Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Publicēts: 2022-05-18
Pēc izlasīšanas tas aizņems 2 minūtes

Ekskluzīvas baļķu guļbūves strauji gūst popularitāti Lietuvā un Latvijā, tomēr lielākā daļa iemītnieku joprojām izvēlas standarta, iepriekš sagatavotus māju projektus. Galvenais iemesls ir vecmodīga domāšana, ka pēc pasūtījuma veidoti projekti ir dārgāki un tiek ražoti daudz ilgāk.

Meistara Majas blog

Vai pēc pasūtījuma izgatavotas mājas ir dārgākas?

Liela daļa klientu joprojām atsakās apsvērt ekskluzīvas baļķu guļbūves un izvēlas dārza mājas tieši no kataloga. Pat ja ir liela ievērības cienīgu projektu izvēle, visbiežākais šāda lēmuma iemesls joprojām ir uzskats, ka pēc pasūtījuma izgatavots projekts izmaksās daudz vairāk. Ir nepareizi tā domāt.

Atšķirībā no koka mājas projekta no kataloga, izvēloties pēc pasūtījuma izgatavotu dizainu, jūs maksājat tikai par to, kas jums nepieciešams. Tāpēc ekskluzīvas baļķu guļbūves pielāgošanas izmaksas ir tieši atkarīgas no jūsu izvēles. Daudzi klienti izvēlas vēl vienu alternatīvu – iepriekš sagatavoto koka dizainu pielāgot savām vajadzībām. Tas novērš celt telpas, kas, visticamāk, netiks izmantotas, un risinājumus, kas nav nepieciešami jūsu komfortam.

Kopumā koka mājas cena ir atkarīga no pašas mājas projekta, nevis no tā, vai tā tika izgatavota pēc pasūtījuma. Saskaņā ar tirgus datiem kvalitatīva dārza māja var izmaksāt no 14 000 līdz 500 000 eiro atkarībā no tās lieluma, veida un celtniecībā izmantotajiem materiāliem. Jūs varat mainīt šo cenu, mainot kotedžas projektu atbilstoši savām vajadzībām – pielāgojot izvēlēto kotedžas projektu no kataloga.

Vai ekskluzīvas baļķu guļbūves izgatavošana parasti aizņem ilgāku laiku?

Vēl viens iemesls, kāpēc daudzi klienti izvēlas jau sagatavotus projektus, ir uzskats, ka viņu ēkas izstrādei būs nepieciešams īsāks laiks. Tomēr, pamatojoties uz daudzu gadu praksi, mēs vēlētos atzīmēt, ka pēc pasūtījuma izgatavotās kotedžas un mājas no katalogiem nonāk zemes gabalā gandrīz vienā un tajā pašā laikā.

Iespējams, galvenais iemesls ierastajiem kavējumiem pēc pasūtījuma izgatavotu kajīšu ieviešanā ir nespēja pieņemt lēmumus atsevišķos kotedžas dizaina posmos. Kad pēc pasūtījuma izgatavots mājas projekts nonāk strādnieku rokās, tas parasti tiek izgatavots un uzelts klienta objektā vienādā laikā ar mājas projektu no kataloga.

Lai saīsinātu pēc pasūtījuma izgatavotās kotedžas pielāgošanas procesu, mūsu speciālisti iesaka apsvērt jau sagatavotā projekta pielāgošanu. Tādā veidā jūs izvairīsieties no būtiskiem risinājumiem, kas ir svarīgi mājas komfortam un praktiskumam, bet jūs joprojām varēsiet tos pielāgot savām vajadzībām.

Vai ir vērts izvēlēties pēc pasūtījuma izgatavotu projektu?

Lai gan ekskluzīvas baļķu guļbūves nav ēkas, kas prasa ilgus sagatavošanas darbus un gadu ilgu celtniecības procesu, mēs tās neceļam katru dienu. Šī iemesla dēļ, lemjot par atpūtas zonas izveidi, ir svarīgi to pielāgot personīgām vajadzībām. Tikai izvēloties pēc pasūtījuma izgatavotu māju – nevis kāda cita sapņu brīvdienu māju – varēsiet izbaudīt maksimālu komfortu.

Mēs palīdzam saviem klientiem sagatavot vislabākos pēc pasūtījuma izgatavotos ekskluzīvas baļķu guļbūves projektus, ņemot vērā svarīgākos celtniecības padomus, kas prasa daudz specifisku zināšanu. Tiem, kuriem ir svarīgi ietaupīt laiku, piedāvājam arī iespēju iegādāties jau sagatavotus projektus, kurus nepieciešamības gadījumā pielāgojam individuālām vēlmēm. Vēlamies atzīmēt, ka pēc pasūtījuma izgatavoto māju cena ir tieši atkarīga no projektu sarežģītības, kā arī no būvmateriāliem. To celtniecības laiks praktiski neatšķiras no pasūtījuma projektu īstenošanas laika. Mēs arī apstiprinām, ka nav jāmaksā par jauna projekta sagatavošanu vai esoša projekta pārveidošanu! Šis īpašais labums ir pieejams visiem mūsu pašreizējiem un turpmākajiem klientiem.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×