93% māju, kuras mēs uzbūvējām, tika pielāgotas atbilstoši klientu vēlmēm. Izpētiet iespējas →

Kaip originaliai įrengti vaikų kambarį?

Perskaičius tai užtruks: 2 minučių

Vaikų kambarys – tai erdvė, kurioje dizaino sprendimai privalo būti itin funkcionalūs ir taupantys vietą. Ypač, jei jame ketinate apgyvendinti daugiau nei vieną atžalą. Pateikiame keletą idėjų, kurios leis originaliai įrengti vaikų kambarį, protingai išnaudojant nestandartinių baldų galimybes.

944d8781ee448df05f31bd790961460236906ef970ef076c8328db09 20160205_RESOURCEFURNITURE-1 awesome-space-saving-beds-for-adults-with-wooden-bunk-beds-and-storage-at-stairs-bunk-bed-bedroom-picture-space-saving-beds-ideas Functional-kids-room-keeps-the-design-simple-and-elegant green-room Hint-of-blue-and-silvery-gray-enliven-the-rustic-bedroom luxury-space-saving-beds-and-desks-for-bedroom-decoration-bedroom-photo-space-saving-beds-ideas Saarinen-Womb-Chair-adds-chic-glamour-to-the-kids-bedroom Space-saving-beds-and-brilliant-lighting-revamp-the-aura-of-the-rustic-bedroom space-saving-bunk-beds-for-small-kids-room-entrancing-white-space-ikea-space-saving-beds space-saving-ideas-for-small-childrens-bedroom

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mūsu darba laiks ir beidzies

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) Mums ir nepieciešama jūsu piekrišana, jo to pieprasa Eiropas Savienības tiesību akti. Bez tās mēs nevarēsim ar jums sazināties.
×

Pateikti užklausą

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) Mums ir nepieciešama jūsu piekrišana, jo to pieprasa Eiropas Savienības tiesību akti. Bez tās mēs nevarēsim ar jums sazināties.
×

×