Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.2
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs

3 iemesli, kāpēc izbūvēt koka garāžas jūsu zemes gabalā

Domājot par savām mājām, viens no būtiskākajiem jautājumiem, uz kuru jāatbild, ir, vai koka garāžas ir jāiekļauj projektā. Kā liecina prakse, garāžas arvien biežāk tiek aizstātas ar šķūņiem, tomēr ir vairākas priekšrocības, kas mudina to nedarīt. Tāpēc šajā rakstā esam nolēmuši apspriest trīs galvenos iemeslus, kāpēc tomēr ir vērts ierīkot garāžu savā zemes gabalā.

koka garāžas

Visaptveroša automašīnas aizsardzība

Grūti noliegt faktu, ka ziemas periodā koka garāžas nav atdalāmas no mūsu maksimālā komforta. Speciāla nojume automašīnai var būt pietiekami labs risinājums siltajai sezonai, kad automašīnu ietekmē tikai saule un lietus. Tomēr ziemā jūsu transportlīdzekli ir jāizsargā daudz vairāk, nekā to var nodrošināt nojume.

Pirmkārt, turot automašīnu iekštelpās nevajadzēs uzsildīt motoru, kas aukstajos ziemas rītos aizņem ilgu laiku. Ja jūsu brauciens uz darbu ir diezgan īss, un iedarbinātajam motoram pat nav laika normāli iesilt, līdz jūs sasniedzat galamērķi, tas galu galā ietekmēs automašīnas tehnisko stāvokli. Protams, lēmums iedarbināt savu automašīnu nedaudz agrāk pirms braukšanas, ir izeja no šīs situācijas, taču tas atstāj negatīvas sekas uz vidi, kā arī palielina automašīnas degvielas patēriņu. Otrkārt, garāžas priekšrocības ziemas periodā ir īpaši svarīgas, lai taupītu mūsu laiku - glabājot automašīnu zem jumta, katru dienu ir jāskrāpē ledus no aizsalušā automašīnas stikla. Jūsu garāža ļaus jūsu rīta braucienus sākt pēc iespējas raitāk, jo jums būs tikai jāiedarbina siltā automašīna un jābrauc.

Universāla garāžas izmantošana

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc koka garāžas bieži tiek aizstātas ar alternatīvu jumtu, ir zemākas nojumes uzstādīšanas cenas. Tāpēc ir vērts pieminēt, ka, lai arī šķūnis pilda būtisku garāžas funkciju - pasargā automašīnu no lietus, to nevar izmantot tik plaši kā garāžu.

Rūpīgi apsverot ēkas projektu automašīnai, garāža var kļūt ne tikai par vietu transportlīdzeklim, bet par lielisku vietu, kur uzglabāt lielākus, retāk lietojamus priekšmetus. Tādā veidā jūs varat izbaudīt iepriekš minētās, ekskluzīvas garāžas priekšrocības ziemā, kā arī izvairīsieties no papildus noliktavas telpas izbūves. Tas arī palīdzēs atbrīvot bieži izmantotās mājas telpas - koridorus, gaiteņus vai pat dzīvojamās istabas. Saliekot kopā visas retāk lietotās lietas garāžā, arī uzturēt jūsu zemes gabalu būs daudz vieglāk.

Garāžu celtniecība bez atļaujas

Sākumā koka garāžu celtniecība var šķist kā apjomīgi projekti, kas prasa papildu papīru kārtošanu un daudz darba. Tomēr tas viss ir atkarīgs no tā, cik labi jūs pārdomājat projektu. Salīdzinot ar nojumes būvniecību, garāžai būs jāpaveic nedaudz vairāk darba, taču, kā jau minējām iepriekš, arī garāžas telpas priekšrocības būs daudz lielākas. Vispirms ir svarīgi izlemt, vai garāžu būvēsiet pie dzīvojamās mājas vai kā atsevišķu ēku. Lai gan ir iespējami abi varianti, ir vērts pieminēt, ka ideja par garāžas izbūvi pie dzīvojamās mājas sienas ir ievērības cienīga. Tādā veidā jūs ne tikai samazināsiet celtniecības izmaksas (četru jaunu sienu vietā pietiks uzbūvēt tikai trīs), bet arī izbaudīsiet izcilu komfortu ziemas periodā. Kas var būt labāks par ieiešanu garāžā tieši no siltas dzīvojamās telpas? Svarīgi zināt, ka šajā gadījumā garāžas platība tiks ieskaitīta mājas kopējā platībā, tāpēc to projektējot, ir rūpīgi jāpārdomā vajadzīgās telpas lielums. Otrkārt, pirms lēmuma pieņemšanas jāzina, ka atsevišķām garāžas telpām nav nepieciešama atļauja, ja tās nepārsniedz 25 m2. Pietiek tikai ar vietējo būvvaldi saskaņot ēkas piesaisti (novietojumu) zemes gabalā. Savukārt garāžām ar laukumu līdz 60 m2 ir vajadzīgs projektētāja paraksts. Tādā veidā ne koka garāžās, ne viesistabā netrūktu vietas, lai jūs varētu izbaudīt visas abu priekšrocības.

Atpakaļ

Māju projekti atbilstoši klientu vajadzībām!

Izvēlieties projektu, kas jums patīk, vai sadarbojamies, lai izveidotu unikālu modeli tieši jums.

Sazinieties un piepildīsim jūsu sapņus kopā!

Iesniegt pieprasījumu
Jaunumi
Visas ziņas
granada 1 Saliekamo māju priekšrocības

Saliekamo māju priekšrocības

Lasīt vairāk
raudoni namukai Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Kādas ir mazu dārza mājiņu priekšrocības?

Lasīt vairāk
manitoba 2021 09 17 3 Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lētas dārza mājiņas mazam budžetam: ko vērts apsvērt

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas3 0627 Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Kā un kāpēc izvēlēties koka mājas

Lasīt vairāk
blogmeistaramajas2 0627 Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Dārza mājiņas dažādi pielietojumi

Lasīt vairāk
kilnusis erelis 2021 02 04 1 Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Ko ir vērts zināt par dārza mājām

Lasīt vairāk
06 mediniai namai   koki rinktis vasaros poilsiui Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Koka mājas: kādu tipu izvēlēties vasaras brīvlaikam?

Lasīt vairāk
05 sodo nameliai   kaip pasirinkti Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Dārza istabas: kā izvēlēties pareizo izmēru?

Lasīt vairāk
04 nameliai pagal uzsakyma   ar verta Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Ekskluzīvas baļķu guļbūves: vai ir vērts izvēlēties?

Lasīt vairāk
03 mobilus nameliai   kodel juos verta rinktis Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Mobīlās mājas: kāpēc ir vērts tās izvēlēties atvaļinājumam?

Lasīt vairāk
meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika