Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

Kā ir jārūpējas par ekskluzīvām baļķu guļbūvēm?

Pieņemot lēmumu par savu sapņu atpūtas zonas izveidi, mēs tajā ieguldām visu savu laiku un pūles. Tomēr, lai varētu baudīt šo rezultātu un atpūsties patīkamā vidē daudzu gadu garumā, mūsu ekskluzīvas baļķu guļbūves ir labi jākopj visu gadu. Kā nodrošināt to lielisku stāvokli un izskatu?

Kā ir jārūpējas par ekskluzīvām baļķu guļbūvēm

Cik bieži jāveic ir apkope?

Lai gan pēc speciālu ekskluzīvu baļķu guļbūvju apkopes vajadzības lielā mērā ir atkarīgas no paša dizaina, zemes gabala ģeogrāfiskās atrašanās vietas vai gada laikapstākļiem, parastie koksnes konservanti pret ultravioleto (UV) starojumu, lietus un kukaiņu bojājumi ir neizbēgami. Patiesība ir tāda, ka katra māja prasa individuālu kopšanu, tāpēc precīzi pateikt, cik bieži jūsu koka māja būs jāatjauno, nav tik vienkārši. Saskaņā ar ierasto praksi, lai gan ir nepieciešams ikgadējs koka mājas stāvokļa novērtējums un apkope, mēs iesakām atkārtot pilnīgu un visaptverošu koka mājas aizsardzību vidēji reizi trijos gados. Ir svarīgi pieminēt, ka apkopes darbu nepieciešamība būs atkarīga arī no izvēlēto instrumentu kvalitātes.

Kā novērtēt ekskluzīvu baļķu guļbūvju stāvokli?

Pirmkārt, mēs iesakām regulāri pārbaudīt koka māju un tās jumtu – vai nav bojātas, vaļīgas flīzes, deformēti, noplūdes vai pilni notekcaurules un vaļējas spāres. Pievērsiet uzmanību arī skurstenim, meklējiet bojājumus skursteņa caurulēs, iespējamās plaisas starp skursteņa cauruli un skursteni vai skursteni un jumtu. Tāpat regulāri pārbaudiet sienas, mēģiniet atrast un novērtēt jebkādas plaisas koksnē, izbalējušus traipus, iespējamās miltrasas vai pelējuma pazīmes.

Pamatojoties uz speciālistu pieredzi, koka mājas kopšana, mazgājot to no ārpuses (kā arī no iekšpuses), ir lielisks veids, kā pārbaudīt un rūpīgi novērtēt to vietu stāvokli, kuras parasti neredzat. Tādā veidā jūs varat arī rūpīgi noņemt visus netīrumus uz koka mājas sienu virsmas, piemēram, putekļus, pelējumu, ziedputekšņus, putnu mēslus vai kukaiņu mēslus. Mēs iesakām nomazgāt lielākās daļas guļbaļķu māju virsmu ar mīkstu saru birsti un speciālu mazgāšanas līdzekli. Ja pārbaudes laikā pamanāt traipus un apdare ir izbalējusi, tā ir zīme, ka, iespējams, ir pienācis laiks uzklāt jaunu krāsas kārtu. Ja jūs šim nolūkam izmantojat eļļas bāzes produktus, novērtējiet baļķu gumiņus, jo to krāsa ļaus jums zināt, vai ir pienācis laiks uzklāt arī jaunu krāsas kārtu.

Notekcauruļu tīrīšana, kontrole un uzraudzība arī ir ļoti svarīga, lai pēc pasūtījuma izgatavotās ekskluzīvas baļķu guļbūves būtu teicamā kvalitātē vēl daudzus gadus. Koka mājas baļķi var kļūt tumšāki ūdens šļakatu dēļ, kas var izraisīt arī pūšanu, piesārņojumu un daudzas citas dārgas problēmas. Ar regulāru koka mājas apkopi, jūs ievērosiet to ļoti agrīnā stadijā.

Krāsošana reizi trijos gados

Mēs pastāvīgi atgādinām saviem klientiem, ka koka mājas ir jāapkopj no to celtniecības pabeigšanas brīža. Ņemot vērā, ka koksnes pūšana parasti ir saistīta ar siltumu, mitrumu un gaisu, tikai mājas koksnes aizsardzības nodrošināšana ar īpašiem pasākumiem jau pašā tās celtniecības sākumā pasargās koka māju no turpmākām problēmām. Saskaņā ar praksi kotedžas ir jākrāso pēc pasūtījuma vidēji reizi trijos gados, bet ir arī gadījumi, kad sienas, kuras pastāvīgi apspīd saule, maina krāsu nedaudz ātrāk. Runājot par ekskluzīvu baļķu guļbūvju krāsām, varat izvēlēties no vairākiem veidiem atkarībā no jūsu vēlmēm un budžeta. Tās var izgatavotas gan uz eļļas, gan ūdens bāzes, un abiem šiem materiāliem ir savas priekšrocības un trūkumi. Mēs dodam priekšroku aizsardzības līdzekļiem un krāsām uz ūdens bāzes, jo tie ir ne tikai videi draudzīgāki, bet arī tiek izmantoti plašāk, un krāsojamās krāsas izbāl lēnāk.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika