Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Kāpēc ir vērst uzstādīt automašīnu nojumi?

Ierīkojot māju atpūtai vai pastāvīgai dzīvošanai savā zemes gabalā, viena no lielākajām priekšrocībām ir pagalms, kas ļauj veikt dažādas aktivitātes: stādīt, spēlēt āra spēles uz svaigi nopļautas zāles, vai varbūt vienkārši baudīt vidi ērtās āra mēbelēs. Neatkarīgi no tā ar kādām aktivitātēm plānojat nodarboties, ir daudz papildu priekšmetu, kurus nevēlaties glabāt savā mājā, tādējādi samazinot dzīves telpu. Šī iemesla dēļ, profesionāļi, kuri jau daudzus gadus specializējas celtniecībā un mājas projektēšanā, piedāvā par to domāt jau iepriekš, ieskaitot automašīnu novietņu, garāžu vai citu telpu ierīkošanu.

Automašīnu nojumi

Ko izvēlēties - automašīnu nojumi vai garāžu?

Pirmkārt, lemjot par piemērotāku risinājumu jūsu zemes gabalam, ir vērts zināt, ka garāža, kas projektēta mājas iekšpusē, tiek ieskaitīta kopējā dzīvojamā platībā. Šī iemesla dēļ, lai iekļautos nesankcionētu būvju prasībās — 25 m2 platībā pilsētā vai 60 m2 ārpus pilsētas un ciemiem — būtiski jāsamazina dzīvojamā platība mājā. Otra un ne mazāk svarīga lieta ir garāžas ierīkošanas izmaksas. Ir aprēķināts, ka, ierīkojot garāžu mājas iekšpusē, tās izmaksas ir vienādas ar dzīvojamās platības ierīkošanas izmaksām.

Tomēr nevar neņemt vērā, ka aukstajā sezonā garāžai ir izcilas priekšrocības attiecībā uz mantu glabāšanu un automašīnas novietošanu. Tas ļauj izvairīties no automašīnas tīrīšanas, kā arī nepatīkamiem mēģinājumiem to iedarbināt, un nodrošina īstu komfortu. Svarīgi pieminēt arī aukstuma ietekmi uz uzglabājamo priekšmetu kvalitāti – tādas ierīces kā zāles pļāvēji vai dārgi metāla instrumenti ziemā būs daudz labāk pasargāti noslēgtā, sausā telpā, kas uztur temperatūru plusos.

Izvērtējot automašīnu novietņu priekšrocības, ir grūti atrast atšķirības starp to un garāžu (gan automašīnas, gan uzglabāšanas ziņā) siltajā sezonā. Šajā gadījumā blakus mājai uzstādītais automašīnu novietne lieliski aizsargā automašīnu un priekšmetus no saules, sniega un citiem nokrišņiem. Ja nepieciešams, varat viegli integrēt nelielu uzglabāšanas telpu priekšmetiem. Svarīgi arī pieminēt, ka mājai piegulošā jumta platība tiks iekļauta mājas kopējā platībā, tāpēc tās uzstādīšana ietekmēs dzīvojamo platību. Tāpēc, lai maksimāli izmantotu brīvo vietu pagalmā un nevēlētos pārmaksāt par ziemas komfortu, automašīnu nojume var būt lieliska alternatīva garāžai un kalpos daudzus gadus.

Cik maksā automašīnu nojume?

Nav grūti saprast, ka zemākas automašīnu nojumes celtniecības izmaksas bieži vien kļūst par izšķirošu faktoru, kāpēc to izvēlās. Ir vērts zināt, ka, ja garāžas celtniecības gadījumā mēs varam tās kvadrātmetra izmaksas pielīdzināt ar izmaksām uzstādot dzīvojamās platības kvadrātmetru, automašīnu novietņu cena var atšķirties. To būtiski ietekmē projekta sarežģītība, teritorija un celtniecībā izmantotie materiāli. Tāpēc jūs varat izveidot diezgan ekonomisku un optimālu jumta seguma variantu, izvēloties koku, kas ir daudzpusīgs un praktisks. Šajā gadījumā jumta cena salīdzināšanai varētu sasniegt 150 € par m2 (pamatojoties uz grīdas platību). Tomēr, ja jūs gatavojaties apvienot jumtu ar mājas ārpusi – tā būvniecība var prasīt ievērojami lielākas izmaksas. Alternatīvs un lēts risinājums ir izturīgs un īpaši estētiski patīkams metāls - alumīnijs.

Kam ir svarīgi pievērst uzmanību?

Pirmkārt, ir vērts zināt, ka vieta, kas izvēlēta automašīnu nojumei, var būtiski ietekmēt tās funkcionalitāti, tāpēc pirms izlemt, mēs iesakām izvērtēt visus iespējamos variantus jūsu zemes gabalā. Saskaņā ar speciālistu praksi bieži vien zemes gabalos var atrast vietas, kas ziemā ir mazāk applūdušas un arī saņem salīdzinoši maz lietus. Otrkārt, ja nolemjat pievienot automašīnas nojumi mājai, konsultējieties ar priekšstrādnieku par to, kuru jumta stiprinājumu izvēlēties. Instalācijai īpaši svarīgs ir slānis zem fasādes. Ja sienu klāj vairāk nekā 25 cm biezs siltinājuma slānis un zem fasādes ir nesagraujošs būvmateriāls, tad jumtu var piestiprināt citai ēkai ar attiecīgām detaļām. Ja materiāls zem ēkas siltinājuma ir trausls, tad karkass un jumts jābūvē atsevišķi pie sienas, piestiprinot to pie mājas tikai, lai samazinātu kustību.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika