Ātrs serviss
Augstākā kvalitāte
Klientu novērtējums
4.3
Elastīgas norēķinu iespējas

Iepirkumu grozs ir tukšs

Atrodiet mūs
Tehniskās specifikācijas

Ēkas platība

25.07 m2

Dzīvojamā zona

14.62 m2

Terases/balkona platība

9.80 m2

Zonas nr.

1

Grīdas

1

Sienas augstums

2830 mm

Jumta tips

Kronšteins

Sienas biezums

42 mm

Grīdas izmēri

1 - 4.06x3.96

Koka mājiņa Oslo 4x4 ar terasi un pārkari

1 zonas

15 m2

42 mm

10 980 € ar PVN

Papildu izvēles iespējas
PROJEKTŲ VADOVAS
Artūr Lukašonok
+370 521 451 15 info@meistaramajas.lv
Apraksts

Atklājiet moduļa "Oslo" inovācijas, gudri izstrādāts 4x4 metru formātā, komplektā ar nojumi un terasi.Šī modeļa kopējā platība ir 25,07 m², bet 14,62 m² dzīvojamā platība ir aprīkota ar mājīgu dzīvojamā istaba un funkcionāla virtuve Papildu 9,8 m² terase ir ideāls paplašinājums āra entuziastiem, kuri vēlas integrēt dabu savā dzīves telpā.
Aizsargājošs jumta logs un terase ir ideāls papildinājums, un terasi var izmantot atpūtai no rītiem vai omulīgu vakaru pavadīšanai ārā. Šī moduļa izturību un robusto izskatu uzlabo bitumena jumta dakstiņi, kas nodrošina gan estētiku, gan funkcionalitāti.
Ar 2830 mm augstumu Oslo saglabā plašumu, savukārt 42 mm sienas nodrošina spēcīgu un labi izolētu konstrukciju. Ja vēlaties pielāgot dizainu atbilstoši savām vajadzībām vai vēlmēm, mēs esam gatavi pielāgot "Oslo" podiņu. Šis modelis apvieno komfortu, dizainu un brīvību apvienot iekštelpās un ārā.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Ātrums

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu laiku, tāpēc projektus īstenojam savlaicīgi. Mūsu pieredzējusī profesionāļu komanda ne tikai nodrošina kvalitatīvu darbu, bet arī ātrumu.

Visaugstākā kvalitāte

Mums ir svarīga augsta kvalitāte un pat vissīkākās detaļas, tāpēc mēs nodrošinām kvalitāti no kokmateriāla iegādes līdz pat pēdējai gala detaļai.

Videi draudzīgs

Koksne ir videi draudzīgs izejmateriāls un viens no ilgtspējīgākajiem būvmateriāliem. Tā ir ideāla izvēle tiem, kas meklē videi draudzīgus risinājumus un dzīvo pēc ilgtspējības dzīvesveida.

Viss no viena avota

No projekta idejas līdz gatavai mājai! Mēs esam ne tikai pārdevēji, bet arī ražotāji, tāpēc varam uzbūvēt jūsu māju no A līdz Z un pielietot mūsu 15 gadu pieredzi māju būvniecībā.

Bezmaksas projekta modifikācijas

Mēs piedāvājam daudz dažādu standarta projektu, un tiem, kas vēlas tos personalizēt, mēs esam priecīgi veikt bezmaksas projektu modifikācijas.

ATSAUKSMES
Atstājiet savu atsauksmi

Rezultāts

5

Koka mājiņa Lena māja

Inga

Mēs iegādājāmies dārza māju, laba cena un kvalitāte, mēs esam ļoti apmierināti

5

Koka lapene Kawaga māja

Sofija

Lieliskas lapenes, paldies

5

Koka māja Gila māja

Evgenij

Labdien, kādas ir Gila mājas izmēri. Varbūt ir buklēts ar mājas plānu? Ja likt kopā pašam, cik parasti laikā tas aizņem, cik cilvēki ir vjadzīgi u tt. Vai kmplektā nāk kāda instrukcija vai kas lidzīgs ? Jevgenij 27550862

5

Koka mājiņa Hamburg māja

Irena

Labas cenas un plaša izvēle, mēs iegādājāmies nelielu dārza mājiņu un esam apmierināti.

4

Koka lapene Newry māja

Laura

Mēs iegādājāmies lapeni, mēs esam apmierināti, tas izskatās jauki

4

meistaramajas.lv
TimberCabins

Timber Cabins izmanto četrus galvenos sīkdatņu veidus.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika