Siltinātas dārza mājas

Bora_front LV
Iespējamās modifikācijas!
10 431 

Bora

32.6 m², 1 istaba
Labour_discount
Covadonga_front LV
Iespējamās modifikācijas!
7 849 

Covadonga

10.53 m², 2 istabas
Elk_front LV
Iespējamās modifikācijas!
10 411 

Elk

23.2 m², 1 istaba
wall_size_incresed
18 318 

Lisabona

36.4 m², 2 istabas
Labour_discount
Darza majas Manila
Iespējamās modifikācijas!
9 649 

Manila

19.3 m², 1 istaba
Labour_discount
Dārza mājiņas Marseille
Iespējamās modifikācijas!
10 467 

Marseille

20.9 m², 1 istaba
wall_size_incresed
Koka vasarnīcas Michigan
Iespējamās modifikācijas!
5 819 

Michigan

13.3 m², 1 istaba
Dārza mājiņas Vaga
Iespējamās modifikācijas!
7 151 

Vaga

18.7 m², 1 istaba
visual

Vai neatradāt to, kas jums patīk?

izveido pats

Siltinātas dārza mājas

Neatkarīgi no tā, vai domājat sākt savu uzņēmējdarbību vai mēģināt iegūt formu, visa gada siltinātas dārza mājas ļauj to darīt, atrodoties mājās. Dārza mājas var pielāgot un pārveidot par jebko, sākot no jogas studijas līdz mājas birojam. Taču pilnībā izolēts dārza birojs vai visaugstākās kvalitātes, izolēta dārza telpa var pat palīdzēt ietaupīt izdevumus par nonākšanu darbā vai mājās, vienlaikus palielinot produktivitāti.

Dārza mājas rada pievienoto vērtību, palielinot īpašuma dzīvojamās platības kvadrātmetrus, taču izmaksu samazināšana un nenovērtējamais papildu laiks, ko varēsiet pavadīt kopā ar ģimeni, saviem tuvākajiem vai pat kolēģiem, ir viens no vislielākajiem ieguvumiem.

Dārza mājai var būt vairākas telpas vairākiem pielietojumiem:

 • Daudzfunkcionāla telpa;
 • Izklaidei un socializēšanās aktivitātei;
 • Vaļaspriekiem (mākslai, amatniecībai un mūzikai);
 • Birojam;
 • Mājas trenažieru zālei;
 • Bērnu rotaļu istabai;
 • Dārza bāram;
 • Spēļu istabai.

Dārza studija

Dārza studija ir piemērota vairākiem lietojumiem. Tā ir rāma telpa radošumam. Mūsdienīgais dārza telpas dizains bieži vien ir piemērots plašām izmantošanas iespējām, sākot no jogas studijas līdz mākslas studijai. Dabiski un dabiska izskata materiāli saplūst ar lielāko daļu dārza dizainu, un ēkām ar augstām durvīm un daudziem logiem priekšroka tiek dota gaišam, gaisīgam interjeram.

Mājas kinozāle

Dārza kinoteātra priekšrocības ir tādas, ka tas ir videi draudzīgāks, ērtāks, relaksējošāks, pielāgojams. Ja jums ļoti patīk filmas vai jums ir draugi un ģimene, kam patīk skatīties filmas, āra mājas kinozāle ir ideāla vieta. Izveidojiet savu kinoteātri, jūs samazināsiet oglekļa pēdas nospiedumu no braukšanas līdz kinoteātrī. Tas, ka dārza mājas ir siltinātas, kas nodrošina to, ka varat tur skatīties pat visdziļākajā Latvijas ziemā. Ja ņemat vērā degvielas, biļešu un uzkodu izmaksas, jūsu ieguldījums siltinātā dārza mājās ilgtermiņā noteikti atmaksāsies.

Mājas sporta zāle

Dārza trenažieru zāles priekšrocības ir tas, ka jūs varat jebkurā laikā izmantot daudzfunkcionālu telpu, negaidot, kad atbrīvosies vieta pie aprīkojuma, līdz ar to jums vairs nav attaisnojumu, kāpēc nevarat trenēties. Cik daudzi katru janvāri noslēdz trenažieru zāles abonementu, bet tos atbaida braukšana vai došanās uz zāli, lai trenētos. Atvadieties no nepildītiem solījumiem, izmantojot savu mājas sporta zāli. Dārza sporta zāles skaistums ir:

 • Nav jāgaida uz aprīkojuma;
 • Nav jādodas uz sporta zāli;
 • Tuvāk virtuvei un veselīgām, enerģizējošām uzkodām;
 • Nav ziņkārīgo.

Sporta zāles dārza mājā var būt tik liela vai maza, cik vēlaties. Tajā var būt arī birojs katru dienu un sporta zāle katru vakaru bez ziņkārīgo acīm, kas ir sevišķi noderīgi, ja kautrējaties no pārējie cilvēkiem apkārt.

Siltinātas dārza telpas apsvērumi

Pēc pasūtījuma siltinātas dārza telpas maksās par kvalitāti, tāpēc, ja vēlaties kaut ko izmantot tikai siltākajos mēnešos, apsveriet, vai jums piemērotāka būtu vasarnīca. Pirmā lieta, kas jums jāizlemj, ir cik lielai man ir jābūt siltinātajai ēkai? Vai plānojat, ka klienti nāks uz sanāksmēm vai tikšanos? Vai jūsu birojā būs vairāk nekā viens darbinieks (vai pat uzņēmums)? Savukārt ja izmantosiet dārza māju atpūtai, jums ir jāpārdomā, vai vēlaties regulāri apkalpot viesus. Siltināta ēka var ietaupīt līdz pat 15% no apkures izmaksām. Daudzi joprojām tikai sapņo īpašumā iegūt ēku, ko varat baudīt neatkarīgi no aukstuma vai karstuma.

Izolācijas materiāli

Metāla nojumju, guļbūvju, koka nojumju un pat vasarnīcu siltināšanai izmantotie materiāli nedaudz atšķirsies. Siltināšanai var izmantot izolācijas plāksnes, kas iederas starp sienu, grīdas un jumta paneļiem, kā arī savādāku izolāciju, piemēram, vates. Ir pat dažas budžetam draudzīgas metodes, kā izolēt māju pēc būvniecības. Pat kaut kas tik vienkāršs kā zema enerģijas patēriņa sildītāja uzstādīšana var nedaudz palīdzēt. Viens no lielākajiem virsmas laukumiem, kas saskaras ar ārējo gaisu, ir ēkas sienas. Lai samazinātu siltuma zudumus šajā vietā, jums patiešām ir nepieciešama cieta izolācija. Strukturāli izolētie paneļi (SIP) sastāv no putu izolācijas, kas iestiprināta starp diviem iekšējās un ārējās apšuvuma paneļiem. Tie ir augstas kvalitātes būvmateriāli, ko izmanto dzīvojamo un komerciālo ēku celtniecībā, un to priekšrocību starpā ir:

 • Lieliska siltuma regulēšana;
 • Aizsardzība pret mitruma uzkrāšanos;
 • Strukturālā stiprināšana;
 • Uzlabota gaisa kvalitāte.

Nedrīkst arī aizmirst, ka jūsu baļķim ir dažādi biezumi – parasti sākot no 19 mm līdz 28 mm, bet ir arī 44 mm un pat 65 mm un 66 mm. Katrs no tiem sniedz dažādas stiprības un līmeņu izolācijas.

Jumta seguma membrāna

Lai gan filcs un pat jumta dakstiņi ir piemēroti lielākajai daļai dārza ēku, jumta membrāna var palīdzēt regulēt temperatūru, kā arī nodrošināt aizsardzību pret ūdens iekļūšanu un mitrumu. Plakaniem jumtiem populāra izvēle ir etilēna propilēna diēna monomērs (EPDM), kas ir augstākās klases iespēja, kas ir:

 • Pilnībā ūdensizturīgs;
 • UV izturīgs;
 • Elastīgs;
 • Izturīgs pret trauslumu mainīgas temperatūras dēļ.

Jumta paneļi un profili tiek ražoti, lai izveidotu izolētu jumtu sistēmu, kas atbilst mūsdienu nepieciešamībai izveidot energoefektīvu ēku. Ņemot vērā augsto izolācijas līmeni, dārza ēka būs pietiekami vēsa, lai tajā strādātu pat gada karstākajās dienās. Kvalitatīva un pārdomāta izolācija darbojas, palēninot siltuma kustību starp vietām. Tātad jums būs ne tikai vislabākās no skaisti siltām un mājīgām siltinātām dārza ēkām ziemā, bet arī vasarā jums būs ērta telpa, un jūs jutīsities pārliecināti, ka izmantotie produkti ir augstākās kvalitātes un atbilst tādām pašām specifikācijām pārējās mājas.

Dubultie logi

Ja vēlaties savā dārza birojā gaišu un gaisīgu telpu, tad noteikti vēlēsieties lielus logus un pat stikla durvis. Pakešu logi sastāv no divām stikla rūtīm, starp kurām ir ar gāzi pildīts dobums. Gāzē esošo daļiņu dēļ siltums lēnāk pārvietojas gan iekšā, gan ārā. Tas nozīmē, ka jūsu telpās vasarā būs vēsāks un ziemā siltāks.

Durvis

Jūs noteikti vēlēsieties lielas stiklotas durvis, lai redzētu jūsu dārzu, bērnus spēlējamies un saules gaismu kopumā. Un, ja jūs plānojat dārza mājā rīkot izklaides vai uzņemat klientus, vēl labāks variants ir dubultdurvis.

Grīdas izolācija

Grīda ir vēl viens aspekts, kas jāņem vērā, pērkot vai būvējot pilnībā izolētu dārza telpu, jo tā var radīt aptuveni 10% siltuma zudumu. Baļķi ar foliju un ar spiedienu apstrādātas sijas var palīdzēt samazināt siltuma zudumus un cīnīties pret mitruma uzkrāšanos no zemes.

Siltinātas dārza mājas var būt ļoti funkcionālas, līdz ar to nodrošināt vietu dažādām aktivitātēm visu gadu, līdz ar to jums nebūs jārezervē kāda cita īpaša vieta, tajā skaitā lai mierīgi strādātu vai trenētos. Dārza mājas var būt estētiski pievilcīgas, sevišķi populārs ir tās, kuras ir būvētas no koka, jo ļauj viegli pielāgot individuālām vajadzībām, vienlaikus lieliski iederēties apkārtējā vidē. To būvniecība ir ievērojami īsāka nekā mājām, kas paredzētas visiem ģimenes locekļiem pastāvīgai dzīvošanai ar daudz izmeklētākiem risinājumiem.

ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mēs atzvanīsim jums izdevīgā laikā

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

Iesniegt

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR)
×

×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×