93% māju, kuras mēs uzbūvējām, tika pielāgotas atbilstoši klientu vēlmēm. Izpētiet iespējas →
 • Koka vasarnīcas Veleta
 • Koka vasarnīcas Veleta
 • Koka vasarnīcas Veleta
 • Koka vasarnīcas Veleta

Veleta

70.7 m², 2 guļamistabas
Cenā ietilpst:
 • Bezmaksas piegāde
 • Mājas plāna rasējumi ar bezmaksas modifikācijām
 • Logi, durvis, sienas, jumta un grīdas dēļi
Nav iekļautas bāzes cenā:
 • Izkraušana
 • Mājas pamats
 • Santehnika un elektroinstalācija
 • Jumta segums
 • Krāsošana
 • Izolācijas
 • Būvatļaujas
 • Citi celtniecības pakalpojumi
Bezmaksas piegāde: 8-10 nedēļas no pasūtījuma līdz piegādei

Iekļauts bāzes cenā

Visi mūsu logi ir mūsu pašu izgatavoti un iekļauti jūsu izvēlētā projekta cenā.

Tie ir griežami-apvāžami laminēti līmētas koksnes kokmateriālu logi ar dubultu termisko stiklu un kvalitatīviem rokturiem. Standarta cenā ietilpst augstākās kvalitātes līnijas logi.

Mainiet loga izmērus projektā bez maksas!

Windows

Visas mūsu durvis ir mūsu pašu izgatavotas, un tās ir iekļautas jūsu izvēlētā projekta cenā.

Standarta cenā ir iekļautas augstākās kvalitātes līnijas laminētas koksnes kokmateriālu ārdurvis un iekšdurvis ar drošības slēdzeni (trīspunktu slēdzene pēc izvēles). Pēc vēlēšanās klienti var izvēlēties arī durvis ar stiklu.

Mainiet durvju izmērus projektā bez maksas!

doors

Izvēlētā biezuma sienas un grīdas (skatīt projekta specifikācijas) ir izgatavotas no augstākās kvalitātes koksnes no Ziemeļeiropas un Sibīrijas reģioniem.

Visi projekti, kuru sienas ir sākot ar 90 mm biezumu, tiek uzlabotas ar līmētu koku bez papildu maksas ar iespēju izvēlēties standarta masīvkoku.

floor roof wall terrace

Papildu opcijas (nav iekļautas bāzes cenā)

Mēs piedāvājam visinovatīvākās un pieprasītākās iespējas ikviena personīgai izvēlei, lai sasniegtu visaugstākos standartus, kas iet roku rokā ar klientu izvēlēto stilu. Mēs piedāvājam šādas vispopulārākās jumta seguma iespējas: filca šindeļus, keramikas šindeļus un alvas fasādes, bet mēs strādājam arī ar daudziem citiem segumiem.

Sazinieties ar mūsu projekta vadītāju, lai apspriestu vēlamo jumta segumu un iegūtu detalizētu projekta piedāvājumu, jo cenas var atšķirties atkarībā no jūsu izvēlētā jumta seguma.

Roofing

Mēs izvēlamies vislabāko sienu siltināšanas variantu atbilstoši prasībām un personīgajām vajadzībām. Mājas var siltināt līdz tajās var dzīvot visu gadu. Videi draudzīgu dabisko sienu izolāciju veido tvaika barjera, izolācijas sijas, izolācijas pildījums un vēja barjera.

Cenas var atšķirties atkarībā no projekta specifikācijām. Sazinieties ar mūsu projekta vadītāju, lai iegūtu detalizētu projekta piedāvājumu.

Wall insulation

Līdzīgi kā sienu izolācijas konstrukcijā, jumta izolācijai dažos gadījumos ir nepieciešami dažādi materiāli augšējiem slāņiem. Tāpat kā sienu siltināšanā, videi draudzīgu, dabisku jumta izolāciju veido tvaika barjera, izolācijas sijas, izolācijas pildījums un vēja barjera.

Cenas var atšķirties atkarībā no projekta specifikācijām. Sazinieties ar mūsu projekta vadītāju, lai iegūtu detalizētu projekta piedāvājumu.

Roof insulation

Notekas ir būtisks elements guļbūvei. Tās izmanto ūdens novadīšanai un lai guļbūve būtu droša, estētiska un energoefektīva. Mēs piedāvājam tērauda un vinila lietus notekas, kas ir vispopulārākās klientu vidū, taču atbilstoši jūsu vajadzībām mēs varam piedāvāt arī citus veidus.

Sazinieties ar mūsu projektu vadītāju, lai iegūtu detalizētu projekta piedāvājumu.

Trīskārši stikloti, uz iekšu atverami logi ir paredzēti Eiropas valstīm un atbilst visiem nepieciešamajiem standartiem.

Katra koka loga apakšējās horizontālās virsmas ārējā pusē ir pārklātas ar alumīnija nogāzēm. Tos var krāsot jebkurā izvēlētajā krāsā.

Lai iegūtu detalizētu projekta piedāvājumu, sazinieties ar mūsu projekta vadītāju.

triple glass

Ja izvēlēsieties māju ar lieliem logiem vai durvīm, mēs nostiprināsim struktūru ap tiem, lai starpsienas būtu stingras un cietas. Lai to izdarītu, tiek izmantots papildu koka apšuvums ar ekoloģisku, dabīgu akmensvates vai minerālvates izolāciju.

Siena tiek stabilizēta, savienojamo baļķu galos piestiprinot U profilu. Šo sistēmu var izmantot iekšējās un ārējās struktūras stabilizēšanai.

Sienu stiprinājums tiek izmantots pie sienām papildu stabilizācijai, īpaši lielākās mājās.

Logu un durvju stiprinājumu izmanto, lai stabilizētu sienas ap durvīm un logiem. Šo metodi lielākoties izmanto augstas klases uzņēmumi, lai apmierinātu visprasīgākās klientu vajadzības un iegūtu augstākās kvalitātes būvniecību.

Sazinieties ar mūsu projekta vadītāju, lai iegūtu detalizētu projekta piedāvājumu.

u profile reinforcements

Mēs sadarbojamies ar augsti kvalificētiem koka salonu montāžas profesionāļiem, kuriem ir liela pieredze koka guļbūvju, garāžu un automašīnu novietņu uzstādīšanā. Viņi arī labprāt sniegs jums papildu pakalpojumus, piemēram, pamatu izgatavošanu, būvniecību un notekcauruļu uzstādīšanu, santehnikas darbus, elektrības ievilkšanu, krāsošanu un citu ar būvniecību saistītus darbus – visu par ārkārtīgi konkurētspējīgu papildu cenu.

Katrs projekts ir savādāks. Lūdzu, sazinieties ar mūsu projektu vadītāju, lai uzzinātu par cenām.

Specifikācijas

 • Platība 70.7 m²
 • Istabas 3
 • Guļamistabas 2
 • WC 1
 • Grīdas 1
 • Izmēri Pirmais stāvs: 7.2 m x 9.7 m
 • Augstums 3814 mm
 • Sienu augstums 2565 mm
 • Sienu biezums Variantiem: 44 mm68 mm90 mm
 • Grīdas biezums Variantiem: 19 mm28 mm
 • Jumta biezums Variantiem: 19 mm28 mm
 • Logu izmēri 1x 1000 mm x 880 mm,
  1x 1500 mm x 1000 mm,
  3x 1400 mm x 1000 mm,
  1x 620 mm x 620 mm,
  2x 1300 mm x 880 mm
 • Durvju izmēri 1x 950 mm x 2150 mm,
  3x 850 mm x 2150 mm

Montāža

Kāpēc izvēlēties mūs?

Iemesli, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūs

Mēs izgatavojam visas koka mājas pēc pasūtījuma. Mūsu piedāvājumā nav standarta modeļu. Mēs ņemam vērā visas klientu vajadzības un specifikācijas.

Mēs zinām, cik svarīgi ir māju pielāgot individuālām vajadzībām, jo 93% no mūsu uzbūvētajām mājām ir pielāgotas mūsu klientu individuālajām vajadzībām. Praktiski katru māju, ko būvējam, mēs veidojam kopā ar nākamajiem īpašniekiem, un mēs priecājamies par to, jo mūsu galvenais mērķis ir radīt māju, kurā klienti jutīsies ērti.

Jūs varat lasīt vairāk par projekta pielāgošanu savām vajadzībām un iecerei mūsu tīmekļa vietnē.

Faili ar projektu un mājas būvniecības piedāvājumu tiek sagatavoti vienas darba dienas laikā.

Mūsu štata dizaina komanda sagatavos jūsu projektu vienas darba dienas laikā. Mēs arī ātri ražojam mājas – koka māja, kas paredzēta dzīvošanai visu gadu, tiek saražota sešu nedēļu laikā, un mūsu komanda veic mājas būvniecību līdz divām nedēļām. Jūs varēsiet izbaudīt savu jauno koka māju, kas izgatavota no koka karkasiem divu mēnešu laikā.

Mēs garantējam visaugstāko apstrādes un materiālu kvalitāti katrā ražošanas posmā.

Augstas kvalitātes mājas būvniecībai būtiski procesi sākas ar koksnes izciršanu un kvalitatīvu žāvēšanu, tāpēc, balstoties uz daudzu gadu pieredzi, mēs izmantojam koksni no Norvēģijas ziemeļiem, kurai skarbā klimata dēļ ir lieliskas izolācijas īpašības gaisā, līdz tiek sasniegts maksimālais 20% mitrums.

Līmēto kokmateriālu īpašības nosaka ne tikai rūpnīcai piegādātais materiāls, bet arī tā profesionālā sagatavošana, tāpēc katrs mūsu importētais dēlis tiek pārbaudīts un novērsti visi tā defekti. Pēc tam, kad ir izvēlēti līdzīga izskata dēļi, tie tiek pielīmēti pie dēļa ar īpašu skavu, pēc kurā sākas koka mājas ražošana. Saskaņā ar kopīgi ar klientu sagatavoto projektu mūsu rūpnīcā salīmētie baļķi tiek precīzi sagriezti koka sijās, izmantojot tehnoloģiski modernas mašīnas.

Ņemot vērā to, ka mēs ne tikai būvējam, bet arī ražojam māju būvniecībai nepieciešamos elementus, mēs varam garantēt visaugstāko ēku kvalitāti, vienlaikus piedāvājot vislabāko koka mājas cenu.

Plašāka informācija par līmēto laminēto kokmateriālu priekšrocībām salīdzinājumā ar citām tehnoloģijām ir pieejama mūsu tīmekļa vietnē.

Mēs veicam visus darbus - no sākuma līdz būvniecības pabeigšanai.

Mūsu projektētāju komanda, kas specializējas koka māju celtniecībā, sniedz lielu priekšrocību dažādos būvdarbos – mūsu klientiem nav jāmeklē papildu speciālisti, un mēs varam nodrošināt visaptverošu kvalitāti. Tāpēc klienti bieži nolemj sadarboties ar mūsu uzņēmumu no būvniecības sākuma līdz beigām – viņi mums uzticas gan ar mājas apdari, gan jumta segumu un siltināšanu, tādējādi iegūstot ne tikai visaugstāko kvalitāti, bet arī vislabāko cenu.

Mēs sniedzam profesionālas konsultācijas visos ar mājas būvniecību saistītos aspektos.

House of Master komandai, kurā ir vairāk nekā 100 savas jomas speciālistu, ir plašas zināšanas un entuziasms. Uzticot mums savu projektu, jūs varat sagaidīt ne tikai visaugstāko darba kvalitāti, bet arī īpašu uzmanību un profesionālus padomus būvniecības, atļauju vai citu saistītu jautājumu jomā.

Veleta

70.7 m², 2 guļamistabas
Cenā ietilpst:
 • Bezmaksas piegāde
 • Mājas plāna rasējumi ar bezmaksas modifikācijām
 • Logi, durvis, sienas, jumta un grīdas dēļi
Nav iekļautas bāzes cenā:
 • Izkraušana
 • Mājas pamats
 • Santehnika un elektroinstalācija
 • Jumta segums
 • Krāsošana
 • Izolācijas
 • Būvatļaujas
 • Citi celtniecības pakalpojumi
Bezmaksas piegāde: 8-10 nedēļas no pasūtījuma līdz piegādei
ritināt uz augšu

Pieprasījuma veidlapa

Ievadiet savus jautājumus. Mēs drīz atbildēsim.

×

Mēs atzvanīsim jums izdevīgā laikā

Kontaktinformācija Lūdzu, ievadiet savu tālruņa numuru un izvēlieties ērtu laiku konsultācijām.
Vairāk nekā 90% mūsu klientu īsteno projektus ar modifikācijām vai pēc pieprasījuma. Lūdzu, sniedziet īsu informāciju par to, par ko vēlaties runāt.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) Mums ir nepieciešama jūsu piekrišana, jo to pieprasa Eiropas Savienības tiesību akti. Bez tās mēs nevarēsim ar jums sazināties.
×

Pateikti užklausą

Projekta apraksts Lūdzu, aprakstiet projektu. Jūs varat pievienot zīmējumu vai fotoattēlu.
Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) Mums ir nepieciešama jūsu piekrišana, jo to pieprasa Eiropas Savienības tiesību akti. Bez tās mēs nevarēsim ar jums sazināties.
×

×

Mane domina šis namo projektas

Palikite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime.

Galite susisiekti su mumis tiesiogiai numeriu: +370 685 11151 arba užpildžius kontaktų formą, mes susisieksime su Jumis.

Piekrišana vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) Mums ir nepieciešama jūsu piekrišana, jo to pieprasa Eiropas Savienības tiesību akti. Bez tās mēs nevarēsim ar jums sazināties.
×

Saņem atlaidi!

Ievadi savu epastu. e-pasta adresi vai tālruņa numuru, un mēs jums nosūtīsim piedāvājumu par šo projektu ar papildu atlaidi!

Es nevēlos atlaidi
×

Vai jums ir grūti izvēlēties pareizo vasarnīcu?

Mēs sniegsim profesionālas konsultācijas un palīdzēsim īstenot projektu. Jūs varat arī apskatīt, kā mēs bez maksas palīdzam pielāgot projektu katram zemes gabala veidam.

Nē, paldies
×