Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Stasiūnai ražotne

Stasiūnai ražotne
Stasiūnai ražotne
Stasiūnai ražotne
Stasiūnai ražotne

Visās mūsu ražotnēs mēs izmantojam vairāk nekā 20 000 m³ kokmateriālu gadā. Mēs izgatavojam arī vairāk nekā 8500 logu un durvju vienības. Mūsu galvenā izejviela ir Skandināvijas egļu kokmateriāli, kas tiek izmantoti gandrīz visu mūsu māju un to daļu ražošanas procesā. Atlikusī nelielā daļa ir priedes koksne, ko mēs izmantojam logu un durvju ražošanai un specifiskām detaļām, kur ir svarīgas šīs koksnes unikālās īpašības.


Mēs izvēlējāmies izmantot tikai Skandināvijas kokmateriālus no Somijas un Zviedrijas, kas tiek uzskatīti par vieniem no vislabākajiem pasaulē. Mūsu izvēlētos piegādātājus ir sertificējusi FSC, un tas tiek uzskatīts par atbildīgas meža apsaimniekošanas “zelta standartu”. Tas nodrošina, ka visā piegādes ķēdē – no izejvielām līdz pārdošanai – tiek ievēroti visaugstākie standarti.


Katra no mūsu ražotnēm specializējas noteiktā jomā. Tādā veidā mēs varam atļauties optimāli sadalīt darbiniekus atbilstoši viņu kvalifikācijai, kā arī uz ierīcēm un dažādām mašīnām, ko izmanto, lai veiktu dažādas operācijas. Izmantotās iekārtas (piemēram, CNC mašīnas) ir pielāgotas mūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, lai mēs varētu īstenot sarežģītus tehniskos risinājumus un dizainu.
 

Stasiūnai ražotne

Citi departamenti

Žasliai ražotne

Logi / Durvis. Sāka darboties 2014. gadā. Ražošanas platība - 3500 m².

Vairāk informācijas

Kaišiadorys ražotne

Mājas / Standarta daļas B2B klientiem. Sāka darboties 2022. gadā. Ražošanas platība - 6600 m².

Vairāk informācijas
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika