Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Vasarnīcas: kā palielināt to platību?

Izvēloties koka māju atpūtai, mēs parasti sapņojam par lielāko iespējamo telpu, kurā varēsim veikt visas savas iecienītākās aktivitātes. Tomēr zemes gabala lielums, kā arī pašas finansiālās iespējas ne vienmēr ļauj attaisnot cerības,

bet ir svarīgi atzīmēt, ka lēmums būvēt mazākas koka vasarnīcas nebūt nenozīmē, ka tajās pietrūks vietas. Mūsdienīgas, mazas kotedžas var projektēt un aprīkot tā, lai to dzīvojamā telpa izskatītos daudz lielāka, nekā tā ir.

Vasarnicas ka palielinat

Rūpīga mēbeļu izvēle

Iespējams, pirmā lieta, kas ir īpaši svarīga plašuma sajūtai vasarnīcu telpās, ir izvēlētās mēbeles. Patiesība ir tāda, ka mums tas ir jāizvēlas ne tikai atbilstoši veiktajai funkcijai, bet arī atbilstoši to izskatam vai stilam. Tāpēc tiem, kas vēlas, lai kotedžas iekšpusē izskatītos pēc iespējas lielākas, ne mazāk svarīgiem kritērijiem jābūt mēbeļu masīvumam un to aizņemtajai telpai.

Daudz vietas mājā var ietaupīt, izvēloties arī pie sienas stiprināmas mēbeles, kuras nepieciešamības gadījumā var salocīt, piešķirot telpām daudz vairāk vietas. Šādu mēbeļu piemēri ir rakstāmgaldi, ēdamgaldi vai pat gultas. Patiesība ir tāda, ka, ja jūs joprojām dodat priekšroku parastām mēbelēm, jūs iegūsiet lielāku telpas plašuma sajūtu, izvēloties vieglas mēbeles. Šādi piemēri varētu būt gaišas koka mēbeles, mēbeles ar plānām metāla konstrukcijām vai mēbeles ar daļējiem koka akcentiem.

Mēs neiesakām iekārtot nelielas dzīvojamās telpas ar akmens vai smago metālu konstrukciju nesošajiem akcentiem. Lai saglabātu telpas plašuma sajūtu, vasarnīcas ir jāaprīko ar labi pārdomātām mēbelēm – spilgtās krāsas labi atspīd ar pietiekami daudz apgaismojuma un piešķir telpai plašākas telpas sajūtu.

Labi izstrādāts apgaismojums

Viena no galvenajām lietām, kas liek vasarnīcām izskatīties lielākām, ir labi izplānots apgaismojums. Veidojot savu nākotnes dzīvojamo telpu, mēs iesakām nekādā veidā uz to netaupīt. Pareizi krītoša gaisma telpās sniegs vairāk priekšrocību, nekā jūs varat iedomāties.

Svarīgs ir ne tikai pareizs gaismu izvietojums, bet arī to pārpilnība un izvēlētie toņi. Dabiskais apgaismojums sniegs jums ne mazāku telpas plašuma sajūtu. Ir vērts atzīmēt, ka mājai plašākas telpas sajūtu var sniegt gaismas sienas, atstarojot mākslīgo un dabisko gaismu, kas ienāk telpās caur lieliem logiem.

Labi pārdomātas uzglabāšanas vietas

Lai mazās vasarnīcas būtu pēc iespējas plašākas, nepieciešams rūpīgi pārdomāt to uzglabāšanas vietas. Viens no telpu taupošākajiem risinājumiem ir sienas skapji, kas parasti tiek uzstādīti mājokļu celtniecības laikā, bet var tikt iestrādāti arī jau gatavās mājās. Lai gan šāda veida skapis tā primitīvā dizaina un izkārtojuma dēļ ne vienmēr piešķir interjeram daudz oriģinalitātes, tas ļauj maksimāli izmantot tā uzglabāšanas vietu.

Aizņemot visu sienas platību, šādi skapji nepārblīvē telpu kā to dara lielas un smagas papildu mēbeles, un ļauj izmantot telpu, kas parastā skapja gadījumā ir atstāta noputēt (telpa virs un zem skapja). Svarīgi arī pieminēt, ka šāda veida skapjus ir lētāk uzstādīt, un to interjeru var viegli pielāgot jūsu personīgajām vajadzībām – jūs varat izvēlēties vēlamo plauktu izmēru vai vairākas atvilktnes, izlemt, kāds skapja dziļums jums būs nepieciešams. Vēl viens diezgan populārs risinājums, lai ietaupītu vairāk vietas jebkura izmēra vasarnīcās, ir speciāla telpa retāk izmantojamiem vai lielākiem priekšmetiem. Lai gan šāda telpa prasīs papildu vietu jūsu mājās, jūs varēsiet to īpaši efektīvi izmantot mantu uzglabāšanai. Šajā gadījumā citas telpas prasīs daudz mazāk vietas uzglabāšanai, un vasarnīcas kļūs plašākas pašas par sevi.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika