Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
0
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Pieci iemesli, kāpēc izvēlēties pārvietojamu māju

Pārvietojamā māja ir praktiska izvēle tiem, kas vēlas izveidot sev ērtu un kompaktu telpu par saprātīgu cenu. Pārvietojamās mājas unikalitāte slēpjas tajā, ka to var būvēt uz pāļiem vai, pēc jūsu vēlēšanās, pat uz konstrukcijas ar riteņiem. Pēdējā variantā māju var transportēt no vienas vietas uz otru. Salīdzinājumā ar parastajām mājām, pārvietojamām mājām ir daudz priekšrocību, kāpēc tās ir vērts izvēlēties.

pārvietojamā māja

1. Būvniecības ātrums

Viena no vislielākajām pārvietojamo māju priekšrocībām ir to uzbūvēšanas ātrums. Tā kā speciālistiem atliek tikai uzstādīt rūpnieciski ražotas konstrukcijas, pārvietojamās mājas celtniecība aizņem daudz mazāk laika nekā parastas mājas. Protams, koka balstu izbūve, elektrības, santehnikas, apkures un citu iekārtu ierīkošana var aizņemt daudz laika, taču tie būs vislaikietilpīgākie. Tāpēc pārvietojamu māju īpaši vērts izvēlēties tad, kad steidzami vajag jaunu māju.

2. Elastīga pielāgošanās telpai

Pārvietojamā māja ir lieliska izvēle, ja jūsu īpašumā esošā zeme ir unikālas formas vai ierobežota lieluma. Individuāla dizaina pārvietojamo māju uzstādīšana ir elastīgāka nekā parasto māju, tāpēc tās dabiski ir vairāk pielāgojamas telpai. Bieži vien pārvietojamās mājas celtniecība, nevis parastās mājas celtniecība vai jaunas zemes iegāde, varētu būt visvienkāršākais un pat vislētākais risinājums.

3. Cenas un kvalitātes attiecība

Pārvietojamās mājas cena ir atkarīga no tās izmēra un dizaina. Visvienkāršākā iespēja ir izvēlēties parastu dizainu. Mēs piedāvājam plašu pārvietojamo māju veidu klāstu, kas atbildīs ikviena vajadzībām. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka katru dizainu var pielāgot personīgām vajadzībām. Tādā veidā klients maksā tikai par papildus nepieciešamajiem elementiem, līdz ar to pārvietojamās mājas cena būtiski nepalielinās. Izvēloties individuālu pārvietojamās mājas dizainu, tiek garantēts, ka naktsmītne būs piemērota personīgajām vajadzībām un mājas izskats būs vēlamajā stilā (moderni vai klasiski elementi, terases forma, logu izmēri utt.).

4. Nav problēmu ar būvatļauju

Tā kā pārvietojamā māja tiek uzskatīta par vieglu būvi, ja tā nepārsniedz 50 m platību2, parasti tai nevajag būvatļauju. Dažkārt var būt nepieciešama vienkāršota atļauja, ja māja ir no 50 līdz 80 m2. Šajā gadījumā ir vajadzīgs teritorijas vadošā arhitekta parakstīts apliecinājums. Ja pārvietojamo māju plāno būvēt valsts aizsargājamā teritorijā vai tā atradīsies mazāk nekā 25 m līdz ūdenim, vai gāzes, elektrības u.c. aizsargājamā zonā, ir jāsaņem būvatļauja no atbildīgā pašvaldības darbinieka. Lai precizētu būvatļaujas prasības, ieteicams sazināties ar tuvāko pašvaldību.

5. Videi draudzīga būvniecība

Pārvietojamās mājas ir izgatavotas no koka, tāpēc tās ir dabai draudzīgākas nekā, piemēram, plastmasas konstrukcijas. Turklāt pārvietojamās mājas celtniecība prasa salīdzinoši maz laika, tāpēc vieta, kurā tā ir uzbūvēta, ilgstoši netiks piesārņota ar būvgružiem, materiālu pārpalikumiem vai kā citādi piesārņota. Īsāks būvniecības laiks nozīmē arī mazāku ūdens, elektrības un citu resursu patēriņu. Tādā veidā pārvietojamās mājas celtniecība ir ekoloģiskāka.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika