Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Vai ir vērts izvēlēties vasarnīcas no jūras konteineriem?

Ja jūs vasarā apmeklējāt jūrmalu vai brīvdienu mājas, jūs, iespējams, jau zināt par ideju kā no jūras konteineriem tiek veidotas koka vasarnīcas. Tas ir ne tikai diezgan vienkāršs, bet arī ekoloģisks veids, kā izveidot nelielu telpu atpūtai, atsevišķu telpu darbam un varbūt pat individuālu sporta zāli brīvajam laikam. Tomēr vai šāda ēka prasa lielāku apkopi nekā koka māja?

Koka vasarnicas

Šajā rakstā mēs nolēmām dalīties ar dažiem novērojumiem par to, kāpēc rūpnieciski ražotas koka mājas varētu būt labāka izvēle jūsu zemes gabalam nekā mājas, kas izgatavotas no jūras konteineriem.

Kā izvēlēties jūras konteineru būvniecībai?

Ja jūs meklējat konteineru savas mājas būvniecībai, der ņemt vērā, ka mūsdienās tie ir pieejami ļoti dažādos izmēros: konteineru platums parasti ir ļoti līdzīgs (apmēram 2,4 metri), to augstums var sasniegt līdz 2,9 metriem, bet izmēri svārstās no 3 līdz gandrīz 14 metriem. Šī iemesla dēļ no viena jūras konteinera būvētās koka vasarnīcas var būt no 7 līdz 33 kvadrātmetriem, taču mājas izmērus var viegli palielināt, apvienojot vairākus konteinerus vienā ēkā.

Jāpatur prātā, ka rūpīgi jāizvērtē arī konteineru izvēle, no kuriem plānots būvēt vasarnīcas - jāņem vērā, kam konteineri tika izmantoti, jo bieža atrašanās kustībā var sabojāt to konstrukcijas. Svarīgi pievērst uzmanību arī ēkas vispārējai konstrukcijai: lai gan tā parasti ir ļoti izturīga, tomēr jāpatur prātā, ka daļa konteinera tiks izgriezta (ieejai, logiem, pieslēgumiem), tāpēc arī šim procesam ir jābūt pārdomātam.

Izvēloties uz sava zemes gabala būvēt koka dārza māju, jūs ne tikai izvairīsieties no jūras konteineriem raksturīgajiem telpas ierobežojumiem, bet arī no iespējamās ēkas galvenās konstrukcijas, kas veidota no jūras konteinera, bojājumiem. Šāda izvēle nodrošinās jūsu vasarnīcas izturību, kā arī pozitīvi ietekmēs tās ilgmūžību.

Kā jūras konteineru pārvērst par dzīvojamo telpu?

Lai gan no pirmā acu uzmetiena jūras konteineru iegāde var šķist kā lielākā darba daļa, būs jāiegulda daudz darba, lai šo ēku pārvērstu par jūsu atpūtas vietu uz daudziem gadiem.

Jo īpaši vasarnīcas no jūras konteineriem, tāpat kā jebkuras citas ēkas, tiek būvētas uz pamatiem, tāpēc arī šis darbs, kā arī vietas sagatavošanas darbi, ir jāveic iepriekš. Pamatus šādai vasarnīcai var ielikt pašu spēkiem, bet, ja pietrūkst laika, darbus var uzticēt profesionāļiem (šobrīd tas izmaksā ap 3000 eiro).

Otrkārt, lai šāda veida brīvdienu mājas būtu izmantojamas visu gadu, ir jāiegulda kvalitatīvā jumta segumā un vismaz minimālā sienu siltināšanā - tikai siltinātas vasarnīcas saglabās siltumu ziemā un aukstumu vasarā. Atkarībā no projekta, var būt jāveic arī ārējā vai iekšējā sienu apdare.

Patiesība ir tāda, ka, izvēloties koka māju atpūtai, jums būs jārūpējas arī par tās jumtu un pamatiem. Taču mājas konstrukcija un sienas no masīvkoka nodrošinās lielisku ēkas izolāciju jau pirms siltināšanas. Šajā gadījumā, ja jūs neplānojat vasarnīcu izmantot visu gadu, vajadzība siltināt būs minimāla. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka koka mājas izvēlei ir jāveic daudz mazāk apdares darbu. Ja sliktā izskata jūras konteineru sienām var būt jāuzklāj papildu koka vai cita materiāla kārtu, koka mājas sienām pietiek ar krāsas aizsargslāni.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika