Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Vai ir iespējams iegūt modernu dārza māju?

Dārzs diezgan bieži ir vieta, kur atpūsties pēc nogurdinoša biroja darba. Dažiem dārzkopība pat kļūst par visiecienītāko brīvā laika nodarbi. Tomēr braucieni uz un no dārza var patiešām apgrūtināt, jo tie prasa daudz laika un enerģijas, kā rezultātā jums var zust interese un prieks. Lielisks risinājums tam ir personīgajām vajadzībām atbilstošas atpūtas oāzes – dārza mājas, kurai nebūt nav jābūt vienkāršam šķūnim aprīkojumam – izveide. Ievērojot mūsdienīgus risinājumus, jūs varat uzbūvēt praktisku un ērtu dārza māju, kas varētu kļūt par vietu, kur kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku.

Vai viss var ietilpt ierobežotā vietā?

Ne vienmēr var uzbūvēt lielu dārza māju ar vairākām istabām vietas trūkuma dēļ. Neskatoties uz to, pat nelielu dārza māju var iekārtot tā, lai tā apmierinātu pamatvajadzības – paēst, nomazgāties un izgulēties pēc nogurdinoša fiziska darba. Ērtas dārza mājas celtniecībai vajag veikt rūpīgu telpas projektēšanu un dizaina izstrādi.

Ir svarīgi saprast, ka nav jābaidās no ierobežotiem kvadrātmetriem. Viss ir viegli sasniedzams un nav papildus neērtību nelielā rādiusā. Iekārtojot dārza māju, jāizvairās no nevajadzīgiem priekšmetiem. Nelielā mājā ir jāietilpst vissvarīgākajiem priekšmetiem: gultai, nelielam skapim, plītij, dušai un tualetei. Daudzas mēbeles, īpaši tādas, kas aizņem daudz vietas un kas aizšķērso ceļu, noteikti nav praktiskākā izvēle. Tāpat arī būs mazāk nekārtības, ja būs mazāk mantu dārza mājā. Vietas taupīšanas nolūkos vēlams izmantot saliekamās mēbeles, piemēram, krēslus un pie sienas piestiprināmu pusdienu galdu. Lai ietaupītu grīdas platību, labs variants var būt sienas plaukti. Turklāt dienas gaisma ļoti palīdz vizuāli paplašināt telpu, tāpēc logiem ir arī vairākas svarīgas funkcijas.

Logi nav paredzēti tikai, lai vērotu apkārtni

Lai gan ir svarīgi ielaist nedaudz saules gaismas, tā noteikti nav vienīgā logu funkcija. Kvalitatīvi logi ir obligāti, lai bez bažām izbaudītu vērot augu un ziedus, putnu knābšanu vai kaimiņu sniegu šķūrēšanu visa gada garumā. Aukstajā sezonā, “Meistara mājas” līmēta koka stikla pakešu logi pasargās no aukstuma un vēja, savukārt siltajā sezonā dubultās atvēršanas mehānisms un kvalitatīvi rokturi noderēs, kad atvērsiet logus, lai izvēdinātu telpu vai vienkārši ielaistu svaigu gaisu. Stikla durvis būtu lielisks risinājums, lai ielaistu vēl vairāk gaismas vai varētu redzēt, kas ārā klauvē.

moderna darza maja

Burvīga un praktiska mājas ārpuse

Ja vēlaties pavadīt laiku dārza mājā ziemas laikā, ir svarīgi pareizi nosiltināt sienas un jumtu. Ekoloģiska izolācijas izvēle ir izmantot tvaika barjeru, sijas, pildvielu, vēja barjeru un apšuvumu.

Liela uzmanība ir jāpievērš notekcaurulēm, lai izvairītos no lietus bojājumiem visa gada garumā. Kvalitatīvas tērauda un polivinilhlorīda (PVC) lietus ūdens notekcaurules nodrošinās vienmērīgu ūdens plūsmu, dārza mājas aizsardzību, estētiku un efektīvu enerģijas izmantošanu. Būvējot ilgmūžīgas koka ēkas, tiek saglabāti oglekļa krājumi un samazināts oglekļa dioksīda izmešu daudzums. Tāpēc modernu dārza māja var ne tikai priecēt acis, bet arī būt dabai draudzīga. Ja meklējat ilgtspējīgākus risinājumus, atbilde varētu būt investīcijas atjaunojamā enerģijā. Piemēram, mūsu klientu iecienītāko parasto jumta segumu, piemēram, bitumena lokšņu, šindeļu vai bez azbesta šīferu vietā, saules bateriju paneļi gan lieliski ražo elektrību, gan silda ūdeni.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika