Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

4 kļūdas, no kurām jāizvairās, būvējot koka vasarnīcas

Dabīgā koka kotedžas, kas joprojām bieži asociējas ar lauku stila mājām, pēdējos gados ir kļuvušas īpaši populāras nekustamo īpašumu tirgū. Abi brīvdienu māju un pastāvīgu māju meklētāji ir sākuši novērtēt koka dabiskās īpašības un iespēju dot savu ieguldījumu dabai draudzīgā nākotnē. Šādu attieksmi ļoti veicināja iespēja izveidot mūsdienīgu koka mājas dizainu, kas ne tuvu neatgādina lauku būdu.

kokas vasarnicas

Atbalstot izmaiņas un atvieglojot modernas baļķu guļbūves dizainu, esam nolēmuši padalīties ar četrām būtiskām kļūdām, kas var viegli sabojāt koka vasarnīcas moderno interjeru.

1. Izvairieties no koka griestiem

Pirmkārt, uzstādot koka māju, iesakām izvairīties no dabīgā koka guļbaļķu griestiem, kas ir piemērotāki, lai izveidotu lauku stilu baļķu guļbūvē. Mūsdienīgai vasarnīcai ne piemērotākā izvēle ir griesti, kas izklāti ar maziem koka galdiņiem, kas parasti padara interjeru tik vienkāršu, ka tas līdzinās pirtij vai vecai dārza mājai. Ja tomēr prioritāti piešķirat dabiskumam un vēlaties, lai griesti būtu no koka, iesakām nebaidīties meklēt oriģinālākus risinājumus, piemēram, dārza mājiņas interjeru pilnībā varētu mainīt unikālā griestu krāsa vai integrētās griestu sijas kā būtisks akcents.

2. Izvairieties no koka griestu, sienu un grīdu kombinācijām

Ja vēlaties izveidot moderna koka vasarnīcas dizainu, veidojot savu mājokli ir jāizvairās no koka griestu, koka sienu un grīdu kombinācijas. Pat izvēloties citu koku un iekārtojot telpu ar modernām mēbelēm, būs diezgan grūti iegūt mūsdienīgas guļbūves stilu. Koka akcents ir īsts rotājums, kamēr tas nav par daudz, tāpēc koka griestu gadījumā grīdas un sienu apdarei ieteicams izvēlēties citu materiālu.

3. Rūpīgi izvēlieties koka stilu

Attiecībā uz koka stila izvēli pašam interjeram, tas nedrīkst būt pārāk mazs, ne pārāk izgrebts vai viļņains. Interjera vairāk mūsdienīguma parasti piešķir gluds, masīvkoks, kas gaumīgi pieskaņots mēbelēm. Ja nepieciešams, to var arī pārklāt ar krāsu, kas atbilst telpas interjeram. Par diezgan modernu izvēli var uzskatīt arī tumšas krāsas koka sienas, griestus vai grīdas, kas savas krāsas dēļ nelīdzinās dabīgam kokam, bet saglabā savu dabiskumu interjerā. Taču, lai kotedžas būtu ne tikai modernas, bet arī mājīgas, tumšās krāsas jāizmanto taupīgi. Patiesība ir tāda, ka pārāk daudz tumšo elementu var radīt nomācošu noskaņojumu, kas nebūs vēlams jūsu mājās.

4. Izvairieties no spilgtām apdares krāsām

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, ir tas, ka modernas koka vasarnīcas ir grūti pieskaņot košām krāsām, raibiem apzeltītu mēbeļu rakstiem. Lai gan šādā veidā mērķis ir piešķirt mājai ekskluzīvu stilu, interjers parasti ir sarežģīts un dažkārt pat bezgaumīgs šī lēmuma dēļ. Ar pēdējo kļūdu visbiežāk nākas saskarties, mēģinot izveidot patiesi ekskluzīvu kotedžas interjeru bez konsultēšanās ar profesionāli.

Lai kāda stila koka vasarnīcas tiek projektētas, īpaši svarīgs akcents ir mēbeles. Lai saglabātu mūsdienīgumu, vislabākais rezultāts parasti tiek sasniegts, izvēloties gaumīgas, minimālistiskas mēbeles, kas piestāv praktiski jebkurai mājas grīdas, sienu un griestu izvēlei. Tātad, lai arī pārveidot guļbaļķu māju par modernu māju ir savi izaicinājumi, pats baļķis kā materiāls lieliski iederas modernā mājā, ja to kombinē ar kontrastējošiem materiāliem un krāsām, gaumīgi pielāgojot arī mēbeles telpā.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika