93% māju, kuras mēs uzbūvējām, tika pielāgotas atbilstoši klientu vēlmēm. Izpētiet iespējas →

Namai, pastatyti aplink medžius: kūrybiški pavyzdžiai

Perskaičius tai užtruks: 3 minučių

Medžiui užaugti prireikia daug laiko, o nukirsdinti – tik akimirksnio. Tai suprasdami ir vertindami architektai bei namų statytojai ieško išeičių ir kartais nusprendžia namą statyti aplink medį. Kaip tai įmanoma? Pateikiame kūrybingų pavyzdžių, kuriuose medžiai auga tiesiog name, pasižvalgykite ir galbūt ateityje patys nuspręsite taip išsaugoti jūsų sklype augantį šimtametį medį.

1a-namai-aplink-medzius 1b-namai-aplink-medzius 2a-namai-aplink-medzius 2b-namai-aplink-medzius 3a-namai-aplink-medzius 3b-namai-aplink-medzius 4a-namai-aplink-medzius 4b-namai-aplink-medzius 4c-namai-aplink-medzius 5a-namai-aplink-medzius 5b-namai-aplink-medzius 6-namai-aplink-medzius 7a-namai-aplink-medzius 7b-namai-aplink-medzius 7c-namai-aplink-medzius 8a-namai-aplink-medzius 8b-namai-aplink-medzius 9a-namai-aplink-medzius 9b-namai-aplink-medzius 10-namai-aplink-medzius namai-aplink-medzius-2 namai-aplink-medzius-3 namai-aplink-medzius-4 namai-aplink-medzius

Šaltinis

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) Mums ir nepieciešama jūsu piekrišana, jo to pieprasa Eiropas Savienības tiesību akti. Bez tās mēs nevarēsim ar jums sazināties.
×

Pateikti užklausą

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) Mums ir nepieciešama jūsu piekrišana, jo to pieprasa Eiropas Savienības tiesību akti. Bez tās mēs nevarēsim ar jums sazināties.
×

×