Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Vai jums bieži nākas pavadīt siltas vasaras dienas savā mazajā dzīvoklī tikai tāpēc, ka neatradāt vietu atvaļinājumam dabā? Vai, pavadot nedēļas nogali īrētā lauku saimniecībā, domājat par konfidencialitātes vērtību? Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc mobīlās mājas varētu būt lielisks ieguldījums jūsu vasaras atvaļinājumam. Radošais un praktiskais koka guļbūvju dizains atbildīs visām jūsu brīvdienu vajadzībām.

Meistara Majas blog

Kāpēc izvēlēties mobilās mājas vasaras atvaļinājumam?

Laikos, kad nepārtraukti dzīvojam steigā un jūtamies nepārtrauktas rosības ieskauti, aizbēgt uz klusu, privātu vietu dabā – tas varētu būt patīkamāk, nekā pirmajā mirklī varētu šķist. Tāpēc lieliska izvēle vasaras brīvdienām ir mobīlā vasaras māja, kuru var ātri uzbūvēt uz jebkura veida zemes gabala.

Lai gan galvenais iemesls, kāpēc mobīlās mājas ir kļuvušas par ļoti populāru izvēli, ir privātā atpūta, šīs ēkas izceļas arī ar savu funkcionalitāti. Tā kā pandēmija apgrieza pasauli ar kājām gaisā un attālināja daudzas lietas, vajadzība pēc papildu vietas mājā pieauga kā nekad agrāk. Šeit par risinājumu kļuva koka mājas. Celtas privātajos zemes gabalos, tās kļuva par vietu personīgajam birojam un dažādiem hobijiem.

Kā vēl varētu izmantot mobīlo mājokli?

Mūsu valstī joprojām pastāv mīts, ka mobīlās mājas ir piemērotas tikai vasaras brīvdienām, tomēr, pamatojoties uz mūsu profesionālo pieredzi, mobīlās mājas varētu lieliski pielāgot gan vasaras, gan ziemas sezonai. Ir arī daudzi piemēri, kad šīs ēkas ir pārvērstas par modernām un mājīgām mājām pastāvīgai dzīvošanai.

Ir grūti uzlabot savas mīļākās aktivitātes un saglabāt disciplīnu, it īpaši, ja jums trūkst labu apstākļu un laika. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka neliela koka māja jūsu mājas zemes gabalā var arī viegli tikt pārvērsta par istabu, kas pielāgota tieši jūsu hobijam. Šādā kotedžā jūs varat ierīkot sporta zāli vai rotaļu istabu, kur jūs, kā arī jūsu bērni labprāt pavadīs savu brīvo laiku. Mobīlās mājas var arī viegli pārveidot par darba telpām – biroju, kur darbs būs daudz produktīvāks nekā mājās.

Lai gan ēkas jūsu pagalmā joprojām lielākoties ir projektētas kā vienkāršas, taisnstūrveida mājas, to funkciju var veikt arī jūsu pagalmā izbūvētas speciālas ekskluzīvas guļbaļķu mājas. Šīs izvēles lielākā priekšrocība ir tā, ka telpu plānojums atbilst visām jūsu individuālajām vajadzībām.

Pielāgotas mobīlās mājas

Kad jums ir ideja par mobīlās mājas būvniecību vasaras brīvdienām, jums ir vairākas iespējas:

  • izvēlēties gatavu kotedžas projektu no kataloga

Šis risinājums parasti tiek ieteikts gadījumā, ja izvēlētais mājas projekts labi atbilst klientu vajadzībām vai klients vēlas koka māju uz zemes gabala pēc iespējas ātrāk. Pateicoties daudzu gadu pieredzei, mēs varam piedāvāt ārkārtīgi plašu funkcionālu un stilīgu koka māju sortimentu, kas izgatavotas no dabīgiem, augstākās kvalitātes materiāliem.

  • pielāgot gatavās kotedžas projektu

Tas ir optimāls risinājums tiem, kas vēlas atrastās mājas projektu pielāgot savām personīgajām vajadzībām. Tā kā sagatavotais un tehniski labi pārdomātais mājas projekts tiek pielāgots, darbus varētu paveikt ļoti īsā laikā.

  • izvēlēties pēc pasūtījuma izgatavotu kotedžas projektu

Ja vēlaties izveidot savu sapņu unikālo vasaras māju, piedāvājam jums izvēlēties pēc pasūtījuma veidotu projektu. Mūsu pieredzējusī komanda dalīsies ar svarīgākajiem padomiem un palīdzēs jums plānot mājokļus mobīlajām ierīcēm, kamēr jūs izlemsiet, kā likt guļbūvei izskatīties ekskluzīvai. Neatkarīgi no tā, kādu kotedžas projektu jūs nolemjat iegādāties, vissvarīgākais padoms ir izvēlēties uzticamu piegādātāju, kas jau daudzus gadus specializējas mobīlo māju ražošanā. Mūsu katalogā jūs varat atrast plašu augstākās kvalitātes guļbūves projektu sarakstu, kas ir lieliski pielāgojami atpūtai, darbam, hobijam vai pat pastāvīgai dzīvei. Mēs pielāgosim katru no šīm ēkām jūsu personīgajām vajadzībām un tuvākajā laikā uzbūvēsim tās uz jūsu zemes gabala.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
02 mediniai garazai   kaip issirinkti tinkama Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Koka garāžas: kā izvēlēties vislabāko variantu?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika