EKSKLUZĪVAS GUĻBŪVES

VAI JŪS NEATRADĀT MĀJU, KAS JUMS PATĪK? IZVEIDOJIET TO PATS!

Katrs mūsu klients (-e) ir unikāls un īpašs - tieši tāpat kā viņam (-ai) radītie projekti. Visas mūsu koka mājas var pārveidot no A līdz Z, pielāgojot jūsu vajadzībām bez papildu izmaksām. Māju var paaugstināt, pievienot/noņemt iekšējās starpsienas, kā arī mainīt logu/durvju atrašanās vietu. Ļaujiet iztēlei vaļu un izveidosim oāzi, kuru jūs nevēlēsieties atstāt!

Kā tas darbojas? Visa “Timber Cabins” komanda atrodas vienkopus, tāpēc jūs ienākat ar redzējumu un beigās iegūstat gatavu produktu. Pēc jūsu ideju uzklausīšanas pārdošanas menedžeris (-e) jūs novirzīs mūsu profesionālajiem dizaineriem un arhitektiem, kuri izskaidros visas mājas dizaina iespējas, stila smalkumus un jauninājumus un palīdzēs atrast funkcionālākos risinājumus. Kad būsiet izklāstījis (-usi) visas savas vēlmes, mēs sagatavosim vizuālu mājas projektu. Vēlāk, ja jums ir papildu idejas, mēs varēsim pielāgot projektu, līdz jūs būsiet pilnībā apmierināts (-a) ar to. Vasarnīcas projektēšana ilgst vidēji divas darba dienas. Un jūs varēsiet sākt baudīt savu jauno personīgo oāzi vidēji pēc sešām nedēļām.

Volta before LV
Volta after LV

Apskatiet mūsu Cabin Builder lietojumprogrammu!

Dažu minūšu laikā uzzīmējiet 3D mājas modeli un pastaigājieties savā mājā virtuālā vidē! Nosūtot izveidoto projektu vadītājam (-ai), jūs saņemsiet cenas piedāvājumu!

SĀKT

IESNIEGT SAVU PIEPRASĪJUMU

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
victoria before
victoria after
ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×