Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

6 iedvesmojoši Koka Majas piemēri

Vēl pirms dažām desmitgadēm stikla un tērauda mājas tika uzskatītas par mūsdienu arhitektūras paraugiem. Mūsdienās situācija ir mainījusies. Koka Majas ir sākušas dominēt būvniecības tirgū, jo tiek īpaši novērtētas būvmateriālu dabiskās īpašības un pieaug ekoloģijas tēmas nozīme. Vēlme izmantot dabu un izveidot mājvietu tai tuvu nekad nav bijusi tik spēcīga. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc koks ir kļuvis par praktiski neatņemamu arhitektūras sastāvdaļu.

koka majas piemieri

Iedvesmojoties no šiem faktiem, esam nolēmuši jūs iepazīstināt ar lielām arhitektūras iespējām, izvēloties koku kā galveno būvmateriālu. Mēs piedāvājam sešus modernu koka māju projektus, kas sniegs jaunas idejas jūsu sapņu mājas izveidei.

1. Vertikālu baļķu un betona kombinācija

Materiāli, piemēram, cements, metāls un stikls, joprojām atbilst mūsdienu dizainam, taču tie bieži var piešķirt ēkai aukstu un ļoti formālu izskatu. Koks piedāvā ne tikai izcilas dizaina iespējas, bet arī lieliski piemērots ēkām, kurām ir jāizskatās silti un viesmīlīgi. Lielisks piemērs ir modernie pansionāti Ziemeļeiropā.

2. Vertikāla apšuvuma un plakana jumta kombinācija

Koka dēļu vertikālais izvietojums ir lieliska izvēle, lai jūsu koka mājas izskatītos vizuāli garākas. Plakanais jumts apvienojumā ar šīs mājas ārpusi neļaus jums zaudēt mūsdienīgumu. Vienkāršie un minimālistiskie logu un durvju rāmji šajā gadījumā saglabā elegantu stilu, un lēmums uzstādīt logus no grīdas līdz griestiem nodrošina lielu dabiskās gaismas daudzumu, kas nepieciešams modernai ēkai, ko izmanto visu gadu.

3. Atjaunināts tradicionālās koka mājas dizains

Tradicionālā, konusveida koka mājas forma, iespējams, ir pirmā lieta, kas daudziem no mums joprojām asociējas ar lauku ēkām. Tomēr tas nenozīmē, ka šāda forma piešķir ēkai lauciniecisku izskatu. Šī norvēģu laivu māja ir unikāls piemērs tam, kā tradicionālās mājas var uzlabot, lai tās kļūtu par modernām, pievilcīgām ēkām. Ir svarīgi uzsvērt, ka šī konstrukcija ir pilnībā apšūta ar koku, ieskaitot jumtu, kas ir iespējams tikai ar modificētu materiālu. Uz mājas jumta ir uzstādīti jumta logi, kas ne tikai piešķir unikālu izskatu, bet arī nodrošina pietiekami daudz dienas gaismas mājā.

4. Mūsdienīguma un ilgtspējības kombinācija

Nav noslēpums, ka mūsdienās, plānojot jaunas ēkas, to ilgtspēja kļūst ne mazāk svarīga kā mūsdienīgums. Ilgtspējības jēdziens ir īpaši svarīgs sabiedrisko ēku (piemēram, šīs skolas) gadījumā, kas ne tikai spēlē nozīmīgu lomu izglītībā, bet arī rāda piemēru un veido sabiedrības attieksmi. Modificēta koksne ir viens no vismazāk apkopes prasīgiem materiāliem tirgū, tāpēc tas ir ideāli piemērots sabiedriskām ēkām, jo (lai saglabātu skaistu izskatu) koka apdari ir salīdzinoši maz jākopj. Šādas ēkas varam droši uzskatīt par izglītojošiem līdzekļiem, kas var veicināt videi draudzīgu resursu izmantošanu.

5. Kombinētie koka stili

Guļbaļķu mājām ir ļoti daudz apdares iespēju, bet viena no populārākajām ir dažādu apdares stilu kombinācija. Piemēram, šī savrupmāja ir pilnībā pārklāta ar modificētu koku. Tā kā galvenais materiāls ir koks, ekskluzīvu eksterjera akcentu rada dēļu horizontālais un vertikālais izvietojums. Taču, veidojot unikālu ēkas eksterjeru, koku var kombinēt arī ar citiem materiāliem, piemēram, betonu, akmeni, stiklu. Jūs pārsteigts tas, cik modernas koka mājas var kļūt, ja dizainers (-e) labi izveido ārējo dizainu.

6. Silts apšuvums un nerūsējošā tērauda logi

Augstāk redzamā ēka ir lielisks piemērs tam, kā var atrisināt sarežģītākas arhitektūras mājas apdari. Vertikālais apšuvums, ko ir viegli piemērot sarežģītākai mājas formai, ir īpaši noderīgs arī gadījumos, kad ēkai vajag lielāku vizuālo augstumu. Nerūsējošā tērauda ģeometriskie logu rāmji nodrošina vienkāršu, bet ievērības cienīgu vizuālo elementu, kas lieliski saplūst ar dabīgo koku. Gan auksto (tērauda), gan silto (koka) būvmateriālu rotaļīgums ļauj izveidot izcilu kombināciju, ko ieskauj dabiska ainava.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika