu transportlīdzekļus siltajā sezonā, tā nav tik laba ziemai. Jo īpaši ziemas apstākļi, kas aukstajā sezonā, kad līst lietus un pēc tam spīd saule, nav tik draudzīgi ārā novietotam transportlīdzeklim. Otrkārt, darbinot dzinēju zemā temperatūrā katru dienu tikai īsākos attālumos neļauj dzinējam pat pareizi uzsilt. Ilgtermiņā tas ietekmē automašīnas tehnisko stāvokli.

  • tas ietaupa laiku ziemā.

Iedarbināt automašīnu nedaudz agrāk ziemā var būt labs veids, kā izkļūt no situācijas, tomēr šāda lēmuma sekas nav pozitīvas – tas palielina automašīnas degvielas patēriņu, kā arī piesārņojumu. Ikdienā gaidot, kad automašīna iesils zemā temperatūrā un logu atsaldēšana, aizņems mūsu dārgo laiku.

  • tas ļauj garāžu izmantot pastāvīgi

Nav grūti saprast, ka galvenais iemesls, kāpēc koka garāžas bieži tiek aizstātas ar nojumi, ir zemākas uzstādīšanas izmaksas. Tomēr nojume nebūt nav tik universāla, piemēram, koka garāža var viegli kļūt par vietu automašīnai, un tajā ir integrēta uzglabāšanas vieta lielākām, retāk izmantojamām lietām. Kopumā vispiemērotākā koka garāžas varianta izvēle būs daudz vieglāka, ja izvērtēsiet visas garāžas priekšrocības un savas personīgās vajadzības. Atkarībā no tā, cik automašīnu ir jūsu ģimenē un vai jums ir nepieciešama uzglabāšanas vieta, koka garāžas var būt tā aprīkotas, lai atbilstu visām jūsu vajadzībām. Piedāvājam vienvietīgas un divvietīgas koka garāžas, kā arī garāžas ar nojumi un uzglabāšanas telpu iekšpusē.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×