PROJEKTA PIELĀGOŠANA ZEMES GABALAM UN KLIENTA VĒLMĒM

“Maestro Cabins” mēs būvējam mājas, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām. Mēs vēlamies, lai viņi varētu teikt, ka “Šī māja ir kā es.” Šādu pielāgošanu var panākt, uzmanīgi uzklausot klienta (-es) vajadzības un pēc pieprasījuma ieviešot izmaiņas mūsu katalogu projektos.

Mēs zinām, cik svarīga ir pielāgošana, jo 93% no mūsu piedāvātajām mājām ir pārveidotas pēc klientu pieprasījuma. Kā redzat, katru māju, kuru mēs uzbūvējam, ir kopīgi veidota kopā ar tās nākamajiem īpašniekiem. Tas mūs priecē, jo mēs vēlamies, lai viņi savās mājās justos ērti.

projekta pielagosana
Pēc mūsu klientu pieprasījuma tika mainīti 93% māju, kuras mēs uzbūvējām.
Izmēģināt 360° virtuālo pastaigu (tikai dators)

KOKA MĀJAS dizaina PIELĀGOŠANA reljefam

Katrs projekts jāpielāgo zemes gabalam, uz kura tiks būvēta māja. Dažos gadījumos zemes gabals ir šaurs, un māja ir jāpārveido, lai ievērotu ar likumu regulētus attālumus no tā robežām. Starp izplatītākajām izmaiņām ir tas, ka klienti bieži izlemj noņemt logus un durvis no konkrētas sienas, lai siena varētu atrasties tuvāk zemes gabala robežai. Vēl viena izplatīta izmaiņa ir samazināt terases izmēru, lai tā ietilptu vajadzīgajos parametros. Dažreiz gadās, ka ieeja zemes gabalā atrodas citā pusē, un projektu nepieciešams mainīt. Šīs un citas izmaiņas veic mūsu dizaineru komanda.

Katrs projekts ir jāpielāgo zemes gabalam
Katrs projekts ir jāpielāgo zemes gabalam.


IEKŠĒJO SENU POZĪCIJAS MAIŅA

Iekšējo sienu pozīcijas maiņa ir viena no visizplatītākajām izmaiņām, ko veicam mūsu projektos. Klienti bieži nolemj apvienot virtuvi un viesistabu, samazināt vannas istabas izmēru vai sadalīt lielāku guļamistabu divās mazākās. Mēs zinām, cik svarīgi iedzīvotājiem ir pielāgot iekšējo telpu, jo tas palielina viņu dzīves komfortu ēkā.

projekta pielagosana
Iekšējo sienu stāvokļa maiņa ir viena no visbiežāk sastopamajām modifikācijām.

LOGU UN DURVJU FORMAS PĀRVIETOŠANA, PIEVIENOŠANA un MAIŅA

Pareiza kokapstrāde var pilnībā mainīt konkrētā projekta izskatu. Klienti bieži nolemj palielināt logu izmēru, pievienot dubultās terases durvis, logu un stiklot visur, kur vēlas izcelt skaistumu ārpus loga vai apgaismot mājas interjeru.

Daudzi no mūsu klientiem nolemj pievienot žalūzijas, kas aizsargā īpašumu pret ielaušanās gadījumiem, kad īpašnieku nav mājās. Žalūzijas arī palīdz uzturēt mājas interjeru vēsu karstā laikā.

projekta pielagosana
Klienti bieži izvēlas palielināt logu izmēru vai pievienot dubultās durvis.

Sienu biezuma

Apskatot mūsu projektus, jūs varat redzēt, ka sienas ir pieejamas daudzos biezumos. No sienu biezuma ir atkarīga ne tikai mājas cena, bet arī laiks, kad māju var izmantot gada laikā.
Mājas ar 34 mm biezām sienām ir paredzētas lietošanai vasaras mēnešos. Tomēr šādas mājas var būt ērtas arī pavasarī un rudenī ar atbilstošu izolāciju.
Izvēloties māju, kuras sienas biezums ir 44 vai 68 mm, klienti izvēlas risinājumu, ka pēc siltināšanas māju var izmantot cauru gadu. Ēkām ar biezākām sienām vairs nav nepieciešama izolācija, tomēr ir vērts apsvērt mājas siltināšanu ekonomisku un ekoloģisku apsvērumu dēļ.

Sienu biezums Gadalaiks
vasara pavasaris/rudens ziema
34 mm ar siltumizolāciju
44 mm ar siltumizolāciju
68 mm ar siltumizolāciju
90 mm+
projekta pielagosana
Iespējamais mājas izmantošanas periods gada laikā ir atkarīgs no sienu biezuma.

KOKA MĀJAS IZOLĀCIJA

Mūsu mājas var pasūtīt ar izolāciju. Šādam risinājumam ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, siltinot vēlāk var sabojāt dažu apdares elementu, piemēram, grīdas, griestu vai sienu segumu. Veicot visus darbus vienlaicīgi arī palīdzēs ietaupīt naudu. Kad klients nolemj siltināt mājas iekšpusi, cenā ietilpst sienu apdare ar ģipškartona plāksnēm. Siltumizolācija ir pareizi jāizvēlas konkrētās ēkas mērķim.

Neatkarīgi no tā, kāda veida māju klients (-e) iegādājas pie mums, mēs iesakām grīdas un jumta siltināšanu. Šim risinājumam ir pozitīva ietekme uz kopējo ēkas izolāciju, piemēram, uz temperatūru mājas iekšienē – tā mazāk uzsilst caur jumtu un naktī lēnāk izdala siltumu.

Lēmums par sienu siltināšanu bieži tiek pieņemts, jo ir vēlme pagarināt konkrētas ēkas izmantošanu par vēl vienu mēnesi vai rūpējoties par vidi un lai samazinātu apkures izmaksas. Siltināšana var pagarināt vasarnīcas lietošanu pat par pusgadu! Siltinot atpūtas mājas, tās varēs izmantot atpūtas mājas ziemā. Mūsu visa gada garumā izmantojamajām mājām saskaņā ar būvniecības likumu jābūt sienu izolācijai.

Sienu biezums Izolācija
jumts grīda siena
Vasarnīcas Nav nepieciešams Atkarībā no mērķa
Atpūtas mājas Ieteicams Atkarībā no mērķa
Mājas, dzīvošanai visu gadu
projekta pielagosana
Siltumizolācija ir pareizi jāizvēlas konkrētas ēkas vajadzībām.


KOKA MĀJAS JUMTA SEGUMS

Katram mūsu projektam ir jumta kopne, kas ir iekļauta izmaksās. Pats jumts tomēr prasa apdari, un klients (-e) izlemj, kā viņš (-a) vēlas, lai tas izskatītos.

Mēs piedāvājam jumta apdares iespēju. Klienti bieži nolemj pabeigt jumtu ar vidējas kvalitātes bitumena šindeļiem vai ar vidējas kvalitātes tērauda jumta dakstiņiem.

Mēs piedāvājam jumta apdares iespējas
Mēs piedāvājam jumta apdares iespējas.

IZMĒRU IZMAIŅAS

Bieži gadās, ka klients (-e) ir apmierināts (-a) ar mājas formu, taču viņam (-ai) tā jāpapildina vienu guļamistabu vai jāpievieno slēpju glabātuve.
Citi klienti vēlas samazināt projekta apjomu, saskaņā ar būvvaldi . Mēs vienmēr cenšamies pielāgot savus projektus jūsu vajadzībām.

projekta pielagosana
Mūsu projekti bieži tiek papildināti ar papildu telpu. Ir iespējams arī samazināt darba apjomu, lai māju varētu uzcelt ātrāk.


KĀ SAGATAVOTIES KOKA MĀJAS DIZAINA PĀRVEIDOŠANAI?

Ir vērts atzīmēt, ka mājas izvēle konkrētam zemes gabalam nav pilnībā klienta (-es) paša izvēle. Lai uzzinātu, kādi juridiskie noteikumi attiecas uz konkrētu zemes gabalu, apmeklējiet būvvaldi un pārbaudiet vietējos telpiskās attīstības noteikumus.
Šajā dokumentā ir daudz vērtīgu datu, piemēram, zemes gabala maksimālais attīstības līmenis, maksimālais ēkas augstums, stāvu skaits un jumta slīpums. Lai izvēlētos pareizu projektu, tiek ņemts vērā arī zemes gabala lielums, mērķis un forma.
Dažreiz gadās, ka minētie parametri ievērojami samazina izmantojamo projektu skaitu, un tie, kas ir pieejami, pilnībā neatbilst klienta vajadzībām. Tad pie darba ķeras mūsu dizaineru komanda, padarot gatavo projektu par mūsu klienta (-es) sapņu māju.

Mājas izvēli konkrētam zemes gabalam nosaka būvvaldes tiesību aktu noteikumi
Mājas izvēli konkrētam zemes gabalam nosaka būvvaldes tiesību aktu noteikumi.
ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×