Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Publicēts: 2022-05-18
Pēc izlasīšanas tas aizņems 2 minūtes

Mēs specializējamies koka māju celtniecībā daudzus gadus un joprojām bieži sastopamies ar attieksmi: jo lielāka māja, jo labāk. Tomēr pat tad, ja lielākas dārza mājiņas piedāvā priekšrocības, piemēram, iespēju izveidot lielākas telpas vai uzņemt vairāk draugu, tās arī rada lielākas grūtības. Pirmkārt, nav grūti saprast, ka uzcelt un ierīkot lielāku dārza māju izmaksās dārgāk. Jūs pamanīsiet arī šādas ēkas regulārās apkopes atšķirību – regulāri atjaunojot koka aizsargslāni vai vienkārši uzturot pastāvīgu tīrību mājas iekšpusē.

Meistara Majas blog

Kā izvēlēties izmēru dārza telpām?

Balstoties uz mūsu daudzu gadu pieredzi, mēs varam nodrošināt, ka gan mazas, gan lielas kotedžas ir lieliska izvēle, kad tās vislabāk atbilst jūsu individuālajām vajadzībām, piemēram, ja dārza mājiņa vasarā ir jūsu otrais mājoklis, mēs neiesakām izvēlēties mazāku mājas variantu. Tomēr, ja jūs pavadāt lielāko daļu vasaras pie dabas, un māja, kas stāv uz lauku saimniecības zemes gabala, ir galvenokārt miegam, nav jēgas ieguldīt lielā dārza mājiņā.

Tāpēc, lai atvieglotu izvēli, iesakām apsvērt trīs galvenās lietas:

  • cik daudz laika gadā jūs plānojat pavadīt savā dārza mājiņā?
  • cik bieži jūs plānojat pavadīt laiku dārza mājiņas teritorijā?
  • cik cilvēku parasti atpūšas jūsu vasaras vietā?

Dažādu izmēru dārza mājiņas – katra vajadzībām

Apsverot visus iepriekš minētos jautājumus, būs daudz vieglāk izlemt, kāda izmēra koka māja vislabāk atbilstu jūsu vajadzībām. Mūsu klientiem piedāvājam četru izmēru kategorijas dārza mājiņas:

Dārza mājiņas līdz 20 m²

Mūsdienās mazā mājokļa variants kļūst arvien populārāks daudz zemākas uzturēšanas un, pats galvenais, mazāka celtniecības budžeta dēļ. Rezultātā tirgū ir atrodams plašs brīvdienu māju klāsts līdz pat 20 m². Tiesa, šādas mazas dārza mājiņas dizains parasti kļūst par izaicinājumu – mājiņā ir jābūt ne tikai visai nepieciešamās ērtības, bet arī pietiekami plašai. Jums vajadzētu arī rūpīgi pārdomāt nelielas dārza mājiņas mēbeļu mērķi, piemēram, iegādājoties dīvāngultu, jums nevajadzēs pārblīvēt dzīvojamo zonu ar mēbelēm, vai izvēloties ērtāku virtuves galdu, jūs to varētu izmantot kā darba galdu.

Claret

Lantan

Manila

Dārza mājas līdz 35 m²

Tiem, kas meklē nedaudz lielāku un daudzpusīgāku brīvdienu mājas variantu, iesakām pievērst lielāku uzmanību kotedžām līdz 35 m². Balstoties uz praksi, šo kotedžas izmēru var saukt par visuniversālāko izvēli jūsu atpūtai – ja tā ir labi izplānota, jums pietiks vietas atsevišķai guļamistabai. Kotedžas platība būs ļoti svarīga arī tad, ja plānojat tur pavadīt aukstas ziemas dienas.

Waterton

Elk

Cami

Iepazīstieties ar mūsu katalogu, kurā ir dažādas dārza mājiņas varianti jau šodien un izvēlieties vislabāko kotedžu savām un savu mīļo cilvēku vajadzībām. Ģimenēm vai dabas mīļotājiem, kas dod priekšroku draugu kompānijai, piedāvājam lielākas dārza mājas līdz 35 m² ar visām ērtībām. Ja esat pieraduši baudīt brīvdienu mājas priekšrocības tikai siltās vasaras dienās vai izmantot kotedžu tikai kā guļvietu, iesakām apsvērt mazākas telpas līdz 20 m² ar visām ērtībām.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×