Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

3 iemesli, kāpēc iegādāties ekskluzīvas baļķu guļbūves

Pašam sava dārza māja ir lielisks ieguldījums tiem, kuriem patīk vasaras atpūta pie dabas. Tomēr, lai šādā kotedžā izbaudītu izcilu komfortu, pirms to būvēt, ir jāpieņem vērā vairāki svarīgi lēmumi. Viens no tiem ir izlemt, cik ļoti vēlaties piedalīties šādas mājas projektēšanā, cik daudz no savām idejām vēlaties īstenot mājas būvniecības laikā.

ekskluzīvas baļķu guļbūves

Pārdomājot, vai jūsu brīvdienu cerības vairāk attaisnotu sagatavoti kotedžu projekti vai ekskluzīvas baļķu guļbūves, mēs iesakām apsvērt trīs galvenos argumentus:

Sapņu māja bez būvatļaujām

Pirmā svarīga lieta, kam jāpievērš uzmanība, lemjot, kuru kotedžas projektu izvēlēties, ir likumā noteiktās prasības turpmākajai būvniecībai. Ja ekskluzīvas baļķu kotedžas var apzināti projektēt tā, lai to būvniecībai nevajag likumīgas atļaujas, tad izvēloties gatavu kotedžas projektu, kas atbilstu prasībām bez atļaujām, var būt daudz sarežģītāk.

Saskaņā ar mūsu valstī spēkā esošajiem likumiem jebkura veida vasarnīcai vajaga atļauju, ja jaunbūves platība pārsniedz 25 m2 ārpus pilsētas. Šī iemesla dēļ, iespējams, izvēloties plašāku gatavu kotedžas projektu, jūsu koka vasarnīca var neatbilst šīm prasībām.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka terases platība neietilpst koka mājas kopējā platībā. Tāpēc, pašam (-i) projektējot koka māju, varat izmantot iespēju ierīkot ekskluzīvu terasi, kas atdzīvinās interjeru un uzlabos atpūtas kvalitāti vasaras laikā.

Elastīga ekskluzīvu baļķu guļbūvju cena

Apsverot, kāda veida koka mājas būvēt savā zemes gabalā, lēmumu, kas ir saskaņā ar spēkā esošajām likumdošanas prasībām, var atvieglot labi aplēstās būvniecības izmaksas. Lai gan ekskluzīvu baļķu guļbūvju izvēle sākumā var šķist dārgāka, tā nav taisnība. Saskaņā ar ierasto praksi, kvalitatīva koka kotedža atkarībā no izmēra, veida un būvmateriāliem var maksāt no 14 000 eiro līdz 500 000 eiro. Tātad, jūs varat ietekmēt šo cenu, pats (-i) pieņemot lēmumus par kotedžas plānošanu - izvēlēties ekskluzīvas baļķu guļbūves.

Projekta izmaksas ir tieši atkarīgas no kotedžas lieluma un arhitektoniskajiem risinājumiem, kas parasti ir pamatā jūsu individuālajām vajadzībām. Šī iemesla dēļ jūsu projektētā koka cena tiks aprēķināta pēc individuāliem lēmumiem.

Cenas un kvalitātes attiecība

Runājot par koka māju cenu, īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību tam, kā cena atspoguļo kvalitāti. Ekskluzīvas baļķu guļbūves tiks veidotas atbilstoši jūsu dzīvesveidam, vajadzībām un gaumei, tāpēc maksāsiet tikai par vajadzīgo.

Projektēšanas procesā varēsiet arī izvēlēties sev piemērotu materiālu kvalitāti, no kā ilgtermiņā ir atkarīga arī ēkas kvalitāte un stāvoklis. Viens no aspektiem, kas būtiski ietekmē guļbūves mājas cenu, ir koks, no kura tiks izgatavota jūsu topošā koka māja. Viens no vispopulārākajiem un ekonomiskākajiem koksnes variantiem šādām ēkām ir Lietuvas vai Sibīrijas egles, priedes, lapegles koksne. Izvēloties kvalitatīvu koku, tā lieliskā izolācija turēs siltumu daudz ilgāk nekā ekonomiskāki materiāli. Tas samazinās arī apkures izmaksas, ja izmantosiet kotedžu aukstajā sezonā. Kvalitatīva koka izvēle nozīmēs arī to, ka papildus iekšējā vai ārējā siltināšana nebūs obligāta, kā arī tādā veidā ietaupīsiet daudz naudas par būtiskiem darbiem. Ja izlemsiet izvēlēties kādu jau izgatavotu standarta koka projektu, jums būs jāsamierinās ar izvēlētajiem materiāliem, kā arī noteiktiem būvniecības risinājumiem neatkarīgi no tā, vai tie jums ir vajadzīgi dārza mājā vai nē.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika